![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20250210)
12:00, 11 травня 2024 р.
Надійне джерело
Понад 60 сімей Полтавщини отримали компенсацію за пошкоджене житло
![Один з пошкоджених будинків на Полтавщині. Фото: пресслужба Полтавс... Один з пошкоджених будинків на Полтавщині. Фото: пресслужба Полтавської ОВА](/dist-assets/images/cap.jpg)
Один з пошкоджених будинків на Полтавщині. Фото: пресслужба Полтавської ОВА
Компенсацію за пошкоджене та зруйноване війною житло отримали 66 мешканців Полтавської області у межах програми «єВідновлення».
Про це 11-го травня повідомила пресслужба Полтавської ОВА.
«Понад 5 млн грн виплатили на ремонт осель 63 мешканцям п'яти громад – Кременчуцької, Миргородської, Великосорочинської, Кам’янопотоківської, Омельницької», – розповів начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Житлові сертифікати одержали троє заявників. Зокрема двоє придбали будинки у Миргороді та Сарах, один – квартиру в Полтаві. Загальна сума становить майже 4 млн грн.
Нині на опрацюванні 43 заявки, найбільше – у Полтавській громаді. На компенсацію за пошкоджене майно надійшло 39, за знищене житло – чотири.
Скористатися програмою «єВідновлення» можна на порталі та в застосунку «Дія».
Нагадаємо, військовим з Полтавщини збирають кошти на ремонт двох автівок та прилад нічного бачення.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:43, 31 січня
08:53, 1 лютого
10:43, 31 січня
live comments feed...