11:40, 21 червня 2023 р.
Надійне джерело
Як діяти населенню у зонах катастрофічного затоплення – важливі рекомендації
Що робити, якщо ви опинилися у зоні катастрофічного затоплення?
- ЗБЕРІТЬ необхідні документи (запакуйте у водонепроникні пакети), цінності, предмети першої необхідності, запас продуктів харчування на 2-3 доби у герметичній упаковці.
- ПЕРЕНЕСІТЬ, по можливості, на горище, верхні поверхи будівлі майно, яке потрібно зберегти від затоплення, але не можна взяти з собою.
- НЕВІДКЛАДНО ВИХОДЬТЕ (ВИЇЖДЖАЙТЕ) з небезпечної зони в призначений безпечний район або на піднесену ділянку місцевості.
- ПЕРЕД ВИХОДОМ З БУДІВЛІ ВИМКНІТЬ електро-, водо- і газопостачання, загасіть вогонь у печі, щільно закрийте вікна, двері.
Як діяти, якщо затоплення сталося раптово?
ПРИ РАПТОВОМУ ЗАТОПЛЕННІ для порятунку від удару хвилі прориву терміново займіть безпечне місце (заберіться на велике дерево або верхній поверх стійкої будівлі).
ЯКЩО ОПИНИЛИСЯ У ВОДІ, зніміть з себе важкий одяг і взуття та вплав або за допомогою підручних засобів (діжки, колоди, двері, автомобільної камери тощо) вибирайтеся на сухе місце, найкраще – на дорогу або дамбу, якими можна дістатися до незатопленої території;
ЯКЩО НЕ МОЖЕТЕ САМОСТІЙНО ЗАЛИШИТИ ЗОНУ ЗАТОПЛЕННЯ, підніміться на верхні поверхи будівлі, очікуйте на прибуття допомоги, сигналізуючи рятувальникам про місце свого знаходження (у денний час – вивішуванням на дах або вікно білого чи кольорового полотна, у нічний час - звуковими або світловими сигналами).
Інформація Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
16:57, 20 грудня
19:00, 10 грудня
live comments feed...