14:00, 5 серпня 2023 р.
Надійне джерело
На Полтавщині затримали жінку, яка торгувала наркотиками
Фото: ілюстративне
Суд узяв під варту 55-річну мешканку Кременчука, яка займалась виготовленням та збутом наркотиків на території свого міста. Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції Полтавщини.
Під час обшуку за місцем проживання фігурантки поліцейські вилучили медичні шприци з наркотичними засобами та прекурсорами, обіг яких в Україні обмежено і стосовно яких встановлені заходи контролю.
3-го серпня Октябрським районним судом відносно підозрюваної обрав запобіжний захід - тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 80 прожиткових мінімумів.
У разі визнання вини судом жінці загрожує від шести до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, що на Полтавщині водій без прав та під «наркотиками» керував транспортом.
Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:43, 31 січня
08:53, 1 лютого
10:43, 31 січня
20:56, 31 січня
25
15:03, 26 січня
live comments feed...