• Головна
  • У Кременчуці на Полтавщині повна пасажирів маршрутка зіткнулася з легковиком
14:30, 13 липня 2023 р.
Надійне джерело

У Кременчуці на Полтавщині повна пасажирів маршрутка зіткнулася з легковиком

У Кременчуці на Полтавщині повна пасажирів маршрутка зіткнулася з легковиком

В місті Кременчук Полтавської області вдень 12 липня трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі маршрутки та легковика. На момент ДТП в маршрутці перебувало близько 10 пасажирів. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавщини.

Зазначається, що пригода сталася близько 16:30 години. Встановлено, що легковик, під час здійснення маневру, не надав перевагу у русі маршрутці, яка рухалася головною дорогою. Це призвело до зіткнення транспортних засобів. На правопорушника складено адміністративний протокол.

У мікроавтобусі на момент  руху перебувало близько 10 пасажирів. Унаслідок зіткнення 12-річну дівчинку, пасажирку маршрутного транспортного засобу, та водія легковика направлено на огляд до  лікарні. На щастя, тілесні ушкодження виявилися незначними. 

За даним фактом на водія легкового автомобіля складено адміністративний протокол за статтею 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, у Лубнах на Полтавщини водій збив електроопору та зніс металевий паркан.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дтп #поліція #водій #аварія
ТОП новини
Колись міжнародний табір, а сьогодні – місце тиші та спогадів : що зараз на території «Василька» під Полтавою (ВІДЕО)
Автомобіль врізався з каретою швидкої на Полтавщині : госпіталізували водія швидкої допомоги
«Хочеш жити — стримай свої бажання»: історії полтавських пенсіонерів про «виживання» на одну пенсію і щоденну економію (ВІДЕО)
Відома журналістка і письменниця Світлана Фільчак презентувала нову книгу "Маленькі полтавські історії"
Оголошення
live comments feed...