• Полтавські спортсмени завоювали медалі на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное
10:30, 23 липня
Надійне джерело

Наші веслувальники на Чемпіонаті світу в Болгарії. Фото: пресслужба Полтавської ОВА

Веслувальники Полтавської області Тарас Кузик, Ярослав Верблюд, Максим Бовкун, Валерія Нестеренко, Анастасія Жиліна, Софія Жушман, Ірина Неділько, Тетяна Смиловенко завоювали медалі на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

Про це 23 липня повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

Ярослав Верблюд (ПО ШВСМ) здобув «срібло» Чемпіонату світу серед юніорів на олімпійській дистанції каное-двійка (500м).

Максим Бовкун (ПДЮСШ «Веслувальник») у складі юніорської каное-четвірки фінішував другим на дистанції 500м.

Юніорський екіпаж каное-четвірки на дистанції 500м завоював бронзу чемпіонату світу. У його складі були представниці Полтавщини – Софія Жушман (ПО ШВСМ) та Ірина Неділько (ПДЮСШ «Веслувальник»).

Загалом у складі національної збірної команди України у Чемпіонаті світу в Болгарії взяли участь 48 спортсменів з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.

Нагадаємо, полтавець Денис Биков став віцечемпіоном України з вільної боротьби на змаганнях в Івано-Франківську.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

#чемпіонат світу #Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное #веслування