• Головна
  • Тарас Бойко: «Сміттєпереробним заводом займається обласна влада, а міська не вдарить палець об палець»
Політичні новини
18:00, 6 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Тарас Бойко: «Сміттєпереробним заводом займається обласна влада, а міська не вдарить палець об палець»

Політичні новини
Тарас Бойко: «Сміттєпереробним заводом займається обласна влада, а міська не вдарить палець об палець»

Управління ЖКГ та енергетики Полтавської ОДА замовило розробити детальний план території для розташування сміттєпереробного заводу. Ми попросили прокоментувати цю новину фахівця з комунальних питань Тараса Бойка.

Член єдиної місцевої партії «Рідне місто» знає про полтавське сміттєзвалище буквально все. Очолюючи КАТП-1628 у 2018-2020 роках, він запровадив низку інновацій. Вони сприяли розвантаженню сміттєзвалища, доки не буде знайдено інвестора, який і побудує сміттєпереробний завод. Це роздільний збір пластику, скла та паперу, окреме збирання й утилізація небезпечних відходів («Екобус») тощо. Такі заходи подовжили термін служби полігону, але зараз міська влада й думати не хоче про сміттєпереробний завод. І на те є свої причини.

- Ситуація зі сміттєзвалищем давно потребує вирішення, - говорить Тарас Бойко. – Але спорудженням сміттєпереробного заводу міська влада не займалася. І тут немає нічого дивного, адже біля полігону «годувалися» близькі до неї підприємці. Вони сортували сміття, складаючи гроші до своїх кишень, а не до міського бюджету. Ми це змінили, за два роки поповнивши скарбницю Полтави на 4 мільйони гривень.

Зараз усе повертається до старого, тому ви розумієте, що віддавати годівницю інвесторам міські очільники не збираються. Взагалі, вони «закрили» для себе «тему» із сміттєпереробним заводом і не вдарять палець об палець, щоб принаймні допомогти обласній владі в її доброму починанні. Керівники міста самостійно не візьмуться за таку справу, бо це проект не на один рік, а живуть вони за принципом «тут і зараз».

Звичайно, розробка детального плану території під сміттєпереробний завод – це лише перший крок у довгому й складному процесі. Проєкт має враховувати багато деталей – і суто технічних, і екологічних, і соціальних. Усе це має бути детально вивчене й ретельно прораховане.

Полтаві потрібен сучасний сміттєпереробний завод, без якого вона на наших очах ризикує втонути в смітті. Некомпетентні, вузькоегоїстичні дії міської влади ведуть саме до цього.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сміття #переробка #завод #Рідне місто
Оголошення
live comments feed...