• Головна
  • Маріуполь і російське вторгнення: як це було (ФОТО)
Новини компаній
11:00, 13 вересня 2017 р.

Маріуполь і російське вторгнення: як це було (ФОТО)

Новини компаній
Маріуполь і російське вторгнення: як це було (ФОТО)

Події 2014 року змінили всіх нас. Хтось зумів відразу правильно оцінити ситуацію, хтось помилявся і метався, намагаючись зрозуміти, де свої, де чужі. Хтось бреде в темряві і зараз. «Маріуполь. Останній форпост»- книга для всіх. Для тих, хто героїчно захищав і продовжує захищати своє місто і свою країну, для тих, хто заблукав,  і пробуджених, зневірених і тих, хто повернув віру в себе.

У 2014 році Маріуполь, як і всю Донецьку область, лихорадила «російська весна». Місто заполонили приїжджі гастролери. Хтось приїхав з депресивних міст підзаробити на мітингах, хтось прибув організовувати війну з боку східного сусіда. Це було страшне лихоліття - без поліції, без СБУ і прокуратури. Повна вакханалія беззаконня. І в цій страшній ситуації місто якимось дивом примудрялося жити.

У книзі «Маріуполь. Останній форпост»- історія Маріуполя, його помилок, його опору і боротьби. Вона стала нерозривною частиною новітньої історії України. На короткий час новини про Маріуполь вийшли на перші шпальти багатьох світових ЗМІ.

Маріупольські журналісти, матеріали яких лягли в основу книги, - стали безпосередніми свідками тих подій.

У книзі зібрано 150 репортерських фотографій, є унікальні інтерв'ю, документи, свідчення очевидців.

«Ми хотіли зберегти для історії пам'ять про події, які змінили життя всієї країни. Ми писали, знімали, фіксували, щоб правду про «російську весну» і російську агресію в Україні дізналося якомога більше людей. На жаль, на багато питань книга не дає чіткої відповіді, але вона дає розуміння багатьох процесів, що відбуваються в Донбасі і Маріуполі », - кажуть автори книги.

Замовити книгу можна на сайті - mariupol.com.ua з будь-якого міста України і з-за кордону. З нагоди річниці видання книги  діє акційна ціна до кінця вересня.

Частина грошей від продажу книги буде передана двум дівчаткам, Наталі Лафазан та Меланці Абдурашитовій, які лишились ніг під час обстрілів Мариуполя і залишилися сиротами. 

Частина зібраних коштів вже передана дітям. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Трагічна ситуація через задимлення у полтавській квартирі: одна дитина загинула, а інша – в тяжкому стані
Міський оазис в центрі Полтави: чому варто відвідати ботанічний сад і який його феномен – знайомимо з природними перлинами міста в проєкті «Зелена Полтава»
Оголошення
live comments feed...