• Головна
  • У Лубнах біля залізничного вокзалу потяг на смерть збив молодого чоловіка
16:00, 13 лютого 2023 р.
Надійне джерело

У Лубнах біля залізничного вокзалу потяг на смерть збив молодого чоловіка

У Лубнах біля залізничного вокзалу потяг на смерть збив молодого чоловіка

Повідомлення про трагедію біля залізничного вокзалу у Лубнах надійшло до поліції 13-го лютого, близько 2:30. За викликом на місце події прибула слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці попередньо встановили, що чоловік отримав травми внаслідок наїзду потяга. Тіло загиблого направили на судово-медичну експертизу для встановлення причині смерті – повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.

Незабаром правоохоронці зясували, що загиблим є місцевий житель, 1994 року народження. За фактом у поліції відкрили провадження за частиною 3 статті 276 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту, що спричинили загибель людей».

Раніше на Полтавщині пасажирський потяг збив людину.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #потяг #залізниця #вокзал #загибель #поліція
ТОП новини
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Трагічна ситуація через задимлення у полтавській квартирі: одна дитина загинула, а інша – в тяжкому стані
Міський оазис в центрі Полтави: чому варто відвідати ботанічний сад і який його феномен – знайомимо з природними перлинами міста в проєкті «Зелена Полтава»
Оголошення
live comments feed...