19:30, 25 листопада 2020 р.
Надійне джерело
Полтавський центр зайнятості порадив, як обирати роботодавця
Під час пошуку роботи варто зверати увагу на все, що може розповісти про роботодавця. Це допоможе уникнути неприємних ситуацій надалі і не витрачати час.
Полтавська обласна служба зайнятості розповіла про джерела, з яких можна дізнатися про потенційного роботодавця.
Ресурси самої компанії
Офіційний сайт компанії — місце, де можна дізнатися і про проєкти, над якими вона працює, і про відкриті вакансії та стажування, і про корпоративну культуру та цінності.
Комунікація у соцмережах дає можливість глибше зрозуміти, яка це компанія — весела чи серйозна, чи підтримує близькі вам соціальні ініціативи, якою мовою спілкується і чи використовує фемінітиви, і про інші соціальні маркери, які важливі людині. Іноді компанії ведуть окрему сторінку, присвячену працевлаштуванню та внутрішній "кухні" компанії, на якій розповідають не лише про нові продукти, послуги, а й про членів команди, їхні офісні будні.
Зовнішні ресурси
Сайти з профілями та відгуками. В інтернеті можна знайти багато сайтів з "чорними списками" роботодавців. Проте негативні відгуки не завжди означають, що працювати на того роботодавця погано. Іноді такі відгуки можуть бути фейковими, або ж стосуватися зовсім не тих речей, які важливі для вас.
Переглянути профіль компанії можна, скориставшись пошуковим сервісом Googlе, де є інформація про її адреса, телефони, графік роботи. А завдяки googlе-карті – визначити місцезнаходження роботодавця і як дістатися до нього. Крім того, прочитати відгуки про компанію, якість запропонованих послуг, товарів, обслуговування.
Профілі роботодавців можна знайти також на офіційному Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості dcz.gov.ua та сайтах пошуку роботи work.ua; robota.ua та інші. Можливості для аналізу досьє українських компанії надає також сайт youcontrol.com.ua.
ЗМІ. У багатьох онлайн-виданнях можна знайти інтерв'ю з топ-менеджерами компаній на теми корпоративної культури, відбору кандидатів та особливостей роботи.
Нетворкинг. Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про компанію — звертайтеся напряму до людей, які мали досвід взаємодії з нею. Опитайте знайомих і друзів, які працюють або працювали в компанії. Якщо таких немає, доведеться докласти трохи більше зусиль:
- знайти у соцмережах колишніх чи поточних співробітників компанії і написати їм із проханням розповісти більше про компанію, де вони працюють або працювали;
- звернутися до знайомих з інших компаній тієї ж галузі. Можливо, однокурсниця чи друг друга працює у тій же сфері і часто перетинається зі співробітниками цікавої вам компанії на професійних івентах;
Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями https://pol.dcz.gov.ua/ та /адреса сторінки відповідної філії на Facebook/
За матеріалами Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості
Читайте також: Приєднуйтесь до флешмобу УМСА до Дня солідарності з хворими на СНІД
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:54, 10 жовтня
16:11, 16 жовтня
live comments feed...