16:17, 17 вересня 2009 р.
Податківці викрили чергове підпільне виробництво оковитої
Занадто висока популярність цього напрямку протизаконної діяльності пояснюється тим, що вартість кустарного фальсифікату майже утричі нижче вартості легально виробленої алкогольної продукції на ринку України, що дає змогу організаторам тіньових ґуралень отримувати значні неконтрольовані державою прибутки, при цьому не сплачувати жодної копійки акцизного збору до Держбюджету країни. Саме ця закономірність спонукала 29-річного раніше судимого кременчужанина відкрити підпільний цех по виготовленню горілки в селі Піщаному Кременчуцького району.
Скільки часу пропрацював молодик на ниві бутлегерства нікому не відомо, однак його протизаконний бізнес в кінцевому результаті зазнав повного фіаско. До його власної «підпільної» ґуральні навідались кременчуцькі податківці, які і виявили факт незаконного виготовлення кустарним способом лікеро-горілчаних напоїв.
Під час перевірки в приміщенні цеху було виявлено більше 650 літрів спиртової рідини, понад 1000 кришок-закруток, приладдя для закупорювання пляшок, а також близько 200 пляшок готової продукції з етикетками горілки «Пшенична нива» та акцизними марками, що за попереднім висновком фахівців, були високоякісною підробкою.
В ході документування протиправної діяльності у власника цеху, працівниками податкової міліції, вилучено товарно –матеріальних цінностей на загальну орієнтовану вартість понад 27 тисяч гривень та більше 6000 марок акцизного збору.
Кременчуцькою міською СЕС проведено експертне дослідження зразків сировини та виготовлених кустарним способом алкогольних напоїв, які виявились не придатними для споживання і становлять реальну загрозу життю та здоров'ю громадян. За даним фактом слідством порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.204 КК України
Крім того, марки акцизного збору вилучені з приміщення ґуральні, було направлено до Департаменту по контролю за виробництвом цінних паперів, акцизних марок та документів суворої звітності. Згідно результатів експертизи цього відомства всі вилучені акцизні марки виявились фальшивими. Наразі проти фальсифікатора слідством порушено другу кримінальну справу за ознаками ч.1 ст.216 КК України.
Загалом, за 8 місяців 2009 року працівниками податкової міліції Полтавщини припинено діяльність 67 підпільних цехів по виробництву товарів народного споживання в тому числі харчових продуктів, задокументовано 19 тяжких злочинів за фактами незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров'я людей. З незаконного обігу у «підпільних цеховиків» вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму близько 4 мільйонів гривень.
Усього з початку 2009 року викрито і знешкоджено 10 таких цехів, які діяли на території міст Полтави, Кременчука, а також у Кременчуцькому, Лохвицькому, Миргородському та інших районах області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:57, 20 грудня
09:44, Сьогодні
17
15:38, 24 грудня
12:22, 18 грудня
4
12:32, Вчора
30
live comments feed...