18:00, 26 серпня 2021 р.
Надійне джерело
Продовжується голосування за номінантів премії «Людина року Полтавщини 2021»
Премія «Людина року Полтавщини» – це серйозна спроба відзначити досягнення осіб і компаній в неофіційній обстановці. Премія проводиться за ініціативи бізнесу, а не влади. Це дає можливість створити велику кількість номінацій та нагородити тих, за кого проголосує вся Полтавщина. Урочиста церемонія нагородження відбудеться 26 вересня у ресторані «Лілея». У цей день червоною доріжкою пройдуться найуспішніші люди в сфері бізнесу, виробництва, спорту, краси, медицини тощо. Церемонія нагородження найкращих людей Полтавщини пройде вже втретє.
Переможців обиратимуть в таких номінаціях:
- Соціальний проект року;
- Людина року у медицині;
- Бізнес-леді року;
- Бізнесмен року;
- Виробник року;
- Фермер року;
- Проєкт року;
- Сімейний бізнес;
- Людина року у дитячій індустрії;
- Людина року у фітнес індустрії.
Організаторка дійства - Ірина Єрошенко. Вона відома у Полтаві особистість. Пані Ірина – директорка рекламної агенції «VIR-Style». А ще вона невтомна генераторка ідей та яскравих заходів. Зокрема, за її ініціативою проходять івенти конкурс краси "Міс досконалість", "Свято сім'ї", премія "Мама року", церемонія нагородження "Музичної премії Полтавщини".
Переможців у 10 номінаціях планують відбирати за допомогою трирівневої системи експертної оцінки.
Перший рівень - незалежне експертне журі із всіх поданих заявок обирали номінантів, які пройшли у другий тур.
Другий рівень - на Сайті міста Полтави 0532.ua розміщується інформація про учасників з посиланнями на їх сайти ( соцмережі, відеоролики) - у кожного жителя Полтави і Полтавської області є можливість ознайомитися з детальною інформацією про номінітів та проголосувати. Голосування триває з 27 серпня по 23 вересня.
Третій рівень - голосування незалежного експертного журі.
Зараз голосування проходить на сайті 0532.ua. Підтримайте свого фаворита у кожній із номінацій нижче. Голосувати можна за кожного претендента. Голосування тривтиме до 23 вересня.
Також за номінантів голосуватиме незалежне експертне журі, після чого будуть визначені «Люди року». На Церемонії нагородження будуть відкриті конверти з іменами переможців і вручені дипломи та статуетки кращим з кращих.
Номінації премії:
Соціальний проєкт року
Савченко Сергій, депутат обласної ради
Я, Савченко Сергій Петрович, депутат обласної ради та номінант на премію "Людина року" є активним членом суспільства та волонтером. Своїм першочерговим завданням бачу допомогу дітям, бо саме вони є майбутнім нації та фундаментом для розбудови країни. Я займаюся популяризацією та розвитком спорту в полтавському регіоні. Моя діяльність була відзначена численними грамотами та преміями, серед яких "Волонтер року (2019)".
Зараз я маю на меті реалізувати принципово новий та нагально потрібний проєкт. На даний момент в Україні за офіційними даними понад 5 тисяч дітей з аутичним розладом. Усі вони мають потребу в соціалізації, підтримці та допомозі у розвитку систем сприйняття. Рішенням може бути створення безкоштовної доступної для кожної родини, де є дитина з аутичним розладом, сенсорної кімнати. Діти зможуть отримати там всебічну підтримку з розвитку систем сприйняття, профілактичні заняття та психо-емоційне розвантаження. Я впевнений, що створення сенсорної кімнати у місті Полтава допоможе не лише дітям з діагнозом "аутизм", а й приверне увагу суспільства до цієї проблеми. Саме тому я вважаю цей проєкт надважливим та необхідним для нашого міста.
Бойко Анна, перукар-стиліст, власниця майстерні краси «Стиль Анни Бойко»
Перукар-стиліст. Власниця майстерні краси «Стиль Анни Бойко». Фіналістка Всеукраїнського конкурсу від MATRIX у номінації «American Denim». Випускниця Академії Erteqoob та випускниця Школи "Дюденко. Київ". Переможниця премій "Мама року-2019" та "Людина року-2019". Друга віце-міс міжнародного конкурсу краси «Місіс і міс діамант світу-2019». Удостоєна Вищою суспільною міжнародною нагородою «Орден королеви Анни» на срібній зірці «Честь Вітчизни». До 30-ти річчя Незалежності України нагороджена орденом «Лідер України» за професійні досягнення та вагомий особистий внесок в розвиток України, національним дипломом та званням «Краще підприємство України 2021». Організаторка соціальних проєктів «Віку Немає» (для людей віком 55+),«Навчи Мене Жити» (для тих, хто подборов або бореться з онкологією), «Відчуй свою красу» (для незрячих людей). Співорганізаторка проєкту «Серце особливої мами» (на підтримку мам дітей, що страждають на аутизм). Має двох донечок Сніжану та Яну.
Мірошніченко Людмила, авторка та засновниця громадських проєктів
Людмила Мірошніченко, бізнес-леді, громадська діячка, депутатка обласної ради, засновниця та директорка підприємства "ПА-МІР", основним видом діяльності якого є будівництво.
Засновниця, огранізаторка та керівниця культурно-мистецького проєкту "ТИХО_ТИХО", спрямованого на підтримку Зразкового танцювального колективу "Забава" у м.Гребінка.
Заснувала рух “Не_Мовчи_Про_Насильство_Над_Дітьми”. Надає резонансу фактам насильства, шукає шляхи вирішення, співпрацює з каналом “Інтер”, реабілітаційними центрами, громадськими організаціями.
Головна мета благодійного проєкту "Зроби!": підтримка дітей сиріт, багатодітних родин, незахищених категорій населення.
Розвиває проєкти "МояВласнаЗеленаПланета", "НЕ_НАРІКАЙ_А_ДІЙ!","Сільські музеї Полтавщини», “УкраїнськуКнигу_ Сільським Бібліотекам”, "Суспільний ПроектХорошіЛюди", Арт-фестиваль "Свобода бути собою".
Людмила Мірошніченко - сильна жінка. І так само пропонує іншим жінкам бути активними у різних соціальних сферах, зайняти свою нішу у вирішенні важливих питань.
Людина року у медицині
Оксак Григорій, головний лікар КП "Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обл.
Головний лікар КП "Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради".
Хірург, заслужений лікар України, новатор Медична кар'єра почалась у 18 років з посади медичної сестри кардіологічного відділення Роменської ЦРЛ (1987). Служба в лавах Радянської Армії перервала медичний шлях на два роки, але у 1990 році Григорій Оксак вступив до Полтавського державного медичного університету. По закінченню проходив інтернатуру з хірургії на базі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського.З 1998 по 2001 рр. працював лікарем-хірургом 4-ї міської клінічної лікарні м. Полтави.З 2001 по 2009 рр. — лікар-хірург судинний відділення судинної хірургії ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського. У 2009 році був призначений заступником головного лікаря з хірургічної допомоги ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського. У 2011 році став лауреатом Полтавської обласної премії ім. М. В. Скліфосовського у номінації «Кращий лікар-хірург»З 25 грудня 2013 року очолює головну лікарню області. Лауреат Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар 2018» 2-го ступеня.За час роботи Григорія Анатолійовича на посаді головного лікаря обласну лікарню відзначили званням «Краще підприємство з охорони праці» у номінації «Охорона здоров'я», у лікарні відкрився єдиний в Україні навчально-тренінговий центр для лікарів усіх спеціальностей і медичних сестер (січень 2018 року), реконструювали нейрохірургічне відділення з блоком анестезіології та інтенсивної терапії (липень 2018 року), відкрите надсучасне діагностичне відділення і кардинально оновлене приймальне відділення, зросли обсяги надання високоспеціалізованої медичної допомоги мешканцям Полтавської області. Лікарня стала передовою в Україні, медики з інших областей приїздять за досвідом, а також полтавські лікарі проводять виїзні тренінги.
Федорова Ольга, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії ЛДЦ Медіон
Федорова Ольга Володимирівна, 1978 р.н. - лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар - УЗД, репродуктолог;
заступник медичного директора ТОВ " МЛДЦ"МЕДІОН", співзасновник школи для майбутніх батьків " Відчуваючи щастя".
З 2010 по 2015 р.р. - завідувачка жіночою консультацією ПМКПБ.
З 2011 по 2015 р.р. член мультидисциплінарної команди по веденню вагітності у жінок з наркотичною залежністю, що була створена за підтримки ЮНІСЕФ та МБФ "Фонд Вільяма ДЖ. Клінтона".
В 2015 році отримала диплом тренера проекту "Застосування короткострокових втручань лікаря для зниження розповсюдженності куріння і зловживання алкоголем жінкам репродуктивного віку і вагітними".
Спеціалізацію по УЗД отримала у 2018 році з переважним проведенням ультразвукової діагностики в гінекології та пренатальній діагностиці.
Ольга Володимирівна оточує турботою та уважністю кожну жінку більше 16 років, вкладає усі свої сили для покращення їх здоров'я та народження жінками здорових дітей.
Ольга Володимирівна мріє, щоб кожна жінка відчула щастя материнства змогла виносити та народити здорову дитину, бо здорова жінка - то здорове майбутнє.
Решетніков Олексій, лікар-уролог 1-Ї категорії
Решетніков Олексій Вікторович. Лікар-уролог 1-Ї категорії. Закінчив УМСА в 2002 році. Також проходив навчання за кордоном. Почав працювати в державній лікарні. З 2008 року працюю в приватній медицині. Проводжу лікування пацієнтів з урологічною патологією, займаюсь вирішенням проблеми чоловічого безпліддя. В 2019 почав поглиблено займатись проблемою сечокам’яної хвороби-пройшов навчання в Китаї та Україні з дистанційної літотрипсії (дроблення каменів в нирках). З 2020 року провів близько 1000 операцій з дроблення каменів. Директор в «Урологічний центр лікаря Решетнікова», в 2021 році відкрито філії в м.Кременчук та Харків.
Каджая Наталiя, лікар психіатр та нарколог
Корінна полтавка. 2001 року закінчила медичну академію та 20 років працює у "Центр терапії залежностей полтавської обласної Ради". Продовжила сімейну династію медиків у третьому поколінні.
Лікар психіатр та нарколог вищої категорії. У 2006 році очолила з першого дня відкриття унікальну клініку, яка не має аналогів в Україні. Її суть - у поєднанні медикаментозної допомоги та психологічної реабілітації, що дає найвищій результат у подоланні проблем залежної поведінки. Щоб краще втілити реабілітаційний процес -отримала диплом практичного психолога. Тому саме у Полтаву від Донецька до Ужгороду везуть біль та надію на вирішення поведінкових проблем. 7500 пацієнтів, 76 міст України, 3600 прочитаних лекцій.
Здійснює лікування та реабілітаційні заходи особам залежним від наркотичних речовин та алкоголю, ігроманам, пацієнтам з психопатією, неконтрольованою агресією, схильністю до суїцидів, порушенням адаптації у соціумі, супровід лікування ВІЛ, гепатиту С, туберкульозу. Проводить сімейну психотерапію для рідних залежних пацієнтів.
Безперервно та з захватом навчається – учасниця 30 українських та міжнародних тренінгів і семінарів.
Учасниця протягом останніх 10 років соціального проект "Футбол України проти наркотиків". Останні 15 років співпрацює з БО "Реабілітаційний центр Вихід Є". Всіляко підтримує розвиток спільноти Анонімних Наркоманів на Полтавщині.
З чого складається професійний успіх? Просто кожен день приходити на роботу та з дрібних уламків повільно та прискіпливо намагатися скласти нове життя...і вірити, що поки ми живі – ми майже все можемо змінити!
Бізнес леді року
Прушковська Анжела, засновниця та директор Торгового Дому "LED ENERGY"
Анжела Прушковська Депутатка Полтавської районної ради, засновниця ГО «Сила і Розум» організація допомагає жінкам, які потерпають від домашнього насилля, членкиня ГО «Ділові Українські Жінки». Це всеукраїнська організація, діяльність якої має на меті об'єднання ділових та дієвих жінок заради спільного духовного та економічного розвитку, засновниця ТОВ ТД «ЛЕД ЕНЕРДЖІ», експертка з енергоефективності Аналітичного центру «Зміст» голова «Асоціації підприємців у галузі енергозбереження», мама двох синів, випускниця Сінгапурської Школи Державного Управління імені Лі Куан Ю. Випускниця Школи Муніципального Розвитку. Володар Гран-Прі Expo Awards в номінації «Освітлення транспортних споруд». Ментор та спікер проектів «Рух успішної молоді». Організатор благодійної Акції «Не ламай калину». Організатор серії лекцій для молоді «Стоп булінг». Меценат. Спонсор та партнер кубку України з боксу серед студентської молоді. Спонсор Національної скаутської організації ПЛАСТ в Полтаві.
Швайковська Олена, засновниця SHVAIKOVSKAYA CLINIC
Швайковська Олена Олегівна. Народилася в м. Київ. З дитинства захоплювалась медициною і героями-лікарями, які рятували та покращували життя людей, тому вступила в ВДНЗ Українська медична стоматологічна академія. У 2010 році закінчила за спеціальністю «Стоматологія» з кваліфікацією лікар-стоматолог. Захоплення косметологією та естетичною медициною спонукало до підвищення кваліфікації в цьому напрямку, тому у 2015 отримала диплом косметолога. І з того часу не припиняю свою практику та вдосконалення навичок і вивчення нових технологій. З 2017 і до сьогодні продовжую працювати аспірантом кафедри патофізіології Полтавського Державного Медичного Університету. У 2020 році втілила в життя свою мрію - заснувала власну клініку інноваційної естетичної медицини «SHVAIKOVSKAYA CLINIC», де також працюю головним лікарем і косметологом. З моменту відкриття клініки проведено тисячі процедур і сотні задоволених пацієнтів дають знати, що я на вірному шляху, і продовжую розвиватися в цьому напрямку.
Бутенко Оксана, засновниця ABC Language School
Засновниця ABC Language School, яка є найбільшою у м. Полтава, існує уже 10 років та має більше 10 тисяч випускників з високим рівнем володіння іноземними мовами (англійська, німецька, польська та іспанська).
- Директор навчального центру ABC Language School Plus з поглибленим вивченням мов та дитячого садочку ABC Kids.
- Розробник інтенсиву Teaching Practice Basics, який пройшли більше 100 викладачів англійської мови; в основі курсу грамотне поєднання 80% практики та 20% теорії, що покращує методику викладання на заняттях та ефективне засвоєння знань.
- Спікер всеукраїнських методичних семінарів з підвищення якості викладання (Студія Освіти Викладачів СОВа, TESOL).
- Сертифікований учасник міжнародного курсу IH CYLT (викладання для дітей та підлітків).
- 2 роки навчалася у США, працювала в молодшій школі та дитячому садку, завершила курс Public Speaking у West Las Positas College.
Поряд із професійною діяльністю активно підтримую громадські ініціативи:
- організатор гуманітарної акції для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Shoe box;
- куратор проєкту «Листи Святому Миколаю» для допомоги онкохворим дітям, який відбувся на базі ABC Language School
- Учасник гуманітарних зборів для допомоги воїнам і медикам української армії
- ініціатор освітньої допомоги ветеранам зони ООС/АТО та дітям з втурішньо переміщених родин.
Бебес Лілія, Засновниця та керівник ПНВП «Санепідсервіс», та власниця мережі Coffee & donuts
Лілія Бебес – бізнесвумен, грамотна керівниця та надійна партнерка у багатьох справах. Вона сильна іцілеспрямована, її працелюбності та наполегливості позаздрять всі. Завдяки кропіткій праці та постійному саморозвитку, Лілія зарекомендувала себе, як професіонал своєї справи.
У 2010 році Лілія закінчила Полтавську державну аграрну академію, де отримала спеціальність «Фінанси» (магістр з фінансів). Із 2009 року вона працює на підприємстві «Санепідсервіс», яке діє по всій Україні, надаючи послуги з дезінфекції (знезараження агромпромислової продукції). Полтавська підприємиця вдало поєднує роботу, управління бізнесом із материнством. Як керівник неодноразово ставала переможницею у номінації «Керівник року».
Окрім того, Лілія створила власний бренд – пончики, або донати, розробивши свій унікальний рецепт. У кав’ярні Coffee and donats пропонують понад 40 видів смакоти.
Життєві принципи Лілії:
Стався до людей так, як ти б хотіла , щоб ставилися до тебе.
Проси у Бога ясного розуму адже він дає нам думки, ідеї, а ми вже вирішуємо, робити це чи так й залишити мрією.
При ухваленні рішення головне – бути справедливим, адже докори сумління найважчий тягар по життю.
Шихова Людмила, директор ТОВ «ПестКонтроль Полтава»
Людмила Шихова – не боїться ризикувати та починати з нуля щось нове. Вона сертифікований спеціаліст з пест контролю (контроль шкідників). Має дві вищі освіти: біологічну та англійська мова. Наразі Людмила працює директором ТОВ «ПестКонтроль Полтава». Досвід роботи у цій сфері – 12 років.
У 2016 році ризикнула вийти на дуже цікаву та особливу нішу – пест контроль (контроль шкідників). А у 2018 році сертифікувала компанію по системі ISO 22000:2018, перша серед полтавських надавачів послуг. У складний для всіх час Людмила змогла зберегти компанію та робочі місця. З липня 2021 року – інспектор центрального регіонального управління з питань Пест контролю та харчової безпеки.
Вона не втомлюється розкривати нові горизонти професії, наприклад, детально вивчила нішу плазунів і є спеціалістом по відлову змій.
Людмила любить свою роботу, адже вона безпосередньо є однією з ланок біобезпеки (адже будь-який шкідник – ні більше, ні менше, а розносник збудників небезпечних інфекцій). Також вона любить спілкуватися з людьми, розповідати про складне та неприємне простою і доступною мовою. В людях цінує порядність та професіоналізм, навчається лише у найкращих та намагається створити комфортну атмосферу в колективі.
Бізнесмен року
Баляшкин Денис, приватний підприємець
Історія мого життя нерозривно поєднана із Полтавою. Тут я народився та виріс, провів незабутні шкільні роки у Полтавській гімназії №32, а далі студентські – у Полтавському педагогічному університеті ім. Короленка. І вже у 2010 році я прийняв рішення розпочати підприємницьку діяльність.
Аграрний проєкт Fazenda заснований у 2016-му році. Він виріс із команди садівників-любителів до професійного коплексу з промислового вирощування ягід. Колектив Fazenda об’єднав професіоналів та експертів, які разом створили ідеально виважений процес: підбір та використання сучасної агротехніки, технології вирощування й збору ягід, збереження властивостей ґрунту. Сьогодні Fazenda – це по-справжньому сучасний комплекс, оптимально оснащений для роботи із продуктом, що швидко псується. З моменту збору ягоди до реалізації минає не більше 12 годин.
Збереження родючості полтавської землі та вирощення смачної і корисної ягоди неможливе за використання небезпечних добрив. Саме тому ми повністю відмовились від нітратів.
Fazenda – це не тільки робочі місця та якісна продукція. Розвиток проєкту відкриває широкі перспективи для розвитку Полтавщини в цілому. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб у майбутньому зробити рідний регіон лідером вирощування ягідних культур в Україні.
Опришко Володимир, засновник та керівник «Сергіївська пекарня» та «Сергіївська Сироварня»
Засновник та керівник «Сергіївська пекарня» та «Сергіївська Сироварня». Співзасновник СОК «Ягоди Сергіївки». Керівник сімейного бізнесу ФОП Опришко, мережа продуктових магазинів. Переможець 3-х обласних проектів «Бюджет участі».
В 2019 році нагороджений відзнакою за вагомий внесок в розбудову економіки Полтавщини від Полтавської обласної державної адміністрації.
У 2021 нагороджений подякою Сергіївською територіальною громадою, за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування.
Ключко Антон, головний лікар офтальмологічного центру «Діоптрія»
Офтальмологічний центр «Діоптрія» на чолі з головним лікарем Ключко Антоном Андрійовичем надає медичні послуги з 2018 р. Тісна співпраця зі світовими виробниками у галузі догляду за очима дозволила нам стати «референтною» клінікою, базовою для навчання лікарів, та зробила нас першими в Україні в сфері придбання і використання передового обладнання, в яке ми інвестували більш ніж 10 млн. грн. Наш досвід роботи запозичується іншими клініками. Постійно створюються додаткові робочі місця: в 2018 р. у нас працювало 6 осіб, а в 2021 р. – уже 14 осіб.
Залучення провідних спеціалістів дозволяє нам проводитиоперації та наповнювати державний бюджет. Кількість прооперованих пацієнтів у цьому році, в порівнянні з минулими роками, у нас збільшилася на 165 %. За цей рік було перераховано податків на суму 497,3 тис. грн.
Наша основна мета – створення європейського рівня обслуговування, надання якісних послуг за доступну ціну та збільшення кількості пацієнтів не тільки з України, а й з інших держав.
Виробник року
Мотляк Богдан, засновник ТОВ «Віталфуд»
"Віталфуд - це любов до своєї справи і, в першу чергу до споживача. Наша філософія - це безкомпромісно натуральна та якісна продукція. Ми на практиці довели, що можливо створити безпечний, корисний, смачний продукт". Компанія Віталфуд на ринку з 2017 року. Сьогодні вона відома своїми торговими марками Vital – це 100% натуральне морозиво з молока, масла та пастеризованих жовтків без додавання барвників, консервантів та інших сторонніх домішок. Саме таким має бути справжнє морозиво. Ще одна, не менш популярна торгова марка Scandal – це перше і єдине алкогольне морозиво на молочній основі в Україні зі смаками ваших улюблених алкогольних коктейлів. Також, ми маємо цілковито новий напрямок, якому виповнюється один рік – це виробництво натуральних готових страв шокової заморозки і напівфабрикатів ТМ Good Chef. Всі інгредієнти ми ретельно підбираємо, а фарші та соуси готуємо власноруч. Виробництво сертифіковане та відповідає вимогам ISO 220000 і HACPP, що гарантує контроль якості кожного процесу виробництва, починаючи з прийому сировини і закінчуючи попаданням продукції на полиці магазинів. Наша компанія стрімко розвивається. На сьогодні, наша продукція представлена вже у 18 регіонах України.
Кожан Василь, засновник пивоварні «Beer House»
Кожан Василь Юхимович - народився в Украīні, створив виробництво в Полтаві та успішно його розвиває.
В Німеччині в 1993 році закінчив школу бізнесу, пізніш - Київський інститут харчових технологій.
Основна мета- це постійний розвиток для здоров’я людини, дозвілля, вивчення історії та відновлення рецептів України.
Створив декілька успішних підприємств, одне з них- відома в Україні та за її межами пивоварня з власним брендом «Beer House», пунктом розливу води та музеєм.
Живе пиво виробляється з якісного німецького солоду та французького хмелю на основі артезіанської води з власної свердловини (170 м). Це виробництво отримало найвищі відзнаки на більш як 20 міжнародних конкурсах. На базі пивоварні ПрАТ «Укрпиво» провело V Всеукраїнський професійний конкурс крафтових пивоварень «Грані якості 2019». Живе пиво Beer House було оцінено п’ятьма золотими медалями.
На виробництві створено приватний перший в Полтаві та унікальний в Україні «Музей пива та самогону», зібрана унікальна колекція, яка має екземпляри єдині в світі. Екскурсія на виробництво.
Відкрито перший та единий в Полтаві пункт розливу «Чисто вода». Вода обробляється іонами срібла (технологія використовується в космічній галузі, є на підводних човнах). Якісна вода - основа життя для здоров’я людини.
«Корисне для здоров’я виробництво» - місія виробника Кожан В.Ю.
Надано 200 робочих місць, вчасно бюджет поповнюється податками.
Дядечко Тетяна, засновник та власник «Сироварня «Козачка»
Власниця та стратегічний директор "Сироварні “Козачка”, засновниця та головний викладач Школи сиру “Simply Cheese”, засновниця Українсько-Литовської Асоціації Сироварів “Осередок сировара”, співзасновниця консалтингової компанії "Cheese&Dairy Consulting Group".
Проходила стажування та навчання по сироварінню в Італії, Швейцарії, Франції, Литві, Латвії, Польщі та Ізраїлі. В березні 2020 закінчила школу бізнесу Unit School of Bussines.
Понад 5 років займаюся викладацькою діяльністю, за цей час моя школа випустила більше ніж 3000 учнів, багато з яких заснували своє власне крафтове виробництво.
За ініціативи моєї та Українсько-Литовської Асоціації в Полтавській Аграрній академії вводиться нова професія – сировар і сьогодні я співпрацюю з Академією по впровадженню проєкту «Клас сировара».
Бренду “Сироварня “Козачка” вже майже 8 років. За цей час я пройшла шлях від переробки молока на домашній кухні до повноцінного бізнесу, що працює щодня та представлена по всій Україні, більше ніж в 50 магазинах.
Процес налаштований так, що із крафтової сироварні на Полтавщині, два рази на тиждень лише за 24 години наша продукція роз’їжджається по всій Україні на полиці Лавки Традицій Сільпо.
Вважаю своєю місією популяризувати ремісництво, хочу щоб маленьких незалежних виробників було якнайбільше. Бути крафтовим виробником натуральної молочної продукції, яка має невеликий термін зберігання нелегко, але це мій свідомий вибір. Я вірю, що люди мають споживати натуральний, безпечний, якісний та смачний продукт! Це те, що я люблю, це те, що я створюю щодня і це те, чому я навчаю майбутніх крафтарів-виробників!
Фермер року
Ярошенко Володимир, голова ФГ «Ярошенко» із Семенівщини
Заснувавши у 1991 році своє фермерське господарство, Володимир Ярошенко став першим в Україні керівником сільгосппідприємства, яке почало орендувати паї у населення.
Сьогодні на базі ФГ «Ярошенка» проходять виробничу практику здобувачі вищої освіти, проводять дослідження аспіранти академії. За ініціативи Володимира Михайловича як депутата Полтавської обласної ради заснована премія з екології імені Олени Байрак – вченого-еколога.
Володимир Ярошенко є автором ідеї проведення Всеукраїнського еко-фестивалю «Лель».
Життєве кредо Володимира Михайловича: «Жити в гармонії з людьми, природою та собою».
Колісник Михайло, голова СФГ «Златопіль» Кременчуцького району
Більше 40 років свого життя кандидат сільськогосподарських наук, почесний професор Полтавського державного аграрного університету Михайло Колісник присвятив роботі в сільському господарстві. Спочатку працював у кількох наукових установах, а потім прийшов ближче до землі — у 1996 році заснував власне фермерське господарство «Златопіль».
Зараз СФГ «Златопіль» – високотехнологічне господарство з науково-обгрунтованою системою землеробства. Михайло Колісник постійно в пошуках нових технологій та ідей. У пріоритеті – вирішення екологічних проблем регіону. Зокрема співпраця з французькою компанією по вирощуванню високоякісного насіння кукурудзи та соняшника кілька років тому спонукало господарство до відновлення поливних земель, для цього проведено великий обсяг робіт по очистці річки Сухий Кагамлик. Опікується Михайло Колісник і долею перлини Глобинщини – Устимівським дендропарком. За його ініціативи кілька років поспіль дендрарій поповнюється новими насадженнями.
У цьому році СФГ «Златопіль» виповнюється 25 років. За словами Михайла Григоровича, це переможна дата у створенні фермерського господарства: «Радію, що життя склалось так, що ми маємо можливість займатися тим, до чого найбільше тяжіє душа – засівати поля дорідним зерном та плекати врожаї. Це все дає нам можливість виходити за межі суто фермерства й втілювати в життя чимало соціальних проєктів, які лишать добрий слід після нас».
Чишко Володимир, голова СФГ «Грунтознавець» Миргородського району
Фермер, який почав свою діяльність з куска землі і старенького трактора вирощуючи зернові культури. Сам був і трактористом, і бухгалтером, і агрономом. Та наполегливість і працелюбність дали свої плоди. Але зростання і розвиток не привели до відчуття багатства. Володимир Володимирович став благодійником і спонсором. Він підтримує всі хороші справи. Турбується за своє рідне село і односельчан. Відкрив дитячий садочок для всіх бажаючих діток. Приватний Клуб, якому вже більше 100 років, став наче казковий будинок, де є місце всім бажаючим співати, танцювати, займатися спортом, навчатися грі на музичних інструментах. Створив громадську організацію «Рідне село, рідний край» яка допомагає лікарням, школам, закладам культури і спортивним клубам.
Немало зусиль прийняв щоб відбудувати згоріле приміщення Кротівщинської школи, реконструйовано приміщення Кротівщинського денного стаціонару і амбулаторії. Місцева церква Петра і Павла приваблює своєю красою прихожан із свого та навколишніх сіл.
Галузь овочівництва-соціальний проект завдяки якому мають роботу близько 40 осіб.
Проєкт року
Стегній Катерина, засновниця першого у місті бьюті-коворкінгу "Point"
Стегній Катерина Володимирівна, за освітою маркетолог. Пройшла чисельні курси з маркетингу, smm, психології та підприємництва. Етапним у професійному становленні стало навчання в 2016 р. в компанії SMMSTUDIO, керівником якої був Федоров М.А., нині міністр цифрової трансформації України, ініціатора електронного сервісу державних послуг "Дія". Після навчання працювала digital маркетологом просуваючи компанії з багатьох міст України. У 2019 році розпочала свій перший підприємницький досвід приєднавшись до керівництва, тоді ще тільки започаткованого проекту Point Beauty Coworking. За ці 2 роки самостійно пройшовши складний шлях від "рожевої ідеї" до жорстких реалій першого підприємницького досвіду у часи локдауну. На щастя, вдалося запустити проект повною мірою. Нині бьюті-коворкінг "Point" надає можливість багатьом жінкам розпочати власну діяльність з найменшими фінансовими витратами. Адже коворкінг має повністю облаштовані робочі місця, зручне місце розташування у самому центрі міста, величезний простір у 160 м2 та чудовий колектив. Ми надаємо можливість майстрам-початківцям почати працювати одразу без необхідності шукати та облаштовувати робоче місце десь у офісному центрі. Складність полягає у тому, що середня вартість оренди та облаштування складає близько 40 000 грн., а такий кабінет знаходиться у мало примітному місці. Наша мета, надати можливість таким майстриням збільшити шанси на власну реалізацію та успіх, а заощадженні кошти вкласти у власний розвиток. Майстри завжди розуміють та підтримують один одного, а я з радістю консультую наших майстрів з приводу просування власної справи. І, не зважаючи на те, що бути першими на ринку складно та іноді попит необхідно формувати, про нас вже знають, рекомендують та до нас їдуть авторитетні майстри з програмами навчань з багатьох міст України.
Ракіта Євген, приватний підприємець
Народився 22.02.1985 у м. Полтава. До 2011 року служив в Збройних силах України (військове звання «капітан»). Підприємницьку діяльність почав в 2014 р. реалізувавши проект першої у місті автомийки самообслуговування (сума інвестицій 500 000 €). 3 2016 року партнер (франшизі) Нової пошти (відділення Розсошенці, Мачухи). У 2019 відкрив підриємство по виготовленню гофрокартонної упаковки. Із сумою інвестицій у розмірі 250 000 грн підприємство за не повних два роки збільшило свої сумарні активи до 3 млн. грн. На даний час працюю над проектом Гофрокартонного заводу у м. Полтава. Маю чотири вищі освіти. Член Young business club та Спілки українсльких підприємців.
Швайковська Олена, засновниця SHVAIKOVSKAYA CLINIC
У 2020 році Олена Швайковська втілила в життя свою мрію - заснувала кращу у Полтаві клініку інноваційної естетичної медицини «SHVAIKOVSKAYA CLINIC», щоб дарувати красу, молодість та здоров'я.
Ми провели тисячі процедур і отримали сотні відгуків від клієнтів, які переконалися в ефективності роботи наших технологій. Серед них такі: SMAS-ліфтинг на Ultraformer III, ефект омолодження від якого прирівнюється до пластичної хірургії, без болю й реабілітації. Краща процедура за версією Американської Академії Естетичної медицини Lase MD, яку люблять і регулярно проводять світові зірки шоу-бізнесу. Процедура для тіла Robolex, визнана кращою і найбільш ефективною системою для моделювання тіла. Плазмотерапія Endoret - технологія використання власної плазми для запуску процесів регенерації. Улюблена процедура членів королівських родин Монако та Іспанії. Терапія біоідентичними пелетами Biopell, яка вже 40 років вирішує різні проблеми зі здоров'ям у Європі та США, одна з перших в Україні була доступна у SHVAIKOVSKAYA CLINIC. Любіть себе, адже ви заслуговуєте тільки найкращого.
Рочев Євгеній, підприємець, засновник меблевого виробництва Verba
Підприємець, CEO Компанії Olimi. Засновник меблевого виробництва Verba, засновник бренду постільної білизни Кульбава, засновник майстерні для дітей та дорослих Razom. Триатлет. 5 разів пройшов дистанцію 70.3 iron man. Пробіг декілька марафонів в різних країнах.
Дрозд Тетяна, авторка та дизайнерка ювелірного бренду Pavlin Boutique
Дрозд Тетяна Іванівна — авторка та дизайнерка ювелірного бренду Pavlin Boutique, кандидатка геологічних наук, експертка-гемолог із 12-річним стажем. Лауреатка національної премії «Найкраща українка в професії 2020» в номінації «Гемолог». Авторський ювелірний бренд Pavlin Boutique — це про природню індивідуальну красу кожного з нас через одиничні прикраси! Основною концепцією новаторсько-креативного бренду Pavlin Boutique є поєднання краси, естетики, індивідуальності та екологічності. Задумка дизайнерки бренду Тетяни Дрозд саме в підкресленні самобутності та самоцвітності кожної та кожного через особливий колір власного стилю, тобто свого Я! Мінерали у прикрасах використовуються тільки у первозданному вигляді! За попереднім ескізом виробу, підбором зональності самоцвіту та дорогоцінного металу за видом та кольором вони втілюються в життя! Будь собою! Унікальною!
Сімейний бізнес
Мостові Віталій та Марина, засновники ТМ «Золота Сота»
Ведемо успішний сімейний бізнес з 2017 року, маємо декілька напрямків діяльності - сільський зелений туризм, виробництво крафтової продукції, пасіка з запатентованою ТМ «Золота Сота», будинки відпочинку та апібудиночок. В червні 2017 року свої двері для туристів відчинив Еко-будинок, побудований з екологічно чистих матеріалів, в основі якого солома та глина. Будували разом, багато роботи виконували власноруч. Кейтерінг - організація заходів «під ключ», став один із основних напрямків, адже даний вид послуг стає все більш популярним. У липні 2021 рокі відкрили перший в місті офіс кейтерінгу, де можна оформити замовлення та ознайомитися зі спектром послуг. Наше кредо - робити все разом, підтримувати один одного, довіряти. Ми поруч 24/7 і не уявляємо свого життя один без одного. Поодинці ми б не справились, тому цінуємо та бережемо відносини. Ми дуже щасливі, що знайшли один одного та спільну справу свого життя.
Ріттер Євгеній та Венера, засновники ТОВ «ТКАЦЬКИЙ ДВІР»
Ведемо успішний сімейний текстильний бізнес з 2010 року. Розвиваємося в кількох напрямках – виробництво текстильних виробів, їх оптова і роздрібна торгівля в Україні, а також виготовлення брендованих рушників. Для полтавців відкрили шоурум «ТКАЦЬКИЙ ДВІР», де кожен може придбати якісний та натуральний текстиль за доступними цінами. Постачаємо свою продукцію у 8 областей України, а також розвиваємо інтернет торгівлю.
Ведемо просвітницьку діяльність, підвищуючи текстильну культуру в Україні.
Важливо прожити життя так, щоб бути корисним і іншим. Наша мета якісне покращення текстильної культури в Україні. Починаючи з себе та створюючи бізнес по совісті ми покращуємо життя у нашій країні.
Сімя - це єдність. А коли є спільна справа і погляд в одному напрямку - безумовно це зміцнює будь які стосунки.
Яблоновськи Денис та Ганна, засновники Сімейноі Клініки на Європейський
Денис та Ганна Яблоновськи переїхали в Полтаву після початку бойових дій на сході України, в 2014 році. В 2016 році, за підтримки ПРООН, розпочати власний бізнес - заснували Сімейну Клініку на Європейський. На сьогодні це вже невеличка мережа медичних центрів: Сімейна Клініка на Подолі та Сімейна Клініка на Європейський. Більше ніж 5000 полтавців довіряють своє здоров'я лікарям клінік. Історія успіху розпочалася не раптово. Денис має чотири вищіх економічних освіти, серед яких дві здобув закордоном. Найбільш потужним досвідом для себе вважає керівництво великим державним підприємством з чисельністю персоналу в 500 осіб. Ганна має ступень кандидата економічних наук за напрямом "Гроші, фінанси і кредит". До початку бізнесу була доцентом на кафедрі банківської справи. Крім того, проводила приватну діяльність з антикризового управління та розробки стратегій для бізнесу, що вважає найбільш вагомим досвідом для започаткування власної справи. Родині Дениса та Ганни вже 5 повних років, а їх найбільшому досягненню - синочку - 3,5 років. Денис та Ганна вважають, що разом можуть здолати всі перешкоди, бо найцінніше що в них є - це Сім’я!
Скрильник Владислав та Катерина, фермерська родина
Перша сімейна ферма – родини Скрильників – відкрилася у Кобеляцькому районі, в Бутенках 2017 року. З цієї нагоди там побувало чимало гостей, у тому числі з-за меж України та високопосадовців. Поряд з основною роботою, вихованням дітей цікавляться новими формами виробництва. Оскільки обоє народились і виросли в селі, то перевагу віддають аграрним питанням. Скрильники не випадково зацікавилися цим: ФГ “Володар-С” (керівник – Владислав Скрильник), ФГ «Фортуна-2015» (керівник Катерина Скрильник), паралельно активно займають громадську діяльність, є членами Полтавського об’єднання фермерів та приватних землевласників імені героя України Небесної Сотні Віктора Чміленка. Катерина є депутатом Білицької селищної ради восьмого скликання, дужанка ГО «Ділові Українські Жінки Полтавської області», ротарійка ГО «Кобеляцький ротарі клуб», інтенсивно працюють над самовдосконаленням. Владислав нещодавно отримав другу вищу освіту, Катерина зараз здобуває у Науіональному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кодратюка».
Ця пара є прикладом для їх головного багатства - це дітлахи Ольга, Вікторія та Микола!!! Діти є стимулом рухатися в ногу із молоддю!
Бізнес та родина постійно переплітаються в часі, адже хто працює сам на себе від них залежить добробут всього. Незважаючи на невиліковну хворобу артеріальновенозну мальформації у скроневій ділянці головного мозку, по Катерині ніколи не скажеш, що вона засмучена чи подавлена, ця жінка на супереч лікарським прогнозам доказала всім, що віра та кохання творять чудеса! Ця фермерська родина цінує і не марнує кожен день свого життя , займаються тим що у них найкраще виходить - це бути Українцями!
Людина року в дитячій індустрії
Шмякова Тетяна та Данько Єлизавета, засновниці дитячого табору Danko CAMP та арт-проектів у Полтаві
Шмякова Тетяна Євгенівна - дипломований режисер масових заходів та свят з досвідом роботи на сценічних майданчиках та дитячих таборах м. Харкова. Та сертифікований спеціаліст Міжнародної освітньої платформи «Лабораторія гри» м. Київ.
Данько Єлизавета Євгенівна - магістр психології з 6-ти річним стажем у приватній освіті. Автор творчих проектів Danko CAMP, Danko school. Коуч-тренер лідерів. Ми автори творчих проектів: *Danko CAMP - приватний табір у Полтаві; *School for Liders - школа лідерів (вожатих) дитячих таборів; *Santa house - резиденція Санта Клауса; *Sisters Art House - простір для творчості та реалізації арт-проектів.
Федій Юлія, керівник дитячого клубу «СМАЙЛиК»
Привіт друзі, мене звуть Юлія і я керівник дитячого клубу «СМАЙЛиК»!
• Найголовніші експерти мого клубу, найщиріші та найкращі порадники - мої діти! Хто ж, як не вони оцінить, що цікаво і важливо. Завдяки моєму, тоді ще маленькому синові і почалася історія «СМАЙЛиКа»- 10 років тому.
• Ще 10 років тому я і уявити собі не могла,що колись у мене буде можливість вибирати собі команду, працювати над цікавими проектами, створювати простір,в якому буде комфортно діткам і їх батькам.Я з вдячністю приймаю все, що дає мені життя ,намагаюся бути чесною з собою і нести посмішку.
• Який же він «СМАЙЛиК»? Перш за все привітний і гостинний, теплий, з доброю, світлою енергетикою і душею, ну і звичайно ж з професійними, люблячими дітей педагогами (вони у нас найкращі), хорошими навчальними програмами та якісними, цікавими посібниками.
Вірю в те, що якщо ставитися до своєї справи з любов'ю, вкладаючи в неї душу, то все повертається сторицею - щирими словами подяки батьків і бажанням діточок бігти до нас на заняття знову і знову!!!
Сірий-Козак Ганна, заступник директора, філолог, викладач укр.мови та літератури в приватній школі «Чарівний світ»
✓ учитель-новатор, призер Всеукраїнського конкурсу Microsoft,
✓ спеціаліст року – 2018,
✓ І місце в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка,
✓ лауреат VI дистанційного Міжнародного фестивалю-конкурсу «УКРАЇНА ЄДНАЄ СВІТ» …
Я пишаюся тим, що я – вчитель, бо педагогіка – моє покликання!
Пишаюся, що в мене виходить знайти підхід до дітей, передавати їм свої знання.
Пишаюся, що займаюсь справою, яку я люблю.
Серед всіх своїх досягнень, звань, нагород, паперових дипломів, сертифікатів найважливішим для мене є щасливі очі моїх учнів та конкретний особистісний результат кожної дитини.
«Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить» (М. Форбс).
Тому я вважаю, що головне завдання педагогів і батьків – разом розкрити унікальність кожного учня, виявити, до чого він має найбільший інтерес та здібності, що йому найбільше подобається, щоб кожна дитина стала щасливою і реалізованою особистістю, бо успіх – це результат наполегливої роботи кожної людини на шляху до вдосконалення.
Пишаюся, що працюю в закладі, де створені всі умови для розвитку й навчання не тільки учнів, а й вчителів.
Сідак Олеся Олександрівна, співвласниця дитячої студії англійської мови Манго
Сідак Олеся Олександрівна, співвласниця дитячої студії англійської мови Манго. Викладачка англійської мови дітям шкільного віку та дорослим, у студії відповідає за роботу з підлітками. У вільний час любить читати, подорожувати, проводити час з сім‘єю. Студія Манго працює з 2019 року. За цей час з маленької студії, розрахованої на дітей молодшого віку, вона виросла до навчального проєкту, який обслуговує дітей з 3-х років до старших класів та дорослих. Для розвитку мовних навичок студентів студія співпрацює з американцем.
Людина року в фітнес індустрії
Рудім Олена, керівник фітнес-клубу SpartakGYM
Саме ця жінка є керівником успішного проекту - фітнес-клубу SpartakGYM, тренером ФК Ворскла Полтава та приймає активну участь в житті ФК Інваспорт. У навчальній дисципліні з фізичного виховання прийнято розрізняти п’ять фізичних якостей людини: витривалість, швидкість, силу, гнучкість та спритність. Саме ці якості Олена, як дипломований фахівець в галузі фізичної культури, взяла за основу свого життя та завдяки цим якостям вона ніколи не зупиняється на досягнутому, долає перешкоди, продовжує мріяти та досягати своїх мрій.
Олена - це обличчя здорового способу життя у нашому славному місті Полтава вже понад 15 років. Тренер з бездоганною репутацією та справжній приклад відповідального, чуйного та професійного ставлення до кожного свого підопічного. З поміж безлічі занять, вона ще й навчає інших бути крутими тренерами у школі фітнесу, влаштовує фітнес-тури і працює на персональних тренуваннях над здоров'ям і красою кожного, хто потребує її допомоги, а таких дуже багато. Ніхто й досі не знає напевно скільки годин в добі у Олени і тільки встигають спостерігати вражаючі результати її щоденної праці. Олена приклад для всіх, хто прагне досягти крутих результатів у всіх сферах свого життя!
Шулик Аліна, засновниця BROSKO STUDIO
Шулик Аліна Олександрівна, Директор BROSKO STUDIO Дипломований керівник аматорського танцювального колективу. Артистка ансамблю народного танцю. Викладач хореографії. Сертифікований фітнес-тренер Jumps Aerower (тренування у спеціальному взутті – джамперах), Stretching, TRX, Mind Body. Сертифікований дієтолог-нутриціолог. Учасниця найбільшого класу Kangoo Jumps (Romania 2019рік),який занесено до Книги Рекордів Гіннеса. Переможниця конкурсу «Знак Якості» у 2020 році в номінації «Найякісніші послуги та товари» у категорії фітнес.
Рудь Мирослава, засновниця фітнес-клубу «SPACE»
Рудь Мирослава Олександрівна. Фітнес-клуб Space в рахунку перших приніс у наше місто концепцію фітнесу і клубну організацію в цілому.
Наша діяльність орієнтована на тих, хто не лише дбає про своє здоров’я, а й час і оточення. Невелика площа зосереджує змотивованих клієнтів та справжніх чемпіонів. Про це свідчать масштабні перемоги на міжнародній і всеукраїнській арені. Кожен тренер — професіонал своєї справи! Важливо, щоб клієнт не лише досягнув поставлених цілей, а й зробив спорт своїм захопленням по життю. Також не забуваємо про маленьке покоління. Заняття розроблені з урахуванням всіх особливостей дитячого віку. Особливо старанно ми підтримуємо високий рівень корпоративної культури та сервісу. І вже 10 років наполегливо продовжуємо розвиватися згідно з сучасними стандартами та удосконалюємо власну систему роботи.
Інтернет-видання 0532. ua є головним інфопартнером премії.
Генеральний спонсор премії «Людина року Полтавщини» 2021 - Cherevko Dental Clinic.
Як проходила друга церемонія вручення "Людина року Полтавщини 2019" читайте за посиланням та дивіться наш фотозвіт.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
07:22, 21 листопада
07:48, 19 листопада
09:03, 9 листопада
19:25, 21 листопада
19:25, 21 листопада
live comments feed...