
19:00, 9 липня 2024 р.
Надійне джерело
Вночі в Кременчуці горів будинок, в середині якого знайшли тіло господаря

Будинко, де сталася пожежа. Фото: відділ комунікації поліції Полтавщини
До поліції 9 липня близько 02:00 надійшла інформація від медиків про пожежу в одному з будинків по провулку Чигиринському у Кременчуці. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.
Після локалізації пожежі працівники ДСНС та поліцейські у господарській будівлі виявили тіло чоловіка 1961 року народження без ознак життя.
Тіло направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Наразі поліція спільно із ДСНС встановлюють причину загоряння.
За даним фактом вирішується питання про початок досудового розслідування за частиною 2 статті 270 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі або аварії, якою заподіяно загибель людей).
Нагадаємо, у Полтаві невідомі підпалили електромобіль "Tesla".
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
11:37, 28 березня
11:32, 28 березня
09:49, 1 квітня
4
20:16, 1 квітня
10:08, 31 березня
13
live comments feed...