15:28, 16 вересня
Надійне джерело

Полтавка стала чемпіонкою міжнародного турніру з тхеквондо

Чемпіонка з тхеквондо Катерина Ступак. Фото: пресслужба Полтавської ОВА

Полтавська спортсменка Катерина Ступак у складі Національної збірної України з Олімпійського тхеквондо вперше виступала в новій для себе віковій категорії (дорослі жінки до 57 кг) та стала чемпіонкою змагань.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

Міжнародний турнір із тхеквондо WT класу G1 Riga Open 2024 проходив з 13 по 15 вересня у Ризі.

На шляху до золота Катерина впевнено здолала суперниць із Кіпру та Німеччини. Найскладнішим був півфінал, але полтавська спортсменка перемогла за раундами 2:1 представницю Польщі.

У фінальному двобої Катерина зустрілась також з польською спортсменкою та стала переможницею цих змагань.

Нагадаємо, каноїстки з Полтавщини Лузан і Кукліновська здобули два «золота» на чемпіонаті світу з веслування.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію