15:30, 20 листопада 2019 р.
Надійне джерело
Полтавські номінанти на премію «Молодь року-2019»
«Молодь року» – традиційний конкурс, що проводиться з метою відзначення молоді, яка має визначні досягнення та здобутки у культурному, громадському, науковому, промисловому житті Полтави, яка має значний вклад у соціально-економічний, культурний розвиток міста.
Даний конкурс проводять з 2011-го року. у 2018 році Конкурс не проводився, але у цьому році вирішили відновити традицію та провести конкурс та церемонію нагородження у зовсім новому форматі. переможці обиратимуться не конкурсною комісією, яка складалася із посадовців та громадськості, а шляхом онлайн-голосування.
Переможців премії обиратимуть в таких номінаціях:
- «Молодий журналіст року»;
- «Громадський діяч року»;
- «Ментор року»;
- «Молодий митець року»;
- «Молодий блогер року»;
- «Молодий екоактивіст року»;
- "Митець року»;
- «Муніципальний працівник року»;
- «Молодіжний підприємець року»;
- «Молодий політик року»;
- «Особистий приклад»;
- «Сила духу»;
- «Спортивне відкриття року»;
- «Молодий волонтер року».
Зараз проходить голосування на сайті 0532.ua. Підтримайте свого фаворита у кожній із номінацій нижче. Голосувати можна за кожного претендента. І вже 11 грудня відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Молодь року».
Також розпочалася модерація уже відданих голосів за номінантів. Видалятимуть накрутку 7 листопада, 4 грудня, 11 грудня, 17 грудня та по закінченню голосування.
НОМІНАЦІЯ «МОЛОДИЙ ЖУРНАЛІСТ РОКУ»
Бардиш Юлія Олегівна
«Я почала працювати на телеканалі «Центральний»(тоді ще «Місто») у 2018-му році. Поєдную роботу з навчанням. Навчаюсь у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті «Культорологія та кіно, телемистецтво».
З досягнень — дві відзнаки обласної ради, одна міської та повернена собака своєму власнику завдяки сюжету. Вважаю себе комунікабельною, життєрадісною та правдолюбом. Відчуваю себе на своєму місці, коли мій матеріал допомагає людям, або ж коли підіймає гострі соціальні теми».
Іванов Юрій Михайлович
«У сфері журналістики працюю понад 12 років. Мої статті друкувалися не тільки у місцевих, а й у всеукраїнських виданнях. Цьогоріч очолив газету «Полтавський вісник». Також у цьому році став членом НСЖУ. Журналістика є невід’ємною частиною мого життя!»
Норіцина Наталія Геннадіївна
Наталія працює журналісткою у ГО «Полтавська платформа» 3 роки. Має великий досвід написання аналітичних матеріалів та журналістських розслідувань. Вона є регіональною аналітикинею всеукраїнського Громадського руху «Чесно» та журналісткою-розслідувачкою регіонального проекту Bihus.info «Лабораторія викриттів».
Вона системно досліджує та висвітлює такі проблеми як незаконне збагачення посадовців, корупційні схеми у розподілі державних субвенцій, випадки зловживань під час проведення тендерів, зловживання посадовими обов'язками та порушення фінансування політичних партій.
За матеріалами Наталії Полтавським ВП ГУНП в Полтавській області були відкриті 7 кримінальних проваджень щодо занижених ставок оренди комунального майна. А Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила підозру вже екс-депутату через не задеклароване майно.
Дзюба Руслана Олександрівна
«З дитинства моїм прикладом для наслідування був батько. В студентські роки він писав поезію та друкував статті у місцевих газетах. Напевно, «муза» слова передалася мені від нього. Перший свій повноцінний вірш я написала в 2015-му році. Протягом трьох років навчання в Полтавському коледжі нафти і газу вела його сторінку в соціальних мережах, описуючи події. Після випуску подала документи до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Там мені запропонували роботу в інформаційно-аналітичному центрі. На цьому місці пропрацювала 7 місяців.
Потім в рамках молодіжного проекту «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування міста Полтава» отримала досвід роботи у прес-службі Полтавської міської ради. Зараз я зосереджено працюю на посаді кореспондента розділу «Новини» на ПП «Полтавський вісник». Журналіст - це не професія, це покликання!»
Лемешко Тетяна Сергіївна
«Журналістка телеканалу "Центральний". Активна, комунікабельна, привітна, гостинна. Люблю життя, подорожі, нові зустрічі і місця».
НОМІНАЦІЯ «ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ РОКУ»
Городчаніна Юлія Валеріївна
«Голова Громадської організації «Нова Полтава»;
координаторка Східноєвропейського центру багатопартійної демократії у Полтаві;
членкиня Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку м. Полтава;
членкиня Робочої групи з питань «Партиципаторного бюджетування» (бюджет участі) у м. Полтаві;
членкиня Робочої групи з питань розробки і впровадження «Poltava Smart City»;
координаторка конкурсу «Молодіжна столиця України» в Полтавській області, 2017,2019 рр.;
координаторка «Let’s do it, Ukraine» в Полтавській області, 2016 – травень 2019 р.;
членкиня Ініціативної групи зі збереження та розвитку Прирічкового парку.
За час роботи в громадському секторі реалізувала 351 проект з охопленням 91074 учасників, що свідчить про актуальність та важливість даних проєктів для громади міста та регіону. Проєкти різного рівня від локального до міжнародного, в ключових напрямках:
- підтримка самоорганізації населення (навчання голів та бухгалтерів ОСББ, Форум «PRO OCББ», Відкрита дискусія «Концепція сучасного двору», Толоки);
- екологія та енергоефективність (Екологічний марафон «Полтава сортує», конкурси, майстер-класи для дітей та дорослих, проєкт «Еко візія», експертна дискусія «Зелений каркас міста», Poltava eco family day, Всесвітній день чистоти і т.д.);
- неформальна освіта («Школа демократії», Молодіжний воркшоп «Активуй», правова допомога мешканцям міста).
Спільні проекти: фестиваль думок «Полтава – місто можливостей?!», «Школа депутата», круглий стіл «Кому потрібен Прирічковий парк?», конкурс на кращі практики реалізації енергоефективних технологій серед ОСББ та ЖБК Полтавської області, обласна програма «Екологічні ініціативи» і т.д.
Організовую та проводжу ігри турніру з ЩДК «Інтелектуальний капітал міста» - найбільший клуб інтелектуальних ігор міста, в т.ч. відкриті й телевізійні ігри.
Офіс нашої громадської організації діє як соціальний коворкінг, для підтримки громадських ініціатив полтавців, протягом останнього року проведено 96 заходів».
Шабельник Сергій Сергійович
З вересня 2016 року – голова Студентської ради Аграрно-економічного коледжу ПДАА., з вересня 2016 року – депутат Студентської ради м. Полтава. Вересень 2016 року – грудень 2016 року - голова постійно діючої депутатської комісії з питань культури та дозвілля студентів.
Грудень 2016 року – грудень 2017 року – Перший заступника голови Студентської ради м. Полтава.
Грудень 2017 року – грудень 2019 року – голова Студентської ради міста Полтава.
Протягом роботи в Студентській раді м. Полтава неодноразово відзначений почесними грамотами від Полтавської міської ради, виконавчого комітету Полтавської міської ради та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.
З вересня 2018 року став членом Студентської ради факультету Економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії. Учасник Зльоту студентських лідерів аграрної освіти. Призер 3 ступеня обласного етапу 9 всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. Призер І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю – конкурсу «Студентська Весна 2016», як читець та ведучий концертних програм. Переможець міського конкурсу краси і талантів «Пара Best-2017».
Організатор обласних та міських молодіжних проектів. Завершив навчання у Школі місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». Учасник міжнародних конференцій, круглих столів, форумів за напрямком молодіжної політики. Закінчив навчальну програму «Молодіжний працівник». Відзначений стипендією Призедента України за громадську діяльність міста.
Заяць Юлія Богданівна
Протягом 2019 року взяла участь в різнопланових активностях, зокрема: практичний тренінг «Підвищення профілактики насильства та ВІЛ», Всеукраїнський форум молодіжних лідерів «Здоровим бути модно!», молодіжний проект «Стажування в органах місцевого самоврядування», Академія лідерства у рамках проекту «Підтримка нових лідерок та правозахисниць вразливих жінок в Україні, Білорусі, Молдові, Грузії та Росії», що реалізується Українським жіночим фондом у партнерстві з Irex Europe та інших.
Голова ВЗ «Єдність» Української медичної стоматологічної академії». Керівник проектів «Здорові ми - здорова Україна», «Переможний ГОЛ». Координатор волонтерів на міських та обласних спортивно-масових та культурно-мистецьких заходах: «Напівмарафон: Нова Пошта 2019», «Наша єдина студентська родина», ХІІІ студентського благодійного балу «Допомогти так легко», «Профіленд», «Без бар'єрів», «День вуличної музики 2019» та ін. Активна учасниця заходів військово-патріотичного спрямування "Заграва 2019», «Жіночий батальйон», «Захисник України».
Томенко Дмитро Володимирович
«Я, Томенко Дмитро Володимирович, навчаюсь на 5 курсі в Полтавській державній аграрній академії факультету економіки та менеджменту за спеціальністю «Економіка». Протягом усього навчання в коледжі і до сьогодні беру активну участь в громадському житті навчального закладу, є Головою Студентської ради ПДАА.
З вересня 2019 року є Послом європейської молоді в Україні, цікавлюсь відносинами між Україною та Європеським союзом, дізнаюсь про можливості та програми для молоді й ділюсь своїми знаннями й досвідом з однолітками. Уже третій рік поспіль - організатор різноманітних освітніх та культурних заходів і проєктів не лише у себе в академії, а й у місті (Тренінговий курс з медіаграмотності, Школа майбутнього підприємця, Студентська мафія, Вулична академія і тд.).
Неодноразово виступав в ролі куратора суб-фестивалів в регіональному та Всеукраїнському етапах Студентської республіки. Делегат від України в рамках міжнародних програм обміну в 12 країн світу. Переможець міських та Всеукраїнських дебатних турнірів. Делегат на сесіях Молодіжного європейського парламенту (European Youth Parliament Ukraine). Організатор тренінгів з популяризації Цілей сталого розвитку від Програми Розвитку ООН у місті Полтава для студентів коледжів.
Уже тричі брав участь в якості buddy для волонтерів з інших країн (Італія, Туреччина, Китай) на зимових та літніх проектах від молодіжної організації AIESEC. Також тричі – волонтер напівмарафону та 1 раз триатлону від Нової пошти в місті Полтава».
Гринь Анна Іванівна
«Долучалася до організації заходів та реалізації проєктів на міському та обласному рівнях. А саме: пішо-quest до Дня Європи; благодійний бал «Допомогти так легко» (2017-2019 р.); заходи до Дня міста (2018-2019 р.); культурно-розважальний захід «Wedding day»; форуми студентського самоврядування «Rep.Res» та «Rep.Res 2.0»; поетичний конкурс «Шевченкові думи»; «Кубок сміху» серед команд технікумів та коледжів м. Полтава; турніри з інтелектуальної гри «Брейн-ринг»; конкурс талантів «Stud star»; турніри зі спортивних ігор серед студентської молоді; «Дні молоді в Полтаві»; загальноміська посвята в першокурсники.
Є головним організатором конкурсу «Студентський голос Полтави». Маю подяку за участь в конкурсі «Змагаймося за нове життя!»; нагороджена подякою від Управління у справах сім'ї, молоді та спорту за ініціативність в громадській роботі та активну участь у заході «День молоді в Полтаві»; маю подяку від Управління у справах сім'ї, молоді та спорту та Студентської ради м. Полтави, як головний організатор вокальгого конкурс «Студентський голос Полтави 2019»; нагороджена почесною грамотою від Полтавської міської ради за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування м. Полтава, активне сприяння в організації та проведенні заходів для студентської молоді та сприяння в реалізації молодіжної політики.
НОМІНАЦІЯ «МЕНТОР РОКУ»
Бутко Микола Олександрович
«Микола є прикладом для нашої Студентської ради, він є двократним лауреатом стипендії Полтавської міської ради, в.о. Координатора Галузевої Ради аграрних ЗВО Української асоціації студентів, займає посаду в.о. Голови Студентської ради КУЕП ПДАА. Також є кандидатом в експерти з оцінювання освітніх програм в НАЗЯВО при цих всих посадах Микола є відмінником та працює. Він навчається у «Школі депутата» яку організовує ГО «Нова полтава» також є членом Студентської ради міста. І навіть при такому розкладі життя він навчає нас та допомогає нам розвивавитися у всебічних намрямках Тому ми, Студентська рада КУЕП, вирішили подати його кандидатуру на проект «Молодь року»».
Галєєв Ярослав Валерійович
«Починаючи із 2017 року, почав активно займатися ментроською діяльністю, яка спрямована на підняття рівня правосвідомості молоді. З власної ініціативи провів цикл лекцій щодо протидії булінгу та кібербулінгу. Є автором та виконавцем загальноміського проекту «Давайте поговоримо про булінг» спільно з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту. Автор та один з виконавців проекту «Школа учнівського самоврядування». Постійний спікер форумів та фестивалей.
Громцева Світлана Сергіївна
Із листопада 2018 по листопад 2019 року були реалізовані такі ініціативи. Навчання молодіжних працівників та супровід їх діяльності:
- 4 базові тренінги «Молодіжний працівник» для жителів м. Полтава та області. На сьогодні – це 86 сертифікованих молодіжних працівників, які впроваджують молодіжну роботу в школах, ВНЗ І-ІІ р.а., поліції, профільних держ. установах, бібліотеках, СБК, ГО тощо. Один з випускників ініціював створення молодіжної ради у Решетилівській ОТГ, яка наразі уже діє. У Нових Санжарах випускниця опікується діяльністю новоствореного молодіжного центру «Друкарня».
- 3 базові тренінги «Молодіжний працівник» для жителів Вінницької, Харківської та Дніпропетровської обл. У рамках співпраці з програмою USAID DOBRE провела спеціалізовану програму для ОТГ, яка включала 3 навчальні етапи, практичні завдання для учасників та консультації тренерів.
- 1 базовий тренінг «Молодіжний працівник» для жителів Дніпропетровської обл. - 3 спеціалізовані тренінги «Залучення і координація волонтерів» для молодіжних працівників Івано-Франківської, Харківської та Дніпропетровської обл.
- 3 спеціалізовані тренінги «Адвокація молодіжної роботи в ОТГ» для молодіжних працівників Івано-Франківської, Харківської та Дніпропетровської обл. Детально про результати програми можна ознайомитися за посиланням
- 3 семінари «Молодіжна політика в ОТГ» для громад Полтавської обл. За результатами сплановано роботу новоствореної молодіжної ради, активізовано місцеві громади щодо розвитку молодіжної роботи;
- навчання учнів Полтавської обл. у рамках проекту «Шкільний громадський бюджет», ініційованого Полтавською обласною радою.
Келим-Золотайко Святослав Олександрович
Вже більше 3 років Святослав професійно займається менторською діяльністю. Окрім персонального наставництва студентів у рамках формаційної програми ГО «Українська академія лідерства» (120 студентів Полтавського осередку за 3 роки), він також є ментором студентських проектів і їхнього зростання, як проектних менеджерів.
Студенти осередку реалізували низку масштабних проектів: «Рятуючи життя" (навчання домедичної допомоги для вчителів шкіл) (2017 рік), фестиваль здорового способу життя «Здоров» (2018 і 2019 рр), всеукраїнський біговий рекорд (2019 р), «Полтавська писаночка» (2019 р), Відкриті лекції (2017-2019 рр). Загалом проектна діяльність команди УАЛ Полтава охопила більше ніж 10000 гостей та учасників.
За весь час роботи в Академії Святослав працював ментором з комунікацій, ментором з проектів та партнерства, заступником менеджера, а цього року став керівником УАЛ Полтава. Своєю соціальною активністю, разом з менторством Святослава, студенти Полтавського осередку УАЛу змінюються не лише самі, а й трансформують середовище довкола.
Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості. В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний. Осередки Академії є у 7 містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Миколаєві, Харкові, Маріуполі і Полтаві.
Волонтерський загін «Єдність» Української медичної стоматологічної академії
Волонтерський загін «Єдність» УМСА упровж 2019 року активно займався менторською діяльністю, мотивучи молодь міста Полтави до постійного розвитку та самовдосконалення, утвердження високоморальних цінностей та формування здорового способу життя. Волонтери загону проводили тренінги для молоді міста, мета яких - формування відповідальної соціальної позиції, підвищення особистої ефективності, комунікаційної компетентності, саморегуляціії, були спікерами та модераторами на міських форумах та проектах:
- Воркшоп «StudGo Leaders» (ПУЕТ) - Школа благодійництва Карітас Полтава;
- Фестиваль Думок - Полтава - Форсайт-форум «Молодь у розвитку місцевої громади» - форум для жінок «Мама в темі» - Школа волонтерів ОМЦ та ін.
Волонтерка загону Єлизавета Первушина пройшла навчання за всеукраїнською освітньою програмою «Агенти волонтерства» (Ukrainian Volunteer Service) стала професійною тренеркою та активно поширювала ідеї волонтерства серед молоді різних куточків України.
У рамках проєкту «Здорові ми – здорова Україна» було проведено близько 30 лекцій, інтерактивних занять для учнів полтавських шкіл на теми здорового способу життя, формування здорового психологічного клімату в колективі, зокрема, ««Вплив енергетичних напоїв на репродуктивну систему людини», «Психологія стресу», «Гаджетоманія», «ВІЛ/СНІД, РАК – загрози людства», «Булінг&Мобінг», «Скажемо туберкульозу «НІ»» та ін. Прикладом неформальної освіти в Полтаві став «вуличний університет», організований волонтерами «Єдності».
Під час зустрічей на якому молодь мала можливість обговорити такі актуальні теми, як: «Чим хворіють українці?»; «Підводні човни сучасного ожиріння»; «Електронні цигарки та вейп: розвінчуємо міфи про їх безпечність»; «Європа нашими очима»; «Не дай заздрощам себе задавити»; «Спати чи не спати? - ось у чому питання»; «Стать & Гендер: давайте поговоримо про це»; «Він + Вона. Психологія стосунків» тощо.
НОМІНАЦІЯ «ЕКО-АКТИВІСТ РОКУ»
Яровий Ілля Дмитрович
Головний фахівець з інтегрованого урбаністичного розвитку комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міскої ради. Основоположник та головний ініціатор ідеї моніторингу мікроклімату міста Полтава, головний менеджер проєкту «Мікроклімат Полтава». За період роботи (1 рік) досягнув значних успіхів у проєкті інтегрованого розвитку міст «Полтава 2030», провідний еко-активіст міста, організатор одного з найбільших еко-форумів міста.
У цьому році за його ініціативи у місті було встановлено 8 датчиків спостереження за повітрям міста. Окрім екологічного життя, активно займається молодіжною політикою міста, є співавтором концепції молодіжного центру ініціатив.
Макеєва Ольга Валеріївна
«Керівниця екологічного напрямку Громадської організації «НОВА ПОЛТАВА», екологиня, організаторка природокористування, здобувач вищої освіти ступеня доктора філософії в галузі сільськогосподарської екології (Полтавська державна аграрна академія). Координаторка World Cleanup Day 2019 у м. Полтава та Полтавській області.
Маю свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації з курсу Організація та управління діяльністю об’єднань співвласників багатоквартирного будинку. Сертифікований ландшафтний дизайнер.
Опубліковано матеріали 13-ти статей в збірниках українських та міжнародних наукових конференцій на тему розвитку регіональної екологічної мережі та екологічної безпеки України. Успішний досвід проведення роз’яснювальних лекцій з екологічного виховання у ЗЗСО в рамках проектів «Екомарафон: Полтава сортує» та «Ековізія», проведених спільно з Управлінням молоді ПМР та Управлінням освіти ПМР.
Проведення семінарів для студентів-екологів Полтавської державної аграрної академії по екологічно-безпечному харчуванню, правильному поводженню з відходами, майстерності озеленення. Організаторка консультації по енергоефективності на базі проведення безкоштовного тепловізійного обстеження полтавських багатоповерхівок.
Подані та підтримані полтавцями 2 петиції: про встановлення контейнерів для збору небезпечних відходів; про заборону продажу та розміщення на кладовищах пластикових квітів та вінків з пластику на території м. Полтава.
Експертна екологічна підтримка проекту «Лідер УМСА» та проекту КЗ Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного «Green House»; експертна підтримка обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області», консультації громад області.
Організаторка у Полтаві фестивалю «Eco family day», дискусії «Зелені каркаси міст» з експертками з України та Німеччини, 4 майстер-класів з виготовлення та розпису еко торб, апсайклінгу»».
Наконечна Надія Олександрівна
Є активним учасником шкільного волонтерського загону «Турбота», член команди екологічних змін. Проводила тренінги по сортуванню сміття для молодшої вікої шкільної групи, брала участь у конкурсі екоплакатів. Член Малої академії наук 2017-2018 н. р., учасник міського етапу в секції «Екологія».
НОМІНАЦІЯ «МИТЕЦЬ РОКУ»
Удоденко Лілія Юріївна (Lili Dali)
«Мене звати Лілія Удоденко. У Полтаві люди мене знають ще як Lili Dali. Я переселенка, але знайшла своє творче життя у цьому місті. Переїхали сюди у зв’язку із навчанням. Займаюся музикою і літературою. Зараз мене називають фронтвумен рок-гурту «Night after night». Гурт- це моя друга «сім’я», бо перша - на лініїї розмежування, на лінії війни. У нашій родині я пишу і виконую свої пісні, а також займаюся менеджментом. Нам лише 1 рік, але за цей час ми виступили на відкритих фестивалях ArtPoltava, Дні вуличної музики, грали у місцевих музичних закладах, були на радіо і ТВ.
У 2018 році стали лауреатами музичної премії Полтавщини в номінації «Відкриття року». Виступали на великому фестивалі «Piviha» у Градизьку на одній сцені з такими гуртами, як The Hardkiss і Onuka. Виступали на Міжнародному етно-фестивалі «Козацька столиця».
Зараз ми у процесі запису авторської пісні, а потім приступаємо до зйомок кліпу, і вже влітку будемо славити місто на відомих фестивалях. У Полтаві я створила кілька благодійних концертів, заходів, бо знаю, що потрібно робити добро, поки є життя.
Література також невід’ємна частина мене, тому я є ініціатором літературних заходів, вдалося навіть згуртувати талановитих письменників у єдине творче коло. Пишу філософську прозу, вірші та пісні. Рідні кажуть, що їх вже почали співати у рідному селі та районі. Мистецтво для мене - не просто спосіб самовираження, саме воно робить мене справжньою. Раніше я вважала, що не заслуговую на щастя, поки рідні страждають, але тепер я роблю все, щоб жити не дарма».
Білоконь Олександр Петрович
Учасник телевізійного проекту «Танцюють всі», засновник танцювальної школи «Skyline dance school» ( м.Полтава), переможець Всеукраїнських конкурсів хореографічного мистецтва в категорії «Соло професіонал», найкращий хореограф-постановник 2019 за версією фестивалю «Adonata. Contemporary & Modern festival» (м.Харків).
Рак Анна Ігорівна
Анна Рак створила та є керівником зразкового художнього колективу гуртка «Ансамбль народного танцю «Каблучок» у 2005 році. З метою підвищення рівня педагогічної кваліфікації Анна Рак відвідує семінари та методичні об’єднання педагогів хореографічного жанру, велику увагу приділяє самоосвіті. Неодноразово сама була доповідачем на засіданнях обласного методичного об’єднання педагогів хореографічного жанру закладів освіти області.
Педагог постійно працює над вдосконаленням своєї педагогічної та творчої майстерності. За сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи Рак Анна нагороджена відзнаками різного рівня, а саме: грамотою Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації 2018 р., грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської державної адміністрації 2019р., грамотою Полтавської обласної ради 2019 р.
Удовиченко Валентина Андріївна
«З раннього дитинства займаюся творчістю, а саме з 8-9 років почала більш професійно розвивати свої навички, відвідуючи різні гуртки декоративно-прикладного мистецтва Охтирського міського центру дитячої та юнацької творчості. Брала активну участь у різноманітних конкурсах на міському, обласному та всеукраїнському рівнях. Також була слухачем обласної школи народних ремесл (м. Суми, Сумська область) 5 років поспіль.
Серед моїх здобутків налічуються грамоти ( за 1-3 місця на різних рівнях), подяки та свідоцтва Шкіл народних ремесл з підсумковими балами за іспити «відмінно». На сьогоднішній день не полишаю свою діяльність, продовжуючи розвивати свої навички в професійному творчому та культурно-освітньому центрі «АРТландія». З колективом якого протягом цього року брала участь в масових та масштабних майстер-класах, Ярмарку дозвілля у парку Перемоги, Форумі ООН з питань цілей сталого розвитку Полтавського регіону, фестивалю Полтавська галушка та ін. Я маю ще безліч ідей та думок щодо проведення цікавих та нових заходів, які в найближчий час намагатимуся реалізувати».
Іващенко Андрій Олександрович
Із 2012 року на посаді Голови правління «ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «М’ЮЗІК СТАР» зміг створити потужну вокальну студію, де навчаються вихованці різного віку. Багато з них є переможцями та лауреатами Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, а також телевізійних проектів. Зі своєю командою започаткував та дав розвиток фестивалю-конкурсу "Зірковий Час", який на даний момент має статус Всеукраїнського та отримав офіційну реєстрацію в Міністерстві культури України.
На даний час в розвитку також хореографічний фестиваль «DANCE TIME», який проводився уже два сезони і приймав учасників з різних регіонів України. Постійно на проектах «ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «М’ЮЗІК СТАР»» має співпрацю з Народними та Заслуженими артистами України, відомими артистами українського шоу-бізнесу.
До Андрія Олександровича як до керівника продюсерського центру постійно звертаються за допомогою в організації місцевих та обласних культурних заходів управління молоді та спорту Полтавської міської ради, керівництво міського будинку культури, департаменту культури та туризму Полтавської ОДА.
НОМІНАЦІЯ «МУНІЦИПАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК РОКУ»
Бабіч Катерина Леонідівна
Катерина Бабіч із весни 2019 року працює заступником директора «Парку Перемога». За час її перебування на посаді парк почав активно розвиватися як місце культурного відпочинку та сімейного дозвілля. У весняно-осінній період у парку відбулося 65 заходів, серед яких «Фестиваль думок», «Фестиваль сиру» та вина» і «Фестиваль вуличної їжі», які зібрали більше 5000 відвідувачів.
За кілька місяців у парку відремонтували літню сцену, встановити нові лавки, відкрили галявину з гамаками й пуфами, встановили нові лавки та дитячі майданчики. У планах Катерини - розробити містечко для дітей, розвивати вело - та бігову інфраструктуру з орендою велосипедів, запустити мотузковий парк, відновити шаховий клуб.
Плохута Назар Олегович
Обіймає посаду головного фахівця з бюджету участі, управління проектами в Комунальній організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради. Головна діюча особа у функціонуванні міської програми партиципаторного бюджетування. За час роботи над нею (з 2018 року) за ініціативи Назара було проведено ряд воркшопів (близько 30) для мешканців міста про написання проектів, вдосконалене положення програми та вирішено ряд питань, які дали змогу реалізуватися проектам-переможцям бюджету участі минулих років.
Цього року теж майже особисто провів усі етапи програми - від подачі проектів, до визначення переможців. Окрім цього, має активну позицію щодо будь-яких муніципальних проектів. Став одним із координаторів проектів «Мікроклімат Полтава», першого міжнародного форуму «Інтегрованого розвитку міст», «Майстерня міста 2019».
НОМІНАЦІЯ «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ»
Прокопенко Анжела Анатоліївна
Сертифікований тренер по нарощуванню та ламінуванню вій. Лауреат чемпіонатів. Працює в сфері більше 10 років. Засновниця школи-студії PrimaLash.
Данилевська Катерина Ігорівна
«Мене звати Катерина Данилевська і я - декоратор, який безмірно любить свою справу. Це робота, заради якої я готова не спати, робота, що дарує людей близьких за духом, робота, яка дає можливість створювати прекрасне. Із 2016 року ми разом із чоловіком почали займатися декором весіль і різноманітних івентів. Ми допомагаємо людям зробити їх день унікальним і красивим, щоб їх історія була особлива.
Ми не тільки створюємо для вас, але і виготовляємо декор. У нас є невелика майстерня, де ми створюємо наші декорації. На нашому рахунку понад 400 різноманіних івентів на будь-яку тематику і будь-якої складності. Ми завжди зробимо трохи більше, ніж обіцяли, щоб все було ідеально для Вас».
Тимошенко Тетяна Валерїівна
«Спочатку це було просто хоббі, яке приносило мені задоволення та натхнення. Але захоплюючись цим із «головою», я зрозуміла, що потрібно усе добре продумати та діяти. Я закупляла товар для створення свої виробів, а потім почала їх продавати у дуже мізерних обсягах. Але й це приносило деякі кошти на закупівлю новинок.
Окрім магазину, я створюю різні вироби ручної роботи, якими насолоджуюся у процесі їх виготовлення. Для виробів потрібні різні матеріали, от і виникла ідея для створення магазину Шкатулочка. Зараз він мені приносить дохід та задоволення. Мета створення магазину - об'єднати єдинодумців, які займаються найпрекраснішим - виготовленням виробів ручної роботи. У цих виробах людина вкладає свою енергетику, тепло рук та позитивні емоції, сторюючи виріб.
Займаюся підприємницькою діяльністю з 2014 року. Ще до відкриття магазину «Шкатулочка» товари для творчості, здійснила оформлення всіх потрібних документів для здійснення підприємницької діяльності. Вважаю, що сплата податків - це квітучість нашої країни».
НОМІНАЦІЯ «ПОЛІТИК РОКУ»
Ямщиков Вадим Вікторович
Вадим Ямщиков - депутат Полтавської міської ради, заступник голови постійної комісії з питань містобудування. Також займається громадською діяльністю. Вадим - голова ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини» та співзасновник ГО «Полтавська Платформа». Є ініціатором багатьох проектів у місті, зокрема встановлення першої міні-скульптури, розміщення інформаційних табличок біля історичних будівель Полтави у рамках проекту «Історія полтавських вулиць», розробки єдиних вимог до адресних табличок на будинках міста.
Є співрозробником нових правил розміщення вивісок та літніх майданчиків у центральній частині міста. У 2016 році започаткував будівництво Алеї героїв - меморіалу поховання воїнів АТО на території Центрального міського кладовища. Організатор благодійного турніру зі змішаних єдиноборств «Кубок Героїв», присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Антона Грицая. Також допомагає встановлювати меморіальні дошки полеглим героям війни на Донбасі.
У 2018 році почав облаштовувати сучасний парк у мікрорайоні Браїлки. У 2019 році отримав премію Верховної Ради України за молодіжний внесок у розвиток місцевого самоврядування.
Світайло Крістіна Максимівна
«Тільки починаю свою політичну діяльність. Влітку 2019 року пройшла навчання, яке підтвердила сертифікатом: «Помічник Народного Депутата України». З 27.10.19 по 08.11.19 пройшла стажування у Верховній Раді України помічником Підласої Р. А. Не зупиняюсь, йду далі! Хочу допомогати Полтаві та її мешканцям. Політика - нелегко, але не для всіх! Дивлячись, з якими намірами ти туди йдеш!»
Глазов Олександр Миколайович
Голова Студентської ради міста Полтава 2015/2016. Депутат Полтавської міської ради, головний фахівець КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради, аспірант Полтавської державної аграрної академії; проживає у місті Полтава, безпартійний.
Член постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства. До жовтня 2019 року очолював Робочу групу з питань парцитипаторного бюджетування (бюджет участі) в місті Полтава.
НОМІНАЦІЯ «ОСОБИСТИЙ ПРИКЛАД»
Дмитренко Юрій Олегович
Юрій Дмитренко – ветеран АТО. У 20 років пішов на війну добровольцем. Протягом 2014-2016 років перебував на службі у Збройних силах України. Прикриваючи своїх побратимів, отримав поранення і втратив ліву ногу. Але не перестав жити на повну. Ще перебуваючи у госпіталі, почав тренуватися. Став єдиним з ампутацією кінцівки серед сотень спортсменів, які взяли участь у міжнародних змаганнях з кросфіту, що відбулися на Софіївській площі в Києві.
У Сполучених Штатах Америки ще з дев'ятьма ветеранами АТО представляв Україну в одному з наймасшабніших і найпрестижніших забігів — Марафоні морської піхоти США. Член збірної і учасник змагань Invictus Games 2018. Виборов для України 2 срібні медалі. Є учасником соціального мультимедійного проекту «Переможці 2». У 2018 році повернувся на військову службу у розвідку. Став ментором в «Іграх Нескорених» та допомагає тренерам працювати із важкопораненими учасниками змагань. Вирізняється своїм почуттям гумору та поглядами на життя.
НОМІНАЦІЯ «СИЛА ДУХУ»
Дубровін Антон Федорович
Тренер з голболу (вади зору). Під керівництвом Дубровіна А.Ф. його спортсмени ставали Чемпіонами Всеукраїнської дитячої Спартакіади «Повір у Себе» 2018 та 2019 років та Чемпіонами віцечемпіонами Чемпіонату України 2018 та 2019 років.
НОМІНАЦІЯ «СПОРТИВНЕ ВІДКРИТТЯ РОКУ»
Корсун Ольга Сергіївна
Корсун Ольга Сергіївна народилася у 1996 році. Легкою атлетикою почала займатися 2006 року. За цей час неодноразово ставала призером і переможцем юнацьких та юніорських чемпіонатів України, завдяки чому увійшла до складу юніорської збірної команди України та стала учасницею чемпіонату Європи серед юніорів, який відбувся в липні 2015 року у Швеції.
У 2017 році Ольга продовжує показувати високі результати і в старшій віковій категорії. На чемпіонаті України серед молоді стала срібною призеркою в потрійному стрибку, а на чемпіонаті України серед дорослих і молоді була четвертою. Ці результати дали їй право представляти країну на молодіжному чемпіонаті Європи-2017 в польському місті Бигдощ.
Улипні 2018 року стала бронзовою призеркою чемпіонату України в потрійному стрибку з результатом 13.86 м., виконавши норматив Майстра спорту України. У вересні 2018 року Ольга завершила навчання в КЗ «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1» і перейшла до Полтавської обласної школи вищої спортивної майстерності.
01-03.03.2019 року в складі збірної команди України бере участь у чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Глазго, Шотландія). У липні 2019 року виграла золото в потрійному стрибку на Всесвітній Універсіаді в Неаполі (Італія), за що отримала звання Майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики. Корсун Ольга є членом основного складу національної збірної України з легкої атлетики.
Капшук Ірина Валентинівна
«Чемпіонат України за Кемпо-Карате» - І місце, 15.04.2018 р.;
«Відкритий Чемпіонат ФСТ «України» з кікбоксингу ВТКА» - І місце, 01.04.2018 р.;
«Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА», розділ: Лоукік 57 кг - І місце, 10-12.05.2018 р.;
«Чемпіонат ФСТ «України» з кікбоксингу ВТКА», розділ: Лоукік Лайт 57 кг
-І місце, 10-12.05.2018 р.;
«Кубок України з кікбоксингу ВТКА», розділ: Лоукік 57 кг - І місце;
«Кубок України з кікбоксингу ВТКА», розділ: Лоукік Лайт -60 кг - І місце;
«Чемпіонат Світу з кікбоксингу ВТКА», Carrara Fiere, 1-2-3-4 November 2018, Carrara ITALY «UNIFIED WORLD CHAMPIONSHIPS» розділ: Лоукік 56 кг - ІІ місце, розділ: Лоукік Лайт -60 кг - ІІ місце;
«Відкритий Чемпіонат Полтавської області з кікбоксингу та летхвей», 22.12.2018 р.: розділ: Лоукік 57 кг -І місце, розділ: Лоукік Лайт 57 кг - І місце;
«Чемпіонат України по Кемпо-Карате», розділ: Лоукік -60кг - ІІ місце 03.03.2019 р.;
«Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА», розділ: Лоукік 56-60 кг - І місце, 12.05.2018 р., розділ: Лоукік Лайт 56-60 кг - ІІ місце, 12.05.2018 р.;
«Чемпіонат світу з Кікбоксингу», вагова категорія 56-60 кг - 1 місце.
Мікуца Дмитро
Вид спорту: ММА (змішані бойові єдиноборства), Чемпіон Світу з ММА (International League MMA Pro). Професійний боєць змішаних єдиноборств ММА. Провів 15 професійних поєдинків. (10-4-1) Майстер спорту з ММА і бойового самбо. Бронзовий призер Чемпіонату Європи з ММА. Неодноразовий чемпіон і призер Чемпіонату і Кубка України з ММА. Чемпіон і призер Чемпіонату і Кубка України з Бойового Самбо. Чемпіон України з греплінгу (ADCC). Бронзовий призер Кубка Європи з дзюдо. Призер Чемпіонату України з Панкратіону.
Костенко Олександр Олександрович
Президент Полтавської обласної федерації Кіокушин Карате. 19.05.2019 - 2 місце на Чемпіонаті України з куміте, м. Запоріжжя, у категорії: чоловіки до 80 кг. 19.05.2019 - 2 місце на Чемпіонаті України по ката, м. Запоріжжя, у категорії 18+. 21.09.2019 - 1 місце на Чемпіонаті України по ката, м. Дніпро, IKO Mацушима. 19.10.2019 - 1 місце на Кубкові Світу з куміте, у категорії: чоловіки до 75 кг, Сантьяго, Чилі. 19.10.2019 - 2 місце на Кубкові Світу по ката, у категорії: чоловіки 18+, Сантьяго, Чили.
Калінін Олександр
З 11 років займається різними видами спорту. Володар Кубку України з кіокушин карате. Є двократним чемпіоном України з кіокушин карате. Зайняв 2-ге та 3-тє місце на Кубкові світу з кіокушин-карате. Найближчим часом планує виграти золото на Чемпіонаті Європи 2019 року.
НОМІНАЦІЯ «ВОЛОНТЕР РОКУ»
Помилой Олександр Анатолійович
Участь у розробці та реалізації волонтерських проєктів, спрямованих на допомогу дітям з інвалідністю («Переможний гол», «Школа можливостей», «Дитяча Академія супергероїв»). Участь як волонтера в заходах: «напімарафон «Нова пошта «New Run», «Ялинка янголів», «Наша єдина студентська родина», «Змагаймось за нове життя», «День вуличної музики», «Без бар'єрів» і т. д. Координація роботи волонтерів під час втілення ініціатив щодо покращення здорового способу життя та профілактики широко розповсюджених захворювань (проєкт «Здорові ми - здорова Україна»). Участь в екологічних акціях. Фандрайзингова діяльність задля розвитку волонтерського загону «Єдність», фасилітація.
Герасименко Вікторія Василівна
Учасниця благодійного Сонячного балу в м. Полтава 21.03.2019 року. Подарунки - сертифікати на лікувальний масаж усім бажаючим сонячним діткам. Учасниця фотопроєкту (Віра. Сила. Любов) до Дня матері для матерів та вдів воїнів АТО (косметологічні послуги, візаж, зачіски, макіяж для жінок). Автор проєкту «Можемо жити та любити без насилля 2019».
Передерій Ярослав Олександрович
Передерій Ярослав Олександрович займається волонтерською діяльністю протягом 5 років, наразі очолює посади:
-заступник президента Студентського парламенту;
-куратор військово-патріотичного та благодійного напряму;
-третій рік є керівником волонтерського загону «Polytechnic Volunteers» Ярослав організовує та допомагає у проведенні різних заходів в університеті та м.Полтаві, приймає активну участь в них, долучається зі своєю командою волонтерів до різних заходів:
- Четвертий рік поспіль є волонтером на Фестивалі про сучасне місто і його суспільство «Майстерня Міста»;
- Шість років поспіль долучається до Благодійного студентського балу «Допомогти так легко», протягом 2018-2019 років;
- Допомагав у зборі коштів для Товариства Червоного Хреста України;
- Входить до Міжнародної академії козацтва «Козацький гвардійський корпус Полтавщини»;
- Допомагав в організації проведення інтерактивної бесіди «Булінг»;
- Організовував різні акції в університеті та долучався до міських заходів для збору та перерахування коштів на лікування Дані Патенка;
- В 2019 році організував акцію в університеті «Допоможи ближньому»;
- Третій рік поспіль на добровільних засадах чергує містом та слідкує за охороною громадського порядку, співпрацює з поліцією міста;
- Другий рік поспіль залучає волонтерів та сам активно приймає участь в акції «День доброти»;
- Разом з волонтерами та активістами університету долучився до акції що проходила в Полтаві «Екобус»: студенти здали більше 20 кг відпрацьованих батарейок;
- У 2018 році волонтери долучилися до організації проведення «Молодь проти насильства».
Величко Олександра Віталіївна
Величко Олександра Віталіївна займає посаду голови благодійного комітету Ради студентського самоврядування вже другий термін. Посада є виборною, що говорить про високу ступінь довіри, до неї з боку студентства.
Під керівництвом Олександри було створено і виконано 24 благодійних проекти. Найяскравішими проектами стали: «Challenge добрих справ», благодійний ярмарок «Врятуй життя», «Здай кров – врятуй життя», школа під відкритим небом «Моє здоров’я». Загальна сума коштів, зібрана за останнє півріччя завдяки проєктам Олександи, - 19172 гривні.
Під час керівництва Олександри благодійний комітет активізувався та почав співпрацювати з Обласним молодіжним центром, БО «Світло надії», БО «Help group», Волонтерський загін «Батальйон небайдужих», Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
Савченко Сергій Петрович
«Займаю посаду заступника голови Шевченківської районної ради у м. Полтаві. За своє життя приймав участь та проводив багато різноманітних спортивних змагань, за це і був відзначенний «Почесною грамотою» Полтавської обласної ради. Також активно приймаю участь у благодійних заходах, де проводимо збір коштів для дітей, котрі потребують допомоги».
Срібна Ріна Юріївна
«Волонтер Полтавського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді з 2016 по 2019 роки. У 2016-2017 роках пройшла навчання у «Школі волонтера». Брала участь в інформаційно просвітницьких акціях, соціально-мистецьких заходах для молоді з особливими потребами, конкурсно-ігрових програмах, пізнавальних програмах, майстер-класах для дітей пільгових категорій (автор 10 майстер-класів).
Працюю над реалізацією проекту «Чарівники гарного настрою» для дітей, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні дитячої міської клінічної лікарні».
Панченко Наталія Василівна
«Я - волонтер останні 16 років. Навчаю волонтерів останні 8 років. Я відкрила незвичну Школу волонтерства і домоглася співпраці з Ukrainian Volunteer service. Очолюю потужній Департамент волонтерства в ГО «UP: unique people», організації, яка створена для розвитку молоді (і чи є в місті той, хто не чув про моїх прекрасних юніків?).
Я маю стіну, вкрай завішану подяками за волонтерську діяльність і бейджами із заходів, бо завжди зі своїми волонтерами працюю на рівні. І нагорода «Волонтер року» - то спільна і важлива нагорода для них, для організації, для всього, у що вони вірять і заради чого працюють - невтомно, натхненно і унікально».
Кулінич Анна Анатоліївна
«Я — починаючий волонтер в академії. На сьогоднішній день очолюю волонтерський загін «Пульс». Ми долучаємось до різноманітних волонтерських акцій в академії та місті. Також зі студентами академії неодноразово відвідуємо притулок «Барбоскіни», дитячі будинки та будинки пристарілих. Долучалась до акції зі збору коштів «Серце до серця».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
17:01, 23 грудня 2024 р.
11:38, 1 січня
08:07, 4 січня
20
09:59, 1 січня
3
10:26, 2 січня
4
live comments feed...