![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20250211)
13:34, 6 червня 2021 р.
Надійне джерело
На Полтавщині знайшли труп, загорнутий у килим
![На Полтавщині знайшли труп, загорнутий у килим На Полтавщині знайшли труп, загорнутий у килим](/dist-assets/images/cap.jpg)
Страшну знахідку знайшли у дворі на одній з центральних вулиць Кременчука. На місце події викликали поліцейських, котрі одразу почали опитувати місцевих жителів та встановили: на тілі померлого є різані рани. Нині робота правоохоронців триває – повідомляє «Кременчуцька газета»
Згодом стали відомі перші подробиці. Загиблий - місцевий 27 річний житель. Труп знаходився під забором будинку 29/5 по улице Шевченка. Поруч там розташований гуртожиток. Нині очікують приїзд криміналістів з Полтави.
![На Полтавщині знайшли труп, загорнутий у килим, фото-1 На Полтавщині знайшли труп, загорнутий у килим, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте також: НА Полтавщині під час риболовля дитину вразило струмом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:55, Вчора
1
15:04, 28 січня
11:20, 7 лютого
16
live comments feed...