
13:00, 4 травня 2020 р.
Надійне джерело
Польща знову починає видавати робочі візи українцям

З 4 травня консульські установи Польщі в Україні відновлюють видачу віз. У початковий період будуть прийматися тільки документи з метою отримання віз для виконання сільськогосподарських і садівничих робіт, а також міжнародних перевезень.Про це повідомляє урядовий сайт Польщі.
"Повідомляємо, що з 4 травня консульські установи в Україні відновлюють видачу віз. У початковий період будуть прийматися тільки документи з метою отримання віз для виконання сільськогосподарських і садівничих робіт, а також міжнародних перевезень", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що прийом заявників з іншою метою ніж отримання робочої візи з перерахованих вище категорій, навіть за умови актуальної реєстрації і наявності всіх необхідних документів здійснюватися не буде.
Від 30 квітня заявники, які мають відповідні підтверджуючі документи про виконання сільськогосподарських і садівничих робіт, а також міжнародних перевезень можуть зареєструватися для подачі документів на візу в електронній системі.
Раніше ми писали Працівник полтавського McDonalds потрапив до лікарні
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:35, 9 травня
10:28, 17 травня
1
13:43, Сьогодні
18:19, 11 травня
live comments feed...