• Головна
  • На Полтавщині чоловік вкрав у 12-річного хлопчика телефон
08:30, 29 грудня 2023 р.
Надійне джерело

На Полтавщині чоловік вкрав у 12-річного хлопчика телефон

Фото з місця події. Джерело: Поліція Полтавщини

Фото з місця події. Джерело: Поліція Полтавщини

У місті Лубни Полтавської області місцевий мешканець відібрав у 12-річного хлопчика телефон та втік з місця події. Про це повідомили у Поліції Полтавщини.

«До Лубенського райвідділу поліції Полтавщини 22 грудня близько 19:30 надійшло повідомлення від місцевої мешканки про пограбування її неповнолітнього сина», — йдеться в повідомленні.

За інформацією слідства, на пішохідному мосту, розташованому неподалік залізничного вокзалу в Лубнах, невідомий чоловік схопив мобільний телефон 12-річного хлопця та втік з місця скоєння злочину.

«На пошуки фігуранта ми орієнтували максимальну кількість особового складу поліції Лубенщини та поінформували громадськість. Невдовзі особу грабіжника та місце його знаходження вдалося встановити завдяки пильності небайдужих громадян, які надали важливу інформацію оперативникам», — пояснили в полиції.

Правопорушником виявився 25-річний місцевий мешканець. Йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Нагадуємо, у подвір'ї на Полтавщині вибухнула граната.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадій #поліція #Полтавська область #Лубни #Полтавщина
ТОП новини
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Трагічна ситуація через задимлення у полтавській квартирі: одна дитина загинула, а інша – в тяжкому стані
Міський оазис в центрі Полтави: чому варто відвідати ботанічний сад і який його феномен – знайомимо з природними перлинами міста в проєкті «Зелена Полтава»
Оголошення
live comments feed...