Надійне джерело

Спортсменка з Полтави Надія Соколовська. Фото з відкритих джерел

Вісімнадцятирічна Надія Соколовська стала першою жінкою в Полтавській області, яка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу з вільної боротьби.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської ОВА.

У Баку завершився чемпіонат Європи з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. На ньому спортсменка з Полтавщини Надія Соколовська виборола «срібло» у ваговій категорії до 72 кг. Тим самим вперше в жіночій боротьбі на території області виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

«У цій віковій групі я виступаю вперше, й була наймолодшою серед спортсменів збірної України. Найважчою була перша сутичка з представницею Молдови. Було важко психологічно налаштуватися на боротьбу, адже усі спортсменки дорослі», – розповіла 18-річна Надія Соколовська після змагань.

Друга сутичка була з представницею Швеції. У третій – за вихід у фінал – дівчина перемогла росіянку. У фіналі поступилася представниці Білорусі.

Після цих змагань спортсменка розпочинає підготовку до чемпіонату Європи U-20, який відбудеться влітку в Сербії. Чемпіонат світу з вільної боротьби відбудеться в Іспанії у вересні.

Нагадаємо, спортсмени з Полтавщини завоювали 10 медалей на ХІІІ Чемпіонаті України з боулінгу.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.