16:30, 28 травня 2023 р.
Надійне джерело
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
Вже зрання центральний ринок Полтави має чималу кількість відвідувачів. Продавці вже обслуговують покупців, а двері місцевих магазинів щораз відкриваються для нових клієнтів. Можна побачити, як люди проходять повз один прилавок та пересуваються до іншого, щоб проаналізувати ціни й придбати товар за адекватною вартістю.
Тут можна зустріти старих друзів, яких не бачили «сто років», угледіти прохачів, що просять милостиню, або знайти циганку, котра вже давно чекає свого «зіркового часу», щоб розповісти про майбутнє першому ліпшому.
На центральному ринку є різний продуктовий асортимент. А якщо є великий вибір, особливо м’яса, значить деякі покупці вже знайшли чудове місце для «активного» дозвілля. Вони першим чином споглядають на ціни, потім, ймовірно, починають її збивати. Зрештою, продавець майже завжди готовий на компроміс. «Скинувши хоча б десятку на м’ясо, людина вже «розцвіте» від щастя», - ділиться одна з продавчинь.
Журналісти 0532 ua поспілкувалися із заступником директора ринку Олександром Вікторовичем Криворучком, який зазначає, що ціни тут, в порівнянні з іншими ринками, постійно були набагато нижчими.
«У нас вартість продуктів нижча, ніж в інших ринках чи магазинах. Постійні покупці, зазвичай, знають що та де саме можна придбати. Вони навіть можуть поторгуватися з продавцями », - говорить Олександр.
Він люб’язно запрошує місцевих полтавців та гостей міста відвідати критий ринок у Полтаві. Чоловік додає, що переважна більшість покупців приходять сюди, щоб поспілкуватися з іншими людьми або подивитися на різні асортименти товарів.
Світлі та темні сторони центрального ринку
Пан Олександр також відверто поділився із журналістами 0532.uaмоментами, які негативно демонструють критий ринок.
«У зв'язку з війною з'явилося багато ромів, прохачів та ходять кишенькові злодії, але поліція та працівники ринку постійно намагаються контролювати ситуацію й забезпечувати порядок», - запевнив Олександр.
Неподалік від центрального входу ми зустріли відвідувача Руслана Титаренка, який розповів, що естетика на ринку, звісно, бажає кращого. Проте чоловік зазначив, що навіть серед мінусів є великі плюси. Адже харчові продукти тут якісніші й часто дешевші, ніж в торгових маркетах.
«Я працюю біля ринку, тому частенько тут буваю. Є прилавки, в яких все чистенько та прибрано. Крім того, до них навіть приємно підходити, а є занедбані торгові точки, до яких не дуже хочеться йти», - говорить Руслан.
Чоловік зізнається, що, купуючи харчові продукти, не намагається змусити продавця знизити вартість, бо там і так ціни не дуже високі, а коли купує якісь речі, то може трохи поторгуватися з продавцями.
Інша відвідувачка, пані Світлана, говорить, що майже щодня купує тут овочі та фрукти. Однак жінка не любить торгуватися, адже вважає це минулим століттям.
«Мені навіть ліньки це робити. Я вважаю, що торгуватися - це вже в минулому. А в кіосках навіть немає сенсу це робити».
Жінка додає, що наче виросла в атмосфері критого ринку, адже в дитинстві з мамою частенько сюди ходила.
«І вже зараз, коли сама стала бабусею, ходжу і скупляюся», - ділиться пані Світлана.
Жінка також зауважила, що не всі продавці є ввічливими. Хтось навіть не володіє простими етичними якостями. Але часи постійно змінюються. І разом з ними - деякі люди, які стали значно добрішими.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що на "Хитрому" ринку у Полтаві продають полуницю по 115 гривень та черешню по 100.
Стежте за усіма новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:12
Спецтема
Оголошення
12:07, 21 грудня
08:45, 17 грудня
08:44, 20 грудня
19:00, 10 грудня
19:00, 10 грудня
live comments feed...