• Головна
  • Цьогоріч аграрії Полтавщини планують засіяти 1,4 млн га
14:27, Сьогодні
Надійне джерело

Цьогоріч аграрії Полтавщини планують засіяти 1,4 млн га

Робота в полі. Фото ілюстративне

Робота в полі. Фото ілюстративне

На Полтавщині розпочали весняно-польові роботи. Аграрії проводять підживлення озимих культур, що сприятиме їхньому росту після зими. Також триває закриття вологи в ґрунті, аби зберегти її запаси перед початком посівної.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Для майбутнього врожаю в області засіяно 248,7 тис. га озимих – пшениці, ячменю, жита та ріпаку. Посіви перебувають у доброму та задовільному стані, їхній подальший розвиток залежатиме від погодних умов. Найближчим часом аграрії Полтавщини розпочнуть сівбу ярих культур.

«Весняна посівна кампанія – це важливий етап для сільськогосподарської галузі області. Ми вже розпочали всі необхідні роботи, аби забезпечити стабільний врожай. Цього року маємо засіяти 1,4 млн га, адже наша головна мета – продовольча безпека регіону та всієї країни», – зазначив т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимир Когут.

Нагадаємо, на Полтавщині придбали понад 90 тис. гектарів землі.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegam.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #аграрії
Оголошення
live comments feed...