15:33, 22 лютого 2015 р.
Полтавців вчили керувати виборчою кампанією
У проекті беруть участь п’ятеро полтавців – Катя Кролевська, Анатолій Ханко, Іван Чабан, Євген Янкевич та автор цих рядків ― Роман Повзик.
Нагадаю, що цей проект складається з трьох освітніх модулів. Молодим та ініціативним людям дають знання, з допомогою яких вони мають змогу прийняти участь у місцевих виборах і (при наполегливій роботі та успішних стратегіях) перемогти.
Першим лектором 20 лютого стала народний депутат України, голова комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Лілія Гриневич. Вона розповіла учасникам про реформи, які плануються у сфері освіти і про те, наскільки важко їх впроваджувати в систему.
Продовжив експерт Інституту Політичного Освіти Олександр Солонтай.Цей чоловік вже приїздив у Полтаву для двох лекцій (остання з яких відбулася цього тижня, 17 лютого). Його лекція більше стосувалася прав і обов’язків депутатів місцевих рад та інструментів громадського контролю. Олександр Гейзович вчить тисячі депутатів та мерів по всій Україні.
Другий навчальний день почався із лекції заступника голови Адміністрації Президента Ростислава Павленка про управління виборчою кампанією. Політолог розповідав про середовища, які необхідно вивчити кандидатам і їх штабам при роботі на окрузі.
Другим лектором згідно програми мав стати нардеп Юрій Чижмарь. Проте з певних причин він не зміг приїхати і його тема («Як перемогти на місцевих виборах і почати шлях у політику. Від активіста до народного депутата») дісталася іншому депутату Юрію — Левченку.
Юрій Володимирович розповів про свій шлях у політиці, починаючи з районної ради і аж до Верховної Ради. В принципі, більша частина лекції і складалася з розповіді про його політичну кар’єру і технології, які він застосовував для перемоги на різних рівнях.
Продовжила цей навчальний модуль експерт з комунікацій Наталія Федоришин. Її лекція стосувалася підготовки кандидата в депутати до виборів.
І закінчив цей модуль експерт з виборчих технологій Андрій Прокопенко. Він працював не тільки в Україні, а й в Росії, Грузії, Польщі.
На цьому другий навчальний модуль цього проекту закінчився. В учасників є час до 25 лютого виконати домашнє завдання, щоб потрапити на третю (заключну) сесію проекту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:44, Сьогодні
10
21:40, 13 грудня
30
20:38, 17 грудня
25
15:49, 19 грудня
18:27, 17 грудня
5
live comments feed...