![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20250210)
11:00, 14 березня 2021 р.
Надійне джерело
У Полтаві для створення муралу перед дитячою лікарнею збирають монети і купюри, що вийшли з обігу
![У Полтаві для створення муралу перед дитячою лікарнею збирають моне... У Полтаві для створення муралу перед дитячою лікарнею збирають монети і купюри, що вийшли з обігу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Представники благодійного фонду «Карітас Полтава» організували благодійну акцію «Доброобмін». У рамках акції можна віддати на добру справу монети та банкноти, які вже вийшли із обігу. Залишити їх можна у скриньках магазину чи кав’ярні, розташованих на вулиці Пилипа Орлика 20/1.
Зібрані монети і банкноти благодійники потім обміняють у банку, а на отримані кошти створять мурал на стінах гаражів навпроти дитячої клінічної лікарні.
Триматиме збір коштів до кінця березня. Якщо у вас залишились якісь питання з приводу акції – телефонуйте за номером, вказаним нижче.
![У Полтаві для створення муралу перед дитячою лікарнею збир..., фото-1 У Полтаві для створення муралу перед дитячою лікарнею збирають монети і купюри, що вийшли з обігу, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, раніше біля дитячого майданчика на Червоному шляху з'явився мурал із Котигорошком.
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі