• Головна
  • Полтавський Інвестиційний Клуб провів перший відкритий захід, присвячений інвестуванню
10:00, 9 березня
Надійне джерело

Полтавський Інвестиційний Клуб провів перший відкритий захід, присвячений інвестуванню

Перший відкритий захід Полтавського Інвестиційного Клубу. Фото: Денис Каблашов

Перший відкритий захід Полтавського Інвестиційного Клубу. Фото: Денис Каблашов

У Полтаві 4 березня пройшов івент для підприємців та інвесторів Полтавщини: "Як заробляти на стартапах та інноваціях — Практика інвестування", який був організований Полтавським Інвестиційним Клубом.

Полтавський Інвестиційний Клуб провів перший відкритий захід, присвячений інвестуванню , фото-1

Відкривали та модерували захід - Тетяна Годяк, співзасновниця та генеральна керівниця Полтавського Інвестиційного Клубу (ПІК), підприємиця, інвесторка та співвласниця інноваційних проєктів, та Михайло Романов, Голова Правління Української Мережі Бізнес-Янголів та Інвесторів (UNBAI), досвідчений інвестор та керівник інвестиційної компанії.

Полтавський Інвестиційний Клуб провів перший відкритий захід, присвячений інвестуванню , фото-2

Перша відкрита зустріч резидентів та гостей ПІК пройшла у комбінованому форматі, жива зустріч +відеоконференція, за участі цікавих спікерів, які надали різне бачення та підходи до інвестування в секторі інновацій та технологій.

Полтавський Інвестиційний Клуб провів перший відкритий захід, присвячений інвестуванню , фото-3

Першим спікером розпочинав Едвард Дубінський, відомий фінансист міжнародного рівня, розповів про тренди та світову практику інвестування в інноваційні стартапи на пізніх стадіях, коли компанії та бренди виходять на фондові ринки та біржі, коли суми інвестицій великі, коли менші вигоди, але й менші ризики.

Далі організатори провели для гостей презентації UNBAI та ПІК. 

UNBAI — Українська Мережа Бізнес-Янголів та Інвесторів, ПІК — Полтавський Інвестиційний Клуб, який є офіційним представником UNBAI на Полтавщині.

Мета обох організацій — це розвиток інвестиційного кластера України та Полтавської області, інвестування в стартапи, інновації, технології, діючі бізнеси, з метою пожвавлення та зростання економіки, збільшення інвестицій, доходів та капіталообігу, побудови заможної Полтавщини та успішної України.

Дуже цікавою й змістовною була розповідь Тетяни Годяк про її участь в українській делегації в Японію, де протягом тижня вдалось презентувати багато ініціатив та власних проєктів, успішно промоутувати Полтавщину серед японських бізнесменів, інвесторів та державників.

Тетяна брала участь у бізнес-турі, який був присвячений відбудові України та знайомству з японськими партнерами (керівники корпорацій, губернатори, представники дипломатичних організацій), для втілення спільних проєктів.

Друга частина заходу стала вже більше прикладною та орієнтованою на практичні підходи, поради, рекомендації. 

Сергій Опря, Голова Наглядової Ради UNBAI та співзасновник і CEO першої об’єднаної інноваційної екосистеми G*AGGREGATOR розповів про тенденції, стратегічний розвиток й можливості для Полтавщини, про бізнес-моделі найближчого майбутнього: екосистеми, кластери, наукові парки, індустріальні парки. 

Дуже цікавим вийшов діалог у форматі питання-відповіді між Михайлом Романовим та Еріком Кадировим, відомим інвестиційним банкіром, венчурним експертом та засновником інноваційної платформи для інвестиційних угод. Він розповів, як оцінювати проєкт і приймати рішення щодо інвестування. 

Вже в березні-квітні запланований початок проведення унікального курсу з інвестування від Еріка для резидентів Полтавського Інвестиційного Клубу.

У фінальній частині заходу відбувся пітчінг трьох стартапів – Progalit (Полтава – ЄС), Intiterra (Київ, Україна - Полтава), Digiagee (Україна – Майямі, США). 

«І ще одна гарна новина для підприємців Полтавщини, які зацікавлені інвестувати та отримувати інвестиції, такі відкриті заходи заплановано проводити щомісячно з різними новими спікерами, тематиками для інвестицій та корисними й вчасними порадами та кейсами», — йдеться в повідомленні. 

Організаторами заходу виступили Українська Мережа Бізнес-Янголів та Інвесторів (unbai.global) та Полтавський Інвестиційний Клуб (poltavainvestment.club).

Захід відбувся за підтримки Партнерів: 

  • 0532.ua - сайт міста Полтави
  • G*AGGREGATOR - перша об'єднана інноваційна екосистема
  • Міжнародний Візійний Інститут Стратегічного Партнерства (IVISP)
  • Український кластерний альянс, clusters.org.ua
  • Науковий кластер "Наукові Парки України", sciencecluster.pro

Нагадаємо, вразливих жінок у Полтавській області будуть безоплатно навчати сфері IT.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#захід #Як заробляти на стартапах та інноваціях - Практика інвестування #Полтава
Оголошення
live comments feed...