• Головна
  • У Полтаві провели експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги
13:30, 29 квітня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві провели експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги

У Полтаві провели  експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги

Сьогодні полтавські журналісти стали свідками цікавої події: на базі Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася експериментальна гігієнічна обробка карети «швидкої» за допомогою інноваційних технологій з використанням діоксину титана. Представникам ЗМІ розповіли. У чому перевага даного методу.

У Полтаві провели  експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги, фото-1
У Полтаві провели  експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги, фото-2
У Полтаві провели  експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги, фото-3

« У салон екстреної допомоги ми будемо наносити спеціальне покриття. Його винайшли в угорській компанії “Resysten”. Особливість цього покриття у тому, що воно дезінфікуюче і тривалої дії. Це покриття вбиває всі види мікробів та бактерій і вірусів – втому числі ковіду, а також припиняє їхнє поширення на будь – якій поверхні. У Європі засіб вже набув широкої популярності. А з поширенням пандемії він вийшов на світовий рівень. І ось тепер з’явився в Україні. Наша фірма «Дисковер» є ексклюзивним представником фірми “Resysten”, і сьогодні ми робимо апробацію в Полтаві. Засіб наноситься один раз. Близько півгодини висихає, а діє протягом року» - каже співзнасновниця та директор з якості компанії «Дисковер» Світлана Ющенко.

У Полтаві провели  експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги, фото-4

Основна діюча речовина дезінфікуючого засобу – диоксин титану. Саме він робить покриття фото каталітичним, завдяки йому на поверхні утворюються вільні радикали, які створюють перекис водню і саме в цьому тонкому шарі і відбувається знезараження. Ціна процедури залежить від площі обробки. Постачальники стверджують, що засіб є економічним, адже наноситься всього один раз на рік. Він не може бути видаленим жодними хімічними речовинами. За твердженням Світлани Ющенко, він не токсичний і безпечний для людей та тварин – адже діоксин титану широко використовують і медицині та гігієнічних виробах.

Розпилюють засіб завдяки спеціальному обладнанню, спершу знежиривши поверхні. Це роблять спеціально навчені фахівці.

У Полтаві провели  експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги, фото-5

« Використання новітніх технологій у медицині для нас нині надзвичайно актуальне, адже Полтавщина досі знаходиться у «червоній» карантинній зоні. І якщо можна наші «швидкі» зробити більш безпечними – то потрібно скористатися цією можливістю. У нас витрачається дуже багато коштів на знезараження. І ось до нас звернулася компанія, яка розповіла, що у них є засіб на основі діоксину титана. Важливо що засіб діє протягом року і важливо, що це дозволить нам зекономити кошти. Ми домовилися, що безкоштовно проведемо апробацію, потім проведемо дослідження через два тижні, за місяць і буде зрозуміло, чи є дієвою речовина. Якщо дійсно лабораторні дослідження виявляться позитивними, то будемо визначатися з проведенням відповідних тендерів на обробку всього автопарку і контактних поверхонь у лікарнях» - сказав перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін.

У Полтаві провели  експериментальну дезінфекцію карети «екстреної» допомоги, фото-6

Нагадаємо, станом на 29 квітня в Україні виявили 11 627 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Захворіли, зокрема, 518 дітей та 259 медичних працівників. Про це повідомили у МОЗ України. На Полтавщині за добу зареєстрували 666 нових випадків хвороби. Померли за добу 8 мешканців Полтавщини, які хворіли на COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус карантин #пандемія
Оголошення
live comments feed...