Людина року Полтавщини 2021
Соціальний проект
Людмила Мірошніченко, бізнес-леді, громадська діячка, депутатка обласної ради, засновниця та директорка підприємства "ПА-МІР", основним видом діяльності якого є будівництво.
Засновниця, огранізаторка та керівниця культурно-мистецького проєкту "ТИХО_ТИХО", спрямованого на підтримку Зразкового танцювального колективу "Забава" у м.Гребінка.
Заснувала рух “Не_Мовчи_Про_Насильство_Над_Дітьми”. Надає резонансу фактам насильства, шукає шляхи вирішення, співпрацює з каналом “Інтер”, реабілітаційними центрами, громадськими організаціями.
Головна мета благодійного проєкту "Зроби!": підтримка дітей сиріт, багатодітних родин, незахищених категорій населення.
Розвиває проєкти "МояВласнаЗеленаПланета", "НЕ_НАРІКАЙ_А_ДІЙ!","Сільські музеї Полтавщини», “УкраїнськуКнигу_ Сільським Бібліотекам”, "Суспільний ПроектХорошіЛюди", Арт-фестиваль "Свобода бути собою".
Людмила Мірошніченко - сильна жінка. І так само пропонує іншим жінкам бути активними у різних соціальних сферах, зайняти свою нішу у вирішенні важливих питань.
БільшеЛюдина року в медицині
Федорова Ольга Володимирівна, 1978р.н. - лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар - УЗД, репродуктолог;
заступник медичного директора ТОВ " МЛДЦ"МЕДІОН", співзасновник школи для майбутніх батьків " Відчуваючи щастя".
З 2010 по 2015рр - завідувачка жіночою консультацією ПМКПБ.
З 2011 по 2015р.р. член мультидисциплінарної команди по веденню вагітності у жінок з наркотичною залежністю, що була створена за підтримки ЮНІСЕФ та МБФ "Фонд Вільяма ДЖ. Клінтона".
В 2015 році отримала диплом тренера проекту "Застосування короткострокових втручань лікаря для зниження
розповсюдженності куріння і зловживання алкоголем жінкам репродуктивного віку і вагітними".
Спеціалізацію по УЗД отримала у 2018 році з переважним проведенням ультразвукової діагностики в гінекології та пренатальній діагностиці.
Ольга Володимирівна оточує турботою та уважністю кожну жінку більше 16 років, вкладає усі свої сили для покращення їх здоров'я та народження жінками здорових дітей.
Ольга Володимирівна мріє, щоб кожна жінка відчула щастя материнства змогла виносити та народити здорову дитину, бо здорова жінка - то здорове майбутнє.
БільшеКорінна полтавка. 2001року закінчила медичну академію та 20 років працює у “Центр терапії залежностей полтавської обласної Ради,, Продовжила сімейну династію медиків у третьому поколінні.
Лікар психіатр та нарколог вищої категорії. У 2006 році очолила з першого дня відкриття унікальну клініку, яка не має аналогів в Україні. Її суть у поєднанні медикаментозної допомоги та психологічної реабілітації, що дає найвищій результат у подоланні проблем залежної поведінки. Щоб краще втілити реабілітаційний процесотримала диплом практичного психолога. Тому саме у Полтаву від Донецька до Ужгороду везуть біль та надію на вирішення поведінкових проблем. 7500 пацієнтів, 76 міст України, 3600 прочитаних лекцій.
Здійснює лікування та реабілітаційні заходи особам залежним від наркотичних речовин та алкоголю,ігроманам, пацієнтам з психопатією, неконтрольованою агресією, схильністю до суїцидів, порушенням адаптації у соціумі, супровід лікування ВІЛ, гепатиту С, туберкульозу.Проводить сімейну психотерапію для рідних залежних пацієнтів.
Безперервно та з захватом навчається – учасниця 30 українських та міжнародних тренінгів і семінарів.
Учасниця протягом останніх 10 років соціального проекту“Футбол України проти наркотиків,,. Останні 15 років співпрацює з БО “Реабілітаційний центр Вихід Є,,. Всіляко підтримує розвиток спільноти Анонімних Наркоманів на Полтавщині.
З чого складається професійний успіх? Просто кожен день приходити на роботу та з дрібних уламків повільно та прискіпливо намагатися скласти нове життя...і вірити, що поки ми живі – ми майже все можемо змінити!
БільшеРешетніков Олексій Вікторович. Лікар-уролог 1-Ї категорії. Закінчив УМСА в 2002 році. Також проходив навчання за кордоном.почав працювати в державній лікарні.З 2008 року працюю в приватній медицині.проводжу лікування пацієнтів з урологічною патологією, займаюсь вирішенням проблеми чоловічого безпліддя.в 2019 почав поглиблено займатись проблемою сечокам’яної хвороби-пройшов навчання в Китаї та Україні з дистанційної літотрипсії (дроблення каменів в нирках). З 2020 року провів близько 1000 операцій з дроблення каменів. Директор в «Урологічний центр лікаря Решетнікова», в 2021 році відкрито філії в м.Кременчук та Харків.
БільшеБізнес леді року
Засновниця ABC Language School, яка є найбільшою у м. Полтава, існує уже 10 років та має більше 10 тисяч випускників з високим рівнем володіння іноземними мовами (англійська, німецька, польська та іспанська).
- Директор навчального центру ABC Language School Plus з поглибленим вивченням мов та дитячого садочку ABC Kids.
- Розробник інтенсиву Teaching Practice Basics, який пройшли більше 100 викладачів англійської мови; в основі курсу грамотне поєднання 80% практики та 20% теорії, що покращує методику викладання на заняттях та ефективне засвоєння знань.
- Спікер всеукраїнських методичних семінарів з підвищення якості викладання (Студія Освіти Викладачів СОВа, TESOL).
- Сертифікований учасник міжнародного курсу IH CYLT (викладання для дітей та підлітків).
- 2 роки навчалася у США, працювала в молодшій школі та дитячому садку, завершила курс Public Speaking у West Las Positas College.
Поряд із професійною діяльністю активно підтримую громадські ініціативи:
- організатор гуманітарної акції для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Shoe box;
- куратор проєкту «Листи Святому Миколаю» для допомоги онкохворим дітям, який відбувся на базі ABC Language School
- Учасник гуманітарних зборів для допомоги воїнам і медикам української армії
- ініціатор освітньої допомоги ветеранам зони ООС/АТО та дітям з втурішньо переміщених родин.
Захоплююся танцями, активними видами спорту та цікавими книгами. Але найбільше люблю подорожувати та навчатися новому, щоб потім впроваджувати найкращі ідеї та методики у своїх освітніх закладах, а також ділитися ними на семінарах із викладачами з різних міст України.
Хочу сприяти розвитку освіти у нашій державі та щоб все більше дітей та дорослих вивчали іноземні мови легко і з задоволенням.
БільшеЛюдмила Шихова – не боїться ризикувати та починати з нуля щось нове. Вона сертифікований спеціаліст з пест контролю (контроль шкідників). Має дві вищі освіти: біологічну та англійська мова. Наразі Людмила працює директором ТОВ «ПестКонтроль Полтава». Досвід роботи у цій сфері – 12 років.
У 2016 році ризикнула вийти на дуже цікаву та особливу нішу – пест контроль (контроль шкідників). А у 2018 році сертифікувала компанію по системі ISO 22000:2018, перша серед полтавських надавачів послуг. У складний для всіх час Людмила змогла зберегти компанію та робочі місця. З липня 2021 року – інспектор центрального регіонального управління з питань Пест контролю та харчової безпеки.
Вона не втомлюється розкривати нові горизонти професії, наприклад, детально вивчила нішу плазунів і є спеціалістом по відлову змій.
Людмила любить свою роботу, адже вона безпосередньо є однією з ланок біобезпеки (адже будь-який шкідник – ні більше, ні менше, а розносник збудників небезпечних інфекцій). Також вона любить спілкуватися з людьми, розповідати про складне та неприємне простою і доступною мовою. В людях цінує порядність та професіоналізм, навчається лише у найкращих та намагається створити комфортну атмосферу в колективі.
Більше
Лілія Бебес – бізнесвумен, грамотна керівниця та надійна партнерка у багатьох справах. Вона сильна іцілеспрямована, її працелюбності та наполегливості позаздрять всі. Завдяки кропіткій праці та постійному саморозвитку, Лілія зарекомендувала себе, як професіонал своєї справи.
У 2010 році Лілія закінчила Полтавську державну аграрну академію, де отримала спеціальність «Фінанси» (магістр з фінансів). Із 2009 року вона працює на підприємстві «Санепідсервіс», яке діє по всій Україні, надаючи послуги з дезінфекції (знезараження агромпромислової продукції). Полтавська підприємиця вдало поєднує роботу, управління бізнесом із материнством. Як керівник неодноразово ставала переможницею у номінації «Керівник року».
Окрім того, Лілія створила власний бренд – пончики, або донати, розробивши свій унікальний рецепт. У кав’ярні Coffee and donats пропонують понад 40 видів смакоти.
Життєві принципи Лілії:
Стався до людей так, як ти б хотіла , щоб ставилися до тебе.
Проси у Бога ясного розуму адже він дає нам думки, ідеї, а ми вже вирішуємо, робити це чи так й залишити мрією.
При ухваленні рішення головне – бути справедливим, адже докори сумління найважчий тягар по життю.
Більше
Бізнесмен року
Засновник та керівник «Сергіївська пекарня» та «Сергіївська Сироварня». Співзасновник СОК «Ягоди Сергіївки». Керівник сімейного бізнесу ФОП Опришко, мережа продуктових магазинів. Переможець 3-х обласних проектів «Бюджет участі». В 2019 році нагороджений відзнакою за вагомий внесок в розбудову економіки Полтавщини від Полтавської обласної державної адміністрації. У 2021 нагороджений подякою Сергіївською територіальною громадою, за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування.
БільшеІсторія мого життя нерозривно поєднана із Полтавою. Тут я народився та виріс, провів незабутні шкільні роки у Полтавській гімназії №32, а далі студентські – у Полтавському педагогічному університеті ім. Короленка. І вже у 2010 році я прийняв рішення розпочати підприємницьку діяльність.
Аграрний проєкт Fazenda заснований у 2016-му році. Він виріс із команди садівників-любителів до професійного коплексу з промислового вирощування ягід. Колектив Fazenda об’єднав професіоналів та експертів, які разом створили ідеально виважений процес: підбір та використання сучасної агротехніки, технології вирощування й збору ягід, збереження властивостей ґрунту. Сьогодні Fazenda – це по-справжньому сучасний комплекс, оптимально оснащений для роботи із продуктом, що швидко псується. З моменту збору ягоди до реалізації минає не більше 12 годин.
Збереження родючості полтавської землі та вирощення смачної і корисної ягоди неможливе за використання небезпечних добрив. Саме тому ми повністю відмовились від нітратів.
Fazenda – це не тільки робочі місця та якісна продукція. Розвиток проєкту відкриває широкі перспективи для розвитку Полтавщини в цілому. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб у майбутньому зробити рідний регіон лідером вирощування ягідних культур в Україні.
БільшеОфтальмологічний центр «Діоптрія» на чолі з головним лікарем Ключко Антоном Андрійовичем надає медичніпослуги з 2018 р.. Тісна співпраця зі світовими виробникамиу галузі догляду за очима дозволила нам стати«референтною» клінікою, базовою для навчання лікарів, тазробила нас першими в Україні в сфері придбання івикористання передового обладнання, в яке ми інвестували більш ніж 10 млн. грн. Наш досвід роботи запозичується іншими клініками. Постійно створюються додаткові робочі місця: в 2018 р. у нас працювало 6 осіб, а в 2021 р. – уже 14 осіб.
Залучення провідних спеціалістів дозволяє нам проводитиоперації та наповнювати державний бюджет. Кількість прооперованих пацієнтів у цьому році, в порівнянні з минулими роками, у нас збільшилася на 165 %. За цей рік було перераховано податків на суму 497,3 тис. грн.
Наша основна мета – створення європейського рівня обслуговування, надання якісних послуг за доступну ціну та збільшення кількості пацієнтів не тільки з України, а й з інших держав.
БільшеВиробник року
"Віталфуд - це любов до своєї справи і, в першу чергу до споживача. Наша філософія - це безкомпромісно натуральна та якісна продукція. Ми на практиці довели, що можливо створити безпечний, корисний, смачний продукт". Компанія Віталфуд на ринку з 2017 року. Сьогодні вона відома своїми торговими марками Vital – це 100% натуральне морозиво з молока, масла та пастеризованих жовтків без додавання барвників, консервантів та інших сторонніх домішок. Саме таким має бути справжнє морозиво. Ще одна, не менш популярна торгова марка Scandal – це перше і єдине алкогольне морозиво на молочній основі в Україні зі смаками ваших улюблених алкогольних коктейлів. Також, ми маємо цілковито новий напрямок, якому виповнюється один рік – це виробництво натуральних готових страв шокової заморозки і напівфабрикатів ТМ Good Chef. Всі інгредієнти ми ретельно підбираємо, а фарші та соуси готуємо власноруч. Виробництво сертифіковане та відповідає вимогам ISO 220000 і HACPP, що гарантує контроль якості кожного процесу виробництва, починаючи з прийому сировини і закінчуючи попаданням продукції на полиці магазинів. Наша компанія стрімко розвивається. На сьогодні, наша продукція представлена вже у 18 регіонах України.
БільшеВітаю вас, я Тетяна Дядечко.
Власниця та стратегічний директор "Сироварні “Козачка”,
засновниця та головний викладач Школи сиру “Simply Cheese”,
засновниця Українсько-Литовської Асоціації Сироварів “Осередок сировара”,
співзасновниця консалтингової компанії "Cheese&Dairy Consulting Group".
Проходила стажування та навчання по сироварінню в Італії, Швейцарії, Франції, Литві, Латвії, Польщі та Ізраїлі.
В березні 2020 закінчила школу бізнесу Unit School of Bussines.
Бренду “Сироварня “Козачка” вже майже 8 років. Моя продукція представлена по всій Україні, більше ніж в 80 магазинах.
Процес налаштований так, що із крафтової сироварні на Полтавщині, два рази на тиждень лише за 24 години наша продукція роз’їжджається по всій Україні на полиці Лавки Традицій Сільпо.
Вважаю своєю місією популяризувати ремісництво, хочу щоб маленьких незалежних виробників було якнайбільше. Бути крафтовим виробником натуральної молочної продукції, яка має невеликий термін зберігання нелегко, але це мій свідомий вибір. Я вірю, що люди мають споживати натуральний, безпечний, якісний та смачний продукт! Це те, що я люблю, це те, що я створюю щодня і це те, чому я навчаю майбутніх крафтарів-виробників!
БільшеКожан Василь Юхимович - народився в Украīні, створив виробництво в Полтаві та успішно його розвиває.
В Німеччині в 1993 році закінчив школу бізнесу, пізніш - Київський інститут харчових технологій.
Основна мета- це постійний розвиток для здоров’я людини, дозвілля, вивчення історії та відновлення рецептів України.
Створив декілька успішних підприємств, одне з них- відома в Україні та за її межами пивоварня з власним брендом «Beer House», пунктом розливу води та музеєм.
Живе пиво виробляється з якісного німецького солоду та французького хмелю на основі артезіанської води з власної свердловини (170 м). Це виробництво отримало найвищі відзнаки на більш як 20 міжнародних конкурсах. На базі пивоварні ПрАТ «Укрпиво» провело V Всеукраїнський професійний конкурс крафтових пивоварень «Грані якості 2019». Живе пиво Beer House було оцінено п’ятьма золотими медалями.
На виробництві створено приватний перший в Полтаві та унікальний в Україні «Музей пива та самогону», зібрана унікальна колекція, яка має екземпляри єдині в світі. Екскурсія на виробництво.
Відкрито перший та единий в Полтаві пункт розливу «Чисто вода». Вода обробляється іонами срібла (технологія використовується в космічній галузі, є на підводних човнах). Якісна вода - основа життя для здоров’я людини.
«Корисне для здоров’я виробництво»- місія виробника Кожан В.Ю
Надано 200 робочих місць, вчасно бюджет поповнюється податками.
БільшеФермер року
Колісник Михайло Григорович, голова СФГ «Златопіль» Кременчуцького району
Більше 40 років свого життя кандидат сільськогосподарських наук, почесний професор Полтавського державного аграрного університетуМихайло Колісник присвятив роботі в сільськомугосподарстві. Спочатку працював у кількохнаукових установах, а потім прийшов ближче до землі — у 1996 році заснував власне фермерське господарство «Златопіль».
Зараз СФГ «Златопіль» – високотехнологічне господарство з науково-обгрунтованою системою землеробства. Михайло Колісник постійно в пошуках нових технологій та ідей. У пріоритеті – вирішення екологічних проблем регіону. Зокрема співпраця з французькою компанією по вирощуванню високоякісного насіння кукурудзи та соняшника кілька років тому спонукало господарство до відновлення поливних земель, для цього проведено великий обсяг робіт по очистці річки Сухий Кагамлик. Опікується Михайло Колісник і долею перлини Глобинщини – Устимівським дендропарком. За його ініціативикілька років поспіль дендрарій поповнюєтьсяновими насадженнями.
У цьому році СФГ «Златопіль» виповнюється 25 років. За словами Михайла Григоровича, це переможна дата у створенні фермерського господарства: «Радію, що життя склалось так, що ми маємо можливість займатися тим, до чого найбільше тяжіє душа – засівати поля дорідним зерном та плекати врожаї. Це все дає нам можливість виходити за межі суто фермерства й втілювати в життя чимало соціальних проєктів, які лишать добрий слід після нас».
БільшеЯрошенко Володимир Михайлович, голова ФГ «Ярошенко» із Семенівщини
Заснувавши у 1991 році своє фермерське господарство, Володимир Ярошенко став першим в Україні керівником сільгосппідприємства, яке почало орендувати паї у населення.
Сьогодні на базі ФГ «Ярошенка» проходять виробничу практику здобувачі вищої освіти, проводять дослідження аспіранти академії. За ініціативи Володимира Михайловича як депутата Полтавської обласної ради заснована премія з екології імені Олени Байрак – вченого-еколога.
Володимир Ярошенко є автором ідеї проведення Всеукраїнського еко-фестивалю «Лель».
Життєве кредо Володимира Михайловича: «Жити в гармонії з людьми, природою та собою».
БільшеФермер, який почав свою діяльність з куска землі і старенького трактора вирощуючи зернові культури. Сам був і трактористом, і бухгалтером, і агрономом. Та наполегливість і працелюбність дали свої плоди. Але зростання і розвиток не привели до відчуття багатства. Володимир Володимирович став благодійником і спонсором. Він підтримує всі хороші справи. Турбується за своє рідне село і односельчан. Відкрив дитячий садочок для всіх бажаючих діток. Приватний Клуб, якому вже більше 100 років, став наче казковий будинок, де є місце всім бажаючим співати, танцювати, займатися спортом, навчатися грі на музичних інструментах. Створив громадську організацію «Рідне село, рідний край» яка допомагає лікарням, школам, закладам культури і спортивним клубам.
Немало зусиль прийняв щоб відбудувати згоріле приміщення Кротівщинської школи, реконструйовано приміщення Кротівщинського денного стаціонару і амбулаторії. Місцева церква Петра і Павла приваблює своєю красою прихожан із свого та навколишніх сіл.
Галузь овочівництва-соціальний проект завдяки якому мають роботу близько 40 осіб.
БільшеПроект року
Ракіта Євген В‘ячеславович
У 2020 році Олена Швайковська втілила в життя свою мрію - заснувала кращу у Полтаві клініку інноваційної естетичної медицини «SHVAIKOVSKAYA CLINIC», щоб дарувати красу, молодість та здоров'я.
Стегній Катерина Володимирівна, за освітою маркетолог. Пройшла чисельні курси з маркетингу, smm, психології та підприємництва. Етапним у професійному становленні стало навчання в 2016 р. в компанії SMMSTUDIO, керівником якої був Федоров М.А., нині міністр цифрової трансформації України, ініціатора електронного сервісу державних послуг "Дія". Після навчання працювала digital маркетологом просуваючи компанії з багатьох міст України. У 2019 році розпочала свій перший підприємницький досвід приєднавшись до керівництва, тоді ще тільки започаткованого проекту Point Beauty Coworking. За ці 2 роки самостійно пройшовши складний шлях від "рожевої ідеї" до жорстких реалій першого підприємницького досвіду у часи локдауну. На щастя, вдалося запустити проект повною мірою. Нині бьюті-коворкінг "Point" надає можливість багатьом жінкам розпочати власну діяльність з найменшими фінансовими витратами. Адже коворкінг має повністю облаштовані робочі місця, зручне місце розташування у самому центрі міста, величезний простір у 160 м2 та чудовий колектив. Ми надаємо можливість майстрам-початківцям почати працювати одразу без необхідності шукати та облаштовувати робоче місце десь у офісному центрі. Складність полягає у тому, що середня вартість оренди та облаштування складає близько 40 000 грн., а такий кабінет знаходиться у мало примітному місці. Наша мета, надати можливість таким майстриням збільшити шанси на власну реалізацію та успіх, а заощадженні кошти вкласти у власний розвиток. Майстри завжди розуміють та підтримують один одного, а я з радістю консультую наших майстрів з приводу просування власної справи. І, не зважаючи на те, що бути першими на ринку складно та іноді попит необхідно формувати, про нас вже знають, рекомендують та до нас їдуть авторитетні майстри з програмами навчань з багатьох міст України.
БільшеПідприємець, CEO Компанії Olimi
Засновник меблевого виробництва Verba, засновник бренду постільної білизни Кульбава, засновник майстерні для дітей та дорослих Razom.
Триатлет 5 разів пройшов дистанцію 70.3 iron man.
Пробіг декілька марафонів в різних країнах.
БільшеСімейний бізнес
Ріттер Євгеній та Венера засновники ТОВ «ТКАЦЬКИЙ ДВІР»
Ведемо успішний сімейний текстильний бізнес з 2010 року. Розвиваємося в кількох напрямках – виробництво текстильних виробів, їх оптова і роздрібна торгівля в Україні, а також виготовлення брендованих рушників . Для полтавців відкрили шоурум «ТКАЦЬКИЙ ДВІР», де кожен може придбати якісний та натуральний текстиль за доступними цінами. Постачаємо свою продукцію у 8 областей України, а також розвиваємо інтернет торгівлю.
Ведемо просвітницьку діяльність, підвищуючи текстильну культуру в Україні.
Важливо прожити життя так, щоб бути корисним і іншим. Наша мета якісне покращення текстильної культури в Україні. Починаючи з себе та створюючи бізнес по совісті ми покращуємо життя у нашій країні.
Сімя- це єдність. А коли є спільна справа і погляд в одному напрямку - безумовно це зміцнює будь які стосунки.
БільшеПерша сімейна ферма – родини Скрильників – відкрилася у Кобеляцькому районі, в Бутенках 2017 року. З цієї нагоди там побувало чимало гостей, у тому числі зза меж України та високопосадовців.Поряд з основною роботою, вихованням дітей цікавляться новими формами виробництва. Оскільки обоє народились і виросли в селі, то перевагу віддають аграрним питанням. Скрильники не випадково зацікавилися цим: ФГ “Володар-С” (керівник – Владислав Скрильник) ФГ «Фортуна-2015» (керівник Катерина Скрильник) паралельно активно займають громадську діяльність є членами Полтавського об’єднання фермерів та приватних землевласників імені героя України Небесної Сотні Віктора Чміленка. Катерина є депутатом Білицької селищної ради восьмого скликання , дужанка ГО «Ділові Українські Жінки Полтавської області» , ротарійка ГО «Кобеляцький ротарі клуб» , інтенсивно працюють над самовдосконаленням . Владислав нещодавно отримав другу вищу освіту,Катерина зараз здобуває у Науіональному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кодратюка».
Ця пара є прикладом для їх головного багатства -це дітлахи Ольга, Вікторія та Микола!!! Діти є стимулом рухатися в ногу із молоддю!
Бізнес та родина постійно переплітаються в часі, адже хто працює сам на себе від них залежить добробут всього. Незважаючи на невиліковну хворобу артеріальновенозну мальформації у скроневій ділянці головного мозку, по Катерині ніколи не скажеш що вона засмучена чи подавлена, ця жінка на супереч лікарським прогнозам доказала всім, що віра та кохання творять чудеса! Ця фермерська родина цінує і не марнує кожен день свого життя , займаються тим що у них найкраще виходить -це бути Українцями
БільшеЛюдина року в дитячій індустрії
Я пишаюся тим, що я – вчитель, бо педагогіка– моє покликання!
Пишаюся, що в мене виходить знайти підхіддо дітей, передавати їм свої знання.
Пишаюся, що займаюсь справою, яку я люблю.
Серед всіх своїх досягнень, звань, нагород, паперових дипломів, сертифікатів найважливішимдля мене є щасливі очі моїх учнів та конкретнийособистісний результат кожної дитини.
«Успіх приходить до того, хто робить те, щонайбільше любить» (М. Форбс).
Тому я вважаю, що головне завданняпедагогів і батьків – разом розкрити унікальністькожного учня, виявити, до чого він має найбільшийінтерес та здібності, що йому найбільшеподобається, щоб кожна дитина стала щасливою і реалізованою особистістю, бо успіх – це результат наполегливої роботи кожної людини на шляху до вдосконалення.
Пишаюся, що працюю в закладі, де створенівсі умови для розвитку й навчання не тільки учнів, а й вчителів.
БільшеПривіт друзі, мене звуть Юлія і я керівник дитячого клубу «СМАЙЛиК»!
• Найголовніші експерти мого клубу, найщиріші та найкращі порадники - мої діти! Хто ж, як не вони оцінить, що цікаво і важливо. Завдяки моєму, тоді ще маленькому синові і почалася історія «СМАЙЛиКа»- 10 років тому.
• Ще 10 років тому я і уявити собі не могла,що колись у мене буде можливість вибирати собі команду, працювати над цікавими проектами, створювати простір,в якому буде комфортно діткам і їх батькам.Я з вдячністю приймаю все, що дає мені життя ,намагаюся бути чесною з собою і нести посмішку.
• Який же він «СМАЙЛиК»? Перш за все привітний і гостинний, теплий, з доброю, світлою енергетикою і душею, ну і звичайно ж з професійними, люблячими дітей педагогами (вони у нас найкращі), хорошими навчальними програмами та якісними, цікавими посібниками.
Вірю в те, що якщо ставитися до своєї справи з любов'ю, вкладаючи в неї душу, то все повертається сторицею - щирими словами подяки батьків і бажанням діточок бігти до нас на заняття знову і знову !!!
БільшеСідак Олеся Олександрівна, співвласниця дитячої студії англійської мови Манго. Викладачка англійської мови дітям шкільного віку та дорослим, у студії відповідає за роботу з підлітками. У вільний час любить читати, подорожувати, проводити час з сім‘єю.Студія Манго працює з 2019 року. За цей час з маленької студії, розрахованої на дітей молодшого віку, вона виросла до навчального проєкту, який обслуговує дітей з 3-х років до старших класів та дорослих. Для розвитку мовних навичок студентів студія співпрацює з американцем.
БільшеЛюдина року в фітнес індустрії
Шулик Аліна Олександрівна, Директор BROSKO STUDIO Дипломований керівник аматорського танцювального колективу. Артистка ансамблю народного танцю. Викладач хореографії. Сертифікований фітнес-тренер Jumps Aerower (тренування у спеціальному взутті – джамперах), Stretching, TRX, Mind Body. Сертифікований дієтолог-нутриціолог. Учасниця найбільшого класу Kangoo Jumps (Romania 2019рік),який занесено до Книги Рекордів Гіннеса. Переможниця конкурсу «Знак Якості» у 2020 році в номінації «Найякісніші послуги та товари» у категорії фітнес.
БільшеРудь Мирослава Олександрівна. Фітнес-клуб Space в рахунку перших приніс у наше місто концепцію фітнесу і клубну організацію в цілому.