10:40, 3 грудня 2019 р.
Надійне джерело
Жінки мають право на владу: у Полтаві провели тематичний форум.
У сучасному світі жінка може очолити організацію, зайняти управлінську посаду на державній службі або створити та розвивати власний бізнес. Але дискусії щодо права жінки на владу тривають і досі. Не зважаючи на закони і конвенції, успішні кейси та світове визнання жінок у владі, політиці, громадському житті – це питання не втрачає свою актуальність. Навпаки, все частіше його порушують у суспільстві. Саме такі думки об’єднали організаторів форуму «Право жінок на владу», який відбувся у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.
За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олени Бабенко, подібний захід у місті організовується вперше, але вже можна говорити про велику зацікавленість форумом серед громадськості: за день до дійства зареєструвалось 120 учасників.
— Цей форум відбувається у рамках реалізації гендерної програми, яка діє при управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту. Сьогодні ми хочемо поговорити про те, як жінці у сучасному суспільстві стати гідним керівником чи мати право на це. Адже так складається, що жінка найбільш активно проявляє себе під час студентського життя, а надалі її роль змінюється. Жінка рідше досягає значних кар’єрних висот чи їй доводиться долати чимало перешкод, щоб мати право на владу. Та це не говорить про те, що жінка може гірше виконувати певну роботу, ніж чоловіки. Ми хочемо донести суспільству, що чоловіки та жінки рівні у своїх можливостях.
Для всіх присутніх працювали спеціально запрошені спікери та експерти в таких локаціях:
1) Дискримінація (модераторка – Наталія Панченко, членкиня правління у Всеукраїнській ВБО "Лелека", очільниця ГО "UP: unique people", начальниця відділу «Гендерний ресурсний центр. Налагодження міжнародного співробітництва в КУ "Обласний молодіжний центр"» ПОР);
2) Насилля та гендер. Психологічний та юридичний аспекти (модераторка – Єлизавета Первушина, членкиня ВО «Єдність», тренерка @ukrainian_volunteer_service);
3) Жінки, які приймають рішення (жінки з активною громадянською позицією) (модераторка — Юлія Городчаніна, голова ГО «Нова Полтава», координаторка Східноєвропейського центру багатопартійної демократії у м. Полтава);
4) Своя справа (жінка в бізнесі) (модераторка – Катерина Бабіч, заступниця директора «Парку Перемога», приватна підприємиця).
Зокрема, одна зі спікерок заходу Наталія Панченко розповіла, що цей форум – це своєрідний початок гендерних заходів у Полтаві, але далеко не кінець.
— На локації «Дискримінація» ми визначили найголовніші аспекти цього питання для обговорення: дискримінації жінки у професійній діяльності, в політиці, як пов’язані гендер та насильство, як стереотипізація впливає на роль жінки у суспільстві, чому жінці складно відкрити свою справу. Це різні, але пов’язані між собою проблеми, що стосуються жінок, які хочуть робити трішки більше, ніж просто сидіти вдома.
Взяти безкоштовну участь у форумі могли всі охочі, пройшовши відповідну реєстрацію. Учасники форуму працювали на локаціях, обговорювали загальні положення, успішні приклади реалізації жінки у різноманітних сферах життя та діяльності, розробляли методи та напрямки творчої реалізації кожної охочої учасниці. Окремо працювали психологи і юристи для консультацій чи розмови тет-а-тет.
За результатами форуму спікери та учасники окреслили платформу для самореалізації жінок у Полтаві. Також на учасників заходу чекали приємні розіграші сертифікатів від партнерів форуму.
Нагадуємо, раніше ми розповідали, що у Полтаві відбудеться міський бізнес – форум нетворкінг « Кадровий дефіцит».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:21, 5 грудня
10:32, 3 грудня
09:16, 7 грудня
08:46, Вчора
8
live comments feed...