• У Латвії двічі пролунав український гімн: Полтавська спортсменка Марина Полапа стала абсолютною чемпіонкою Європи
21:25, 12 вересня 2021 р.
Надійне джерело

Сьогодні, 12 вересня, у Ризі, Латвія, пройшов Чемпіонат Європи з фіт-модель. Україну на змаганнях представляли дві спортсменки ФББУ – Марина Полапа з м. Полтава, тренер Лернік Матосян та Катерина Миронюк, з м. Київ, тренер Ірина Лучишина.

У Латвії двічі пролунав український гімн: Полтавська спортсменка Марина Полапа стала абсолютною чемпіонкою Європи, фото-1

Під час чемпіонату Марина Полапа представляла Україну під 17 номером.

У фіналі полтавська спортсменка змагалася у категорії до 172 см разом із представницями Іспанії, Естонії, Білорусії.

5 місце журі присудило учасниці з Естонії, 4 місце конкурсантці з Іспанії, 3 місце дісталося спортсменці з Білорусії, 2 місце – ще одній учасниці з Іспанії, ну і 1 місце здобула полтавська атлетка Марина Полапа. І у серці Латвії зазвучав український гімн на честь переможниці Чемпіонату Європи з фіт-модель у категорії до 172 см.

Наприкінці змагань судді визначили абсолютну чемпіонку. Серед них були учасниці з Латвії, Росії, Фінляндії, України та Казахстану. Нагороди переможницям серед всіх категорій вручав президент Федерації бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу Латвії, головна суддя Чемпіонату Христина Ведернікова та віце-президент IFBB Misters Латвії. І абсолютною чемпіонкою стає атлетка з Полтави - Марина Полапа. Тренер Лернік Матосян підтримував спортсменку протягом всього Чемпіонату.

І на нагороджені знову залунав український гімн.

Загалом на чемпіонаті були представлені учасники і учасниці з різних країн. Взяти участь у змаганнях прилетіли конкурсанти і з Латинської Америки.

Очолювали українську делегацію на змаганнях у Ризі віце-президент ФББУ, суддя міжнародної категорії Ірина Делієва та член тренерського комітету ФББУ, суддя міжнародної категорії Анастасія Самойленко.