• Плавець з Полтавщини здобув «золото» та «срібло» на Паралімпійських іграх у Парижі
17:30, 8 вересня
Надійне джерело

Денис Остапченко. Фото з відкритих джерел

Плавець з Полтавщини Денис Остапченко став «золотим» та «срібним» призером на Паралімпіаді-2024. Вчора, 7 вересня, він поступився представникові Туреччини Умуту Унлу.

Про це пише «Суспільне.Спорт».

Остапченко лідирував після перших двох басейнів. На завершальних 100 метрах плавець відстав від суперника на 0.23 секунди. Денис Остапченко фінішував другим на дистанції 200 м вільним стилем у класі S3.

Напередодні цього плавець Денис Остапченко здобув «золото» на дистанції 50 м на спині. Також він став «бронзовим» призером у змішаній комбінованій естафеті 4×50 м.

Нагадаємо, 3 вересня плавці з Полтавщини принесли Україні «золото» та «бронзу» на Паралімпійських іграх.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

#нагородження #спортсмен #Полтавщина #Паралімпійські ігри #змагання #змагання #турнір