• Головна
  • Полтавців запрошують прощатися з літом тиснучи на педалі
12:50, 6 вересня 2018 р.

Полтавців запрошують прощатися з літом тиснучи на педалі

Полтавців запрошують прощатися з літом тиснучи на педалі

Сьома за рахунком соціальна акція «Велосипедом на роботу» запрошує полтавців попрощатися з літом крутячи педалі.

"Як відомо, велосипед — це не лише засіб для рекреації, а й альтернативний вид міського транспорту, який необхідно розвивати, - говорять організатори акції. - Це екологічний, доступний та більш ефективний спосіб мобільності, адже велосипед не займає багато місця у міському просторі, тренує серце та м'язи, покращує настрій і відкриває місто з іншого боку. Тобто, підтримуючи велосипедистів, ви також робите наше місто кращим — чистішим, безпечнішим, здоровішим, приємнішим для роботи і відпочинку".

Починаючи з 7:30 ранку і до 9:30 біля
Місцева Кав’ярня (колишня назва — "Львівська кав'ярня") велосипедистів чекають приємні знижки на запашну каву та смаколики до кави. А впродовж дня знижки та бонуси чекають велосипедистів у закладах-партнерах акції. 

Також полтавців запрошували у маштабний велопохід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Велокава #Велосипедом на роботу #Полтава #акції
ТОП новини
Колись міжнародний табір, а сьогодні – місце тиші та спогадів : що зараз на території «Василька» під Полтавою (ВІДЕО)
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Автомобіль врізався з каретою швидкої на Полтавщині : госпіталізували водія швидкої допомоги
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Оголошення
live comments feed...