• Бігали 400 людей: у Полтаві пройшов забіг «Герої серед нас» на честь загиблих захисників
19:23, 19 жовтня
Надійне джерело

Забіг. Фото: Полтавська ОВА

Полтавський обласний центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» провів фізкультурно-оздоровчий забіг «Герої серед нас» памʼяті загиблих захисників фанатського руху футбольного клубу «Ворскла» Артема «Медя» Медведева, Романа «Ромео» Твердохліба, Антона «Сіфа» Грицая, Віктора «Меда» Медяника.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обланогї військової адміністрації.

Учасники заходу мали можливість подолати дистанції 500 м, 1, 3, 5 км. На дистанціях 5 та 3 км були визначені переможці.

«Найшвидше серед чоловіків 5 км подолав Андрій Шимбаков, 2 місце посів Станіслав Литвиненко, третім подолав дистанцію Владислав Микитенко 5 км. Серед жінок 1 місце виборола Єлизавета Острянська, 2 місце – Анастасія Івахненко, 3 місце – Євгенія Ковлагіна», - йдеться в повідомленні.

Також йдеться, що на дистанції 3 км серед чоловіків найшвидшим був Ян Литвин, другим – Анатолій Гусев, третім фінішну лінію перетнув Андрій Гречаний. 3 км серед жінок найшвидше подолала Маргарита Дудар, 2 місце посіла Валерія Єслюкова, 3 місце – Анастасія Скляр.

У заході всього взяли участь 400 учасників, з них 85 - ВПО. Наймолодшому учаснику 3 роки, найстаршому 78!

Нагадаємо, що рятувальник з Полтавщини виборов три золоті медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

#спорт #забіг #Полтава #«Герої серед нас»