• Головна
  • Як майстер ремонтує катер інструментами Dnipro-M
Новини компаній
13:00, 28 жовтня 2021 р.

Як майстер ремонтує катер інструментами Dnipro-M

Новини компаній
Як майстер ремонтує катер інструментами Dnipro-M

Микола Волков понад 7 років професійно займається ремонтом різних видів водного транспорту: яхт, моторних човнів, катерів та гідроциклів. Досвід роботи з суднами він отримав у Німеччині та Польщі. Коли ж повернувся до України, разом з напарником відкрив у Києві майстерню.

У розпал ремонту катера ми запропонували Миколі Волкову перевірити в роботі інструменти, які необхідні під час відновлення судна.

Коли ми приїхали, майстер вирізав лобзиком дерев’яну деталь посилювача корми. “Потужний інструмент, якісно виконаний, його приємно тримати в руці. Кнопка регулювання швидкості різу, як на мене, зручно розташована на корпусі, тому керувати інструментом було просто”, - говорить майстер, завершивши роботу над деталлю. 

За допомогою фрезера Микола закруглив гострі кути дерев'яної заготовки та зробив на  панелі спеціальні жолоби-потаї.  “Перед кріпленням я наповню ці жолоби герметиком, що додасть міцності, а потім вже посаджу на болти, - розповідає майстер. - Взагалі, цим інструментом добре робити окантування для різних деталей, наприклад, для купальної платформи або меблів у рубці".

Як майстер ремонтує катер інструментами Dnipro-M, фото-1

Також профі застосував фрезер для розширення отворів на корпусі катера. “Потрібно було збільшити діаметр. Тому я без проблем прибрав фрезером пару зайвих міліметрів. Інструмент добре відчував у руці, вага в нього оптимальна, працювати виявилося зручно".

Майстер також застосував кутову шліфмашину для підготовки металевого стапеля. "Болгарка зручна, все в ній продумано. Під час роботи техніка не перегрівалася, тому отримав лише позитивні враження. Особливо радує її невелика вага, адже у роботі з кутовими шліфмашинами дуже важливо, щоб не втомлювалися руки", - підсумовує Микола.

Поки ми спілкувалися, майстер за допомогою циркулярної пили встиг зробити посилювачі для меблів у рубці катера.

"Це додаткові майданчики для з'єднання  деталей меблів між собою, щоб під час шторму вони не зруйнувалися, - зазначає майстер. - Разом з лобзиком я використовую циркулярну пилу, коли виготовляю оздоблення для каюти чи купальні платформи. Добре, що до циркулярки приєднується пилевідвід, тому стружка й пил не летять в очі та не засмічують все навколо. Думаю, що така компактна пила, яку легко тримати руками, добре служитиме не тільки в майстерні, а й у домашньому господарстві.

Модель, яку я тестував, ідеально ріже деревину та матеріали зі скловолокна. До того ж має ручку, що вдало розташована на корпусі. Знаю, є ручки, від яких за умов частої й тривалої роботи відчуваєш втому. А тут взяв - і легко все розпиляв, і від роботи отримав задоволення".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...