• Головна
  • Особливості дитячої офтальмології
Новини компаній
17:30, 29 березня

Особливості дитячої офтальмології

Новини компаній
Особливості дитячої офтальмології , фото-1

Відповідальні батьки знають, наскільки важливо дбати про зір дитини. Забезпечити своєчасне лікування, завдяки якому дитина отримує більший шанс на те, що у майбутньому не виникне дискомфорт та інші проблеми, пов’язані з очима. Вірним помічником у цій справі стане дитячий офтальмолог Полтава який зуміє дослідити очі дитини й визначити, чи є підстави для хвилювання.

Відомо, що дитяча система зору має більшу схильність до змін, ніж зорова система дорослих. Тому діти мають перевіряти зір щорічно. Завдяки діагностиці можна буде тримати під контролем стан зорової системи. Також вчасно виявити можливі порушення, особливості функціонування, методи лікування. Головне, що таким чином уникаєте ускладнень, зберігаєте зір маленькому пацієнту.

Дорослим потрібно розуміти, що діти, частіше за все, можуть не усвідомлювати, що у них виникають проблеми із зором. Не знають, що є нормою, а коли треба хвилюватися. Тому саме батьки повинні слідкувати за тим, як міняються звички у дітей та поведінка.

Проблеми з очима у малечі бувають різні. Це може бути епіретинальний фіброз чи будь що інше. Головне, щоб потенційними труднощами займалися спеціалісти, які знають свою справу.

В яких випадках потрібна консультація офтальмолога дітям?

Звернути увагу на стан зору дитини потрібно, якщо помічаєте наступні симптоми:

  • Малюк постійно тре очі, відчуває свербіж та печіння;
  • Для того, щоб побачити картинку чи прочитати книжку, змушений близько підносити до очей;
  • Повіки набрякають, очі червоніють, можлива сльозотеча, також спостерігаються виділення з очей;
  • Малеча тримає голову, тіло у нетиповому положенні. Коли розглядає предмети, то закриває одне око. Причому близькість може бути як близькою так и далекою;
  • Боїться світла, але разом з тим, дитині складно звикнути до темряви;
  • Відчуває головний біль, біль в очах, дивлячись вдалину, мружиться.

Деякі види захворювання буває складно помітити в умовах повсякденності. Часто це можна виявити тільки коли приведете малюка до лікаря. У дитини можуть виявити периферична дегенерація сітківки лікування якої допоможе уникнути ускладнень. Не можна залишати маленького пацієнта наодинці навіть з самими невеликими проблемами. Батькам краще не чекати доки дитина піде до садочка чи у школу. Регулярний візит в офтальмолога потрібен вже у перші роки життя дитини.

Графік віку дитини для візиту до офтальмолога

Коли потрібно розпочинати відвідувати офтальмолога дитини? Для цього можна відзначити наступний графік:

  • Перше відвідування малюка повинно статися вже у перший місяць його життя;
  • Три-чотири місяці після народження;
  • Три роки, далі п’ять-шість років;
  • Після того, як дитина починає ходити до школи, потрібно відвідувати офтальмолога щороку. Навіть якщо відсутні скарги.

Центр сучасної офтальмології «Світогляд» пропонує звернутися до офтальмолога, який займається дитячим зором. Таким чином, консультація проводиться з максимальною ефективністю. Причому проходить все у комфортних умовах, як для дітей, так і для батьків, що їх супроводжують.

Лікар починає з того, що уважно вислухає батьків, дитину, поставить відповідні запитання та інше. На основі почутого, проведеної діагностики, призначається лікування.

Для того, щоб записатися на перший прийом, потрібно залишити заявку на офіційному сайті або зателефонувати за номером +38 (050) 405-20-00 поставивши всі питання менеджеру. Подбайте про зір дитини, привчайте з раннього віку дбати про здоров’я очей. Таким чином дитина зможе зберігати чудовий зір також у дорослому вічі, вчасно звертаючись до спеціаліста. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Світогляд
Оголошення
live comments feed...