• Головна
  • «Ворскла» завтра вдруге поспіль зіграє у Києві
14:00, 28 липня 2018 р.
Надійне джерело

«Ворскла» завтра вдруге поспіль зіграє у Києві

«Ворскла» завтра вдруге поспіль зіграє у Києві

Цього разу суперником полтавців буде донецький «Олімпік»

Нагадаємо, через ремонт домашнього стадіону та підготовку до матчів Ліги Європи «Ворскла» три перших тури чемпіонату проводить на виїзді. Цієї неділі полтавці вдруге їдуть до Києва. Цього разу на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського вони зіграють із донецьким «Олімпіком».

Гра відбудеться у неділю, 29 липня, о 17:00. Судитиме матч Ігор Пасхал із Херсону. Про це повідомляє офіційний сайт "Ворскли".

Нагадаємо, у першому турі обидві команди поступилися. «Ворскла» мінімально програла «Динамо» - 0:1, а «Олімпік» отримав поразку у матчі із «Чорноморцем» - 2:1.

Як ми повідомляли раніше, у матчі із "Динамо" воротар "ворсклян" припустився прикрої помилки, яка коштувала команді пропущеного голу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ворскла #олімпік #футбол #гра #чемпіонат
ТОП новини
Колись міжнародний табір, а сьогодні – місце тиші та спогадів : що зараз на території «Василька» під Полтавою (ВІДЕО)
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Автомобіль врізався з каретою швидкої на Полтавщині : госпіталізували водія швидкої допомоги
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Оголошення
live comments feed...