
07:30, 7 квітня 2022 р.
Надійне джерело
Синоптики обіцяють найтепліший день на Благовіщення

Сьогодні, 7 квітня, в Україні буде багато сонця та тепла. Опадів практично не передбачається. Проте, поривчастий вітер залишиться. Протягом дня максимальна температура повітря у більшості наших областей становитиме +14 +20 градусів. Про це пише «народна» синоптикиня Наталка Діденко.
«Вітер залишатиметься поривчастим, але - нехай. Розганятиме нечисть, перевертатиме, сподіваємося, гієни-кораблі, очищуватиме повітря від смогу чи диму. У четвер буде багато сонця, хіба західні області прикриє хмарами. Дощів у більшості областей України не передбачається, лише невеликі - на Волині, Рівненщині, Львівщині та на Закарпатті», - зазначила синоптикиня.
Як повідомляє сайт Синоптик, у Полтаві також буде багато сонця та тепла. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до +17, а вночі буде трохи прохолодніше +10 +12.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:46
Вчора
13:26
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:35, 9 травня
08:15, 30 квітня
07:21, Сьогодні
09:03, 2 травня
13:45, 9 травня
live comments feed...