• Головна
  • В Україні стартував прийом заяв до вищих навчальних закладів
14:30, 10 липня 2019 р.
Надійне джерело

В Україні стартував прийом заяв до вищих навчальних закладів

В Україні стартував прийом заяв до вищих навчальних закладів

Отже, вступна кампанія 2019 стартувала. «Хочу звернути увагу всіх вступників: після подання першої заяви в електронному кабінеті вже  жодні дані змінити не можна. Тому перед поданням першої заяви вступник повинен перевірити, чи правильно він завантажив усі документи та вказав інформацію», – наголосив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

У відомстві наголосили, що необхідно перевірити, чи завантажені правильні файли:

  • додатка до документа про освіту;
  • фото вступника;
  • довідки про місце реєстрації, якщо вступник претендує на сільський коефіцієнт.

Перевірити в кабінеті також потрібно:

  • чи правильно вами розрахований середній бал;
  • чи збігаються бали ЗНО, що відображаються в кабінеті та зазначені в сертифікатах ЗНО;
  • чи правильно вказаний номер мобільного;
  • чи правильно визначено громадянство, право на додаткові бали та сільський коефіцієнт.

Читайте також: Гриневич розповіла про зменшення черг до дитячих садочків та збільшення кількості першокласників.

Цього року вступники на бакалавра чи  магістра можуть подати на бюджет сім заяв на чотири спеціальності. На контракт можна подати будь-яку кількість заяв.

Реєструвати кабінети та подавати через них заяви можна буде до 18-ї години 22 липня для тих, хто вступає за сертифікатами ЗНО та/або творчими конкурсами, складеними з 1 до 10 або 12 липня, й до 16 липня – для вступників за співбесідою, іспитами чи творчими конкурсами.

1 липня МОН повідомив, що 26 липня буде оприлюднений рейтинговий список вступників до українських вишів на бюджет, а до 31 липня вони повинні будуть принести необхідні документи до вишів.

Раніше ми розповідалии Назвали області, де найкраще здали ЗНО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно #школа #абітурієнти
Оголошення
live comments feed...