• Головна
  • На Полтавщині розслідують випадок знущання над 10-річним хлопчиком групою підлітків
18:17, 24 березня
Надійне джерело

На Полтавщині розслідують випадок знущання над 10-річним хлопчиком групою підлітків

Прокуратура Полтавської області. Фото ілюстративне

Прокуратура Полтавської області. Фото ілюстративне

За попередніми даними слідства, на початку березня у місті Зіньків на території недобудови четверо дітей віком 10, 11, 12 та 14 років погрожували фізичною розправою своєму 10-річному знайомому, використовуючи нецензурну лексику, а також завдали йому тілесних ушкоджень.

Про це повідомили у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Інцидент став відомий правоохоронцям 21 березня, коли мати потерпілого хлопчика звернулася із заявою. Наразі у межах кримінального провадження призначено низку експертиз для встановлення всіх обставин події.

Досудове розслідування здійснює відділення поліції № 4 Полтавського районного управління поліції ГУНП у Полтавській області. Слідчі дії тривають, а всі причетні до інциденту особи будуть ретельно перевірені.

Нагадаємо, у Полтаві чоловік побив свою 11-місячну доньку.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #побиття #поліція #підлітки
Оголошення
live comments feed...