• Головна
  • У Чорнобильській зоні тривають пожежі, які гасять і полтавські рятувальники (ВІДЕО)
11:00, 11 квітня 2020 р.
Надійне джерело

У Чорнобильській зоні тривають пожежі, які гасять і полтавські рятувальники (ВІДЕО)

У Чорнобильській зоні тривають пожежі, які гасять і полтавські рятувальники (ВІДЕО)

Станом на ранок 7 квітня у Зоні відчуження продовжують гасити пожежі на територіях Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв. Продовжують горіти трав’яний настил та лісова підстилка. Пожежу ліквідовують 319 чоловік та 85 одиниць техніки, із них 264 працівники та 81 одиниця техніки з ДСНС. Гасять вогонь, у тому числі, з 3 літаків та 3 вертольотів, із яких 10 квітня скинули 240 тон води.

Відео про стан ліквідації пожежі зняли журналісти ТСН.

Нагадаємо, з-поміж інших пожежу у Зоні відчуження ліквідовують рятувальники із Полтавщини. У зведеному загоні – 35 бійців ДСНС із Полтави, Пирятина, Семенівки, Кременчука, Лохвиці та 8 одиниць техніки.

У ДСНС запевняють, що радіаційна обстановка у Києві та Київській області залишається стабільною, а потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту не перевищують допустимих значень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа #вогонь #ДСНС #Чорнобильська зона #ліквідація
Оголошення
live comments feed...