![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20250210)
17:26, 23 жовтня 2013 р.
Заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула відвідав з робочою поїздкою Чутівський район
Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула здійснив робочу поїздку на Чутівщину, де провів нараду з структурними підрозділами, які відповідають за питання розвитку агропромислового комплексу району. В роботі наради взяв участь голова Чутівської райдержадміністрації Юрій Третяк.
В ході засідання розглядалися питання підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, створення обслуговуючих кооперативів із заготівлі молока, розвитку тваринництва. Володимир Замикула провів детальний аналіз роботи служб району та показників сільськогосподарського виробництва.
- Виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, влада активно підтримує діючі сільськогосподарські підприємства, - сказав Володимир Замикула підсумовуючи нараду,- На це серед інших ініціатив Президента, направлена програма «Україна - для людей». Активний розвиток овочівництва, садівництва дасть змогу створити нові робочі місця на селі та зробить вагомий внесок в розвиток економіки в цілому, доводячи, що Полтавщина – територія успіху.
Також Володимир Замикула відкрив щойно відремонтоване приміщення районного відділу Держземагенства та реєстраційний офіс сектору державного земельного кадастру. На зустрічі з колективом установи
він наголосив, що саме така конкретна робота на місцях є прикладом виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо створення якісних умов життя населення у сільських населених пунктах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:53, 1 лютого
20
15:55, Сьогодні
1
11:21, 7 лютого
17
11:20, 7 лютого
6
20:56, 31 січня
12
live comments feed...