• Головна
  • Карантинні обмеження у Полтаві: вхід на концерт та до театру з COVID-сертифікатом
15:30, 7 жовтня 2021 р.
Надійне джерело

Карантинні обмеження у Полтаві: вхід на концерт та до театру з COVID-сертифікатом

Карантинні обмеження у Полтаві: вхід на концерт та до театру з COVID-сертифікатом

22 вересня вся Україна перейшла до «жовтої» зони епідемічної небезпеки, в якій слід обов'язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, а також забороняється заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць.

Окрім цього, забороняється проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту.

А сьогодні Полтавщина за показниками епіднебезпеки опинилася у «помаранчевій» карантинній зоні, в якій зберігаються обмеження «жовтої». Додаткових у області запроваджувати не планують.

  Обмеження є  в Полтавському академічному обласному театрі ляльок.

Карантинні обмеження у Полтаві: вхід на концерт та до театру з COVID-сертифікатом, фото-1

Тож, якщо ви бажаєте відвідати концерт, виставу або будь який інший захід у Полтаві, то краще мати з собою COVID-сертифікат або довідку про вакцинацію.

Читайте також: "Велика подорож" : у Полтаві провели дитячий майстер - клас, присвячений творчості художника Миколи Ярошенка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #концерт #заходи #COVID-19 #ПД "Листопад" #маски #захист #сертифікат #довідка #щеплення

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Андрій Іванюк
10 жовтня 2021 р., 19:07
Наочний приклад антиконституційного злочину. Конституція України. Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується. Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Стаття 21. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність. Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції. Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
Оголошення
live comments feed...