• Головна
  • У Горішніх Плавнях поліція розслідує травмування немовляти та залишення його без нагляду батьками
09:48, 25 квітня
Надійне джерело

У Горішніх Плавнях поліція розслідує травмування немовляти та залишення його без нагляду батьками

Відкрите кримінальне провадження. Фото ілюстративне

Відкрите кримінальне провадження. Фото ілюстративне

У Горішніх Плавнях триває досудове розслідування за фактом травмування двомісячної дитини та залишення її без нагляду. Немовля виявили у зачиненому приміщенні з тілесними ушкодженнями середньої тяжкості. Про це повідомив заступник начальника обласної поліції Сергій Рекун.

Інформацію про можливе зникнення дитини до поліції повідомила місцева мешканка. За даними слідства, вона помітила, що 35-річний чоловік та його 26-річна дружина повернулися додому без своєї доньки. У ході першочергових дій правоохоронці виявили немовля в одному з дачних будинків. Попередньо встановлено, що дитина перебувала без нагляду приблизно півтори години.

Дитину доставили до реанімаційного відділення медичного закладу, де їй надають необхідну медичну допомогу.

За цими фактами відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 135 (залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #дитина #травмування
Оголошення
live comments feed...