• Головна
  • Золото, срібло і бронза: веслувальники з Полтавщини на байдарках і каное підкорювали Словаччину
12:40, 1 липня

Веслувальники. Фото: ПОВА

Дев’ять веслувальників із Полтавської області боролись за медалі чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное у Братиславі – Земнік (Словаччина).

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

Спортивний захід проходив з 27 по 30 червня. У ньому брали участь веслувальники до 23 років з 36 європейських країн.

«Україну представляли 38 спортсменів, серед них 9 веслувальників із Полтавської області. Збірна України виборола 11 медалей (5 золотих, 3 срібних, 3 бронзових) та посіла друге місце у медальному заліку, поступившись лише збірній Угорщини, у якої 27 нагород», - йдеться в повідомленні

Чемпіонами Європи стали представники Полтавщини:

• Тарас Кузик (Кременчук, ДЮСШ№1) у каное-двійці на дистанції 1000 м серед молоді до 23 років;
  • Верблюд Ярослав (ПО ШВСМ), каное-двійка 500 м, юніори;
  • Софія Жушман (ПО ШВСМ), каное-одиночка, 200 м, юніорки.

Дві срібні нагороди виборола Ірина Неділько (ДЮСШ «Веслувальник»), каное-двійка, 500 м, 200 м, юніорки, а також «Бронзу» завоював у каное-двійці на дистанції 1000 м серед юніорів Максим Бовкун (ДЮСШ «Веслувальник»).

Нагадаємо, що на Полтавщині влаштують забіг пам'яті воїна «Азову» Максима Кагала.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію