• Рятувальник з Полтавщини виборов три золоті медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту
15:53, Сьогодні
Надійне джерело

Рятувальник з Полтавщини Олександр Цибулько. Фото: ГУ ДСНС Полтавщини

Сержант служби цивільного захисту Олександр Цибулько з Полтавської області виборов три «золоті» медалі на світовому чемпіонаті з гирьового спорту.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Полтавщини.

Чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих та молоді проводили на грецькому острові Керкіра з 10 по 14 жовтня. Від ДСНС Полтавщини у складі української збірної у змаганнях брав участь рятувальник-пожежник і сержант служби цивільного захисту Олександр Цибулько.

Рятувальник з Полтавщини виборов три золоті медалі на чемпіонаті світу з гирьового спорту, фото-1

У ваговій категорії до 78 кг серед юніорів Олександр здобув три золоті медалі, виборовши перше місце в поштовху довгим циклом та ставши першим в естафеті поштовху та поштовху довгим циклом.

Нагадаємо, збірна України з волейболу здобула «бронзу» на всесвітньому турнірі в Іспанії серед ветеранів.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.