
12:30, 15 серпня 2019 р.
Надійне джерело
Охоронець «Ботаніка» досі перебуває у комі із двома кулями у голові

Охоронець полтавського кафе «Ботанік», якому 7-го серпня двічі вистрілив у голову 62-річний полтавець, досі не прийшов до тями. Чоловік перебуває у реанімаційному відділення анестезії та інтенсивної терапії Полтавської обласної клінічної лікарні. Про це повідомляє gazeta.ua.
Заступник головного лікаря з хірургічної роботи Олександр Олійник повідомив журналістам, що потерпілий досі не вийшов із коми, а кулі із його голови не виймали. Охоронцю виконали трепанацію черепа аби усунути наслідки набряку мозку та крововиливу. Зараз медики проводять інтенсивну терапію та утримуються від прогнозів.
Наступного дня працівники поліції затримали стрільця. Ним виявився 62-річний полтавець Віктор Малий. Під час обшуку у будинку затриманого поліцейські знайшли 8 одиниць зброї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Який зарядний пристрій для iPhone купити?
Новини компаній
14:08
Де знайти найкращу квест-кімнату для дітей у Полтаві?
Новини компаній
12:41
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:24, 28 лютого
07:54, 3 березня
09:55, 6 березня
12:51, 7 березня
09:32, 26 лютого
live comments feed...