• Головна
  • Чи продовжує "Полтаватеплоенерго" нараховувати плату за тепло мешканцям зруйнованих квартир після ракетного удару?
15:18, 10 лютого
Надійне джерело

Чи продовжує "Полтаватеплоенерго" нараховувати плату за тепло мешканцям зруйнованих квартир після ракетного удару?

Зруйнована кімната в одній з квартир житлового будинку. Фото: 0532.ua

Зруйнована кімната в одній з квартир житлового будинку. Фото: 0532.ua

На засіданні комісії ТБНС було прийнято окреме протокольне доручення щодо припинення нарахування платежів за комунальні послуги мешканцям будинку на вул. Баленка, 7, який постраждав від ракетного удару РФ. Квартири багатьох жителів зазнали значних пошкоджень і нині перебувають в аварійному стані.

Попри це, депутат Сергій Каплін у своєму Telegram-каналі заявив, що "Полтаватеплоенерго" продовжує нараховувати плату навіть за зруйновані помешкання. 

Скріншот з ТГ Сергія Капліна

Скріншот з ТГ Сергія Капліна

Водночас очільниця Полтави Катерина Ямщикова у коментарі журналісту 0532.ua заперечила наявність проблем із виконанням рішення про припинення нарахувань. 

"Ми завжди інформуємо відповідні комунальні служби – "Полтаватеплоенерго", "Полтавагаз", "Полтаваобленерго" – про необхідність припинення нарахування платежів для наших мешканців. Жодної інформації про те, що є з цим проблематика, або ж є ускладнення з невиконанням такого доручення, не надходило ні від мешканців, ні від комунальних підприємств відповідно", – зазначила вона. 

Також Ямщикова пообіцяла, що на найближчому засіданні комісії ТБНС це питання буде повторно розглянуте з представниками усіх відповідних служб. 

Нагадаємо, скільки вже заяв на відшкодування майна подали полтавці внаслідок ракетного удару і як міськрада вирішує їхні проблеми.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квартири #тарифи #Полтаватеплоенерго #мешканці
ТОП новини
Колись міжнародний табір, а сьогодні – місце тиші та спогадів : що зараз на території «Василька» під Полтавою (ВІДЕО)
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Автомобіль врізався з каретою швидкої на Полтавщині : госпіталізували водія швидкої допомоги
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Оголошення
live comments feed...