• Спортсмени з Полтавщини здобули 41 медаль на всеукраїнському турнірі з тхеквондо
12:27, Сьогодні
Надійне джерело

Всеукраїнський відкритий турнір із тхеквондо. Фото преслужби Полтавської ОВА

У суботу, 28 вересня, у Полтаві відбувся всеукраїнський відкритий турнір із тхеквондо (ВТФ) «Кращий з кращих». За медалі змагалися понад 200 спортсменів із Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей у вікових категоріях: молодь, юнаки, кадети та юніори.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

Спортсмени з Полтавщини здобули 41 медаль на всеукраїнському турнірі з тхеквондо, фото-1

Полтавські спортсмени вибороли 14 золотих, 8 срібних та 19 бронзових медалей.

Чемпіонами турніру у різних категоріях стали: Надія Цуркан, Ярослава Бут, Микита Мовін, Ніка Мечковська, Варвара Овчаренко, Захар Бушмакін, Олексій Плахтюк, Дар’я Сипало, Сергій Глушич, Ростислав Бєлоусов, Катерина Манжос, Кирило Гончаров, Мар’яна Клітна, Артем Коваленко.

Срібні призери: Дмитро Кольчик, Гліб Галанюк, Мирон Бушмакін, Ілля Поліщук, Ліана Шамян, Анжеліка Шамян, Аріна Петуховська, Святослав Зінченко.

Бронзові призери Максим Мовін, Микола Фесенко, Денис Самойленко, Владислав Марченко, Софія Гусаренко, Поліна Гайдук, Лев Шовковий, Вікторія Цілуйко, Вадим Баклицький, Марія Балкова, Анна Кольчик, Павло Адамець, Олена Шпіка, Андрій Московець, Тимур Рудько, Ярослав Лупітько, Мирослав Калюга, Євген Жавко, Єгор Айдін.

До змагань спортсменів з Полтавщини готували тренери Юрій Шавиро, Віталій Ступак, Андрій Кириленко.

Нагадаємо, полтавські спортсмени здобули медалі міжнародного турніру з вільної боротьби.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.