15:30, 13 листопада 2020 р.
Надійне джерело
"З відчуттів залишилось лише одне - огида" - відбулося чергове засідання суду по справі Саєнко
13 листопада відбулося чергове судове засідання у справі Саєнко-Левченко. Ймовірно саме воно стане розставить усі крапки і нарешті визначать винного у аварії 2-річної давнини. Мова йде про резонансне ДТП за участі Наталії Саєнко та Артема Левченка, унаслідок якого хлопець спершу впав у кому, а потім помер у лікарні.
Під час засідання, на очах у ЗМІ, родичів загиблого, адвокатів обох сторін та прокурора Наталія Саєнко отримала останнє слово. Її виступ зайняв близько 10 хвилин. На завершення звинувачена розплакалася і прохала виправдання у суду.
Остаточний вирок Октябрський суд Полтавиоголосить 25 листопада о 15:00.
Після засідання мати загиблого Артема написала на своїй сторінці у Facebook:
"2 роки брехні витримали, то вирок дочекаємось. Суддя Савченко буде у нарадчий кімнаті до 25.11. За законом цей час він не має права вести судові засідання. Обов'язок судді – бути моральним авторитетом по суті, а не за посадою. Подивимось.
Про здібність нести відповідальність за свої вчинки – ії у підсудної вбивці немає.
Про сльози. Я на людях не плачу. Взагалі вже практично не плачу.
З відчуттів залишилось лише одне – огида.
P.S.: оговорка за Фрейдом : "продавала прокуратура"
P.P.S. у матеріалах справи зафіксовано 3 наїзди. Деякі жертви зникли, дехто відмовився від претензій і сказав, що то не наїзд".
У суді присутні рідні загиблого Артема, адвокати обох сторін, прокурор, багато ЗМІ.
Нагадаємо, що після ДТП 6 листопада 2018 року 15-річний Артем Левченко впав у кому. 7-го січня 2019-го він помер.
Наступного дня після смерті Артема до місця аварії прийшли сотні людей із квітами та іграшками, аби вшанувати пам'ять хлопця.
9-го січня із юнаком попрощалися у Свято-Успенському соборі Полтави.
У той же день біля обласної прокуратури полтавці зібралися на акцію – вимагали прозорого та неупередженого розслідування справи щодо ДТП. При цьому адвокат родини потерпілих звертав увагу суду на маніпуляції із відереєстратором, який чоловік Саєнко забрав із місця аварії, а потім повернув із стертою картою.
Тоді ж Октябрський суд Полтави відправив Наталію Саєнко під цілодобовий домашній арешт.
6-го лютого у центрі Полтави перекрили рух через проведення слідчого експерименту у справі Саєнко. Експерти визначали швидкість руху автомобіля та велосипедиста.
6-го березня іншим рішенням суду Наталії Саєнко змінили запобіжний захід на домашній арешт лише вночі.
25-го червня у Октябрському суді Полтави розпочався розгляд справи по суті. Проте на прохання обвинуваченої засідання перенесли на іншу дату.
17-го липня адвокат родини Левченків Дмитро Семеха вимагав відсторонити від справи суддю Анатолія Савченка, оскільки той, на думку Семехи, вів справу упереджено. У клопотанні відмовили.
У коментарі виданню "Обозреватель" Дмитро Семеха повідомив, що у поліції таємно закрили кримінальну справу щодо залишення у небезпеці. При цьому він зазначив, що слідча Євгенія Кожемякіна повідомила, що Наталія Саєнко після ДТП телефонувала до піцерії та прохала викликати медиків. При цьому, сама нібито не знала, що із мобільного можна додзвонитися у швидку.
18-го грудня у Октябрському суді під час слухання справи дослідили низку доказів, у тому числі - відеореєстратор та флеш-носій.
19-го грудня ухвалою Октябрського суду Наталії Саєнко передали на "відповідальне зберігання" автомобіль "Мерседес", на якому вона скоїла ДТП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:21
Вчора
18:33
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:01, 23 грудня 2024 р.
10:33, 10 січня
00:12, 4 січня
10:33, 10 січня
10:33, 10 січня
live comments feed...