
10:00, 11 червня 2019 р.
Надійне джерело
«Українська стратегія Гройсмана». Що треба знати полтавцям про її команду?

Чого усі ми чекаємо від нових політичних сил? Останні президентські вибори показали, що найголовніший запит – на нові обличчя. Однак, країна потребує не просто персоналій, які вміють оперувати красивими словами, а тих, хто справді здатен змінити наше спільне життя. На зміни очікують усі – і ті, хто не помічав їх протягом останніх років, і ті, хто прагнуть, аби реформи, розпочаті в країні, змінили кожного з нас. Чи відповідає суспільному запиту на результат команда новоствореної «Української стратегії Гройсмана»?
Хто?
Вочевидь, Володимир Гройсман вважає основною рушійною силою молодь: середній вік першої десятки новоствореної партії – 44 роки, наймолодшому членові команди – 35. До слова, Володимир Гройсман – теж наймолодший український політик з відповідним досвідом роботи: наймолодший міський голова, наймолодший в історії спікер парламенту, наймолодший прем’єр-міністр.
«Коли мені було 28, я хотів, щоб у рідному місті якість життя змінилась. Я пообіцяв містянам, якщо вони довіряться мені, я зроблю все, щоб місто процвітало. У мене була чудова команда і я зробив все, щоб зміни стали відчутні.

У 41 я відчуваю відповідальність за країну. Я знаю, як робити відчутні для кожного з нас зміни.
Я вирішив, що не хочу бути гравцем чужої збірної, не хочу і далі долати перепони, що уповільнюють зміни, які потрібні людям. Тому вирішив сформувати власну команду «Українська стратегія», яка знає, як зробити швидкі зміни, знає, у чому проблеми і як їх вирішити, щоб вони більше не виникали. Команда, що вміє приймати рішення і втілювати їх і добре розуміти всі виклики, що перед нею стоять. Країна для мене — не просто місце на карті. Це 45 млн. людей з можливостями. І кожен матиме змогу себе реалізувати: від дитини до літньої людини», – заявив Володимир Гройсман на з'їзді партії «Українська стратегія».
Команда, націлена на повне оновлення країни, – молоді політики, які вже почали зміни в Україні. Лілія Гриневич – перша жінка-міністр освіти за часів незалежної України; змінила філософію шкільного навчання в бік компетентності і обізнаності учня із сучасним світом. Олександр Саєнко – наймолодший міністр в Уряді; ідеолог і лідер реформи державної служби, приватизації та введення принципів корпоративного управління на держпідприємствах. Сергій Марченко – співавтор змін до Бюджетного та Податкового кодексів, які збільшили фінансову спроможність і самостійність громад; у реформуванні медицини розробляв систему «гроші ходять за пацієнтом» і оплату медичної послуги, а не лікарняних стін чи ліжок. Павло Яблонський – секретар у Вінницькій міськраді (з 2015 року Вінниця входить до трійки кращих міст в Україні). Еміне Джапарова – перший заступник міністра інформаційної політики. Кримська татарка, представляє та виборює позиції України та інтереси українського і кримськотатарського народу на міжнародній арені. У команді також міністр культури України Євген Нищук, міністр юстиції України Павло Петренко, народні депутати України Віктор Єленський та Андрій Тетерук.

Для чого?
Аби забезпечити незворотність розпочатих змін, прискорити їх, зробити відчутними для людей – саме так формулює свою мету команда «Української стратегії Гройсмана».
«Ми точно знаємо, як потрібно робити ці зміни. Ми знаємо, що таке відповідальна політика. Я хочу стати спільно зі своєю командою успіхом українців. Нашим спільним успіхом. Я переконаний, що людям, які висловлять нам вотум довіри, не буде соромно за нашу роботу», – наголошує Володимир Гройсман.
Головними пріоритетами команда «Української стратегії» визначає поліпшення якості життя людей в кожній громаді та розбудова справжнього середнього класу. Кажуть: його представниками мають відчути себе український вчитель, лікар, кваліфікований працівник, підприємець, фермер – люди праці, які формують сьогодення і майбутнє країни.
«Мені 35 років і я є наймолодшим міністром в цьому уряді. Я є прикладом того, що останніми роками сотні молодих людей приходять в уряд, в місцеві органи влади. Ми разом почали змінювати систему, спільно проводити реформи, які конче необхідні нашій країні. І для мене важливо, щоб ці реформи не зупинялися, тому я став частиною команди «Української стратегії Гройсмана». Сьогодні ми йдемо за довірою до людей, для того щоб робити Україну європейською, сильною, ефективною державою», – акцентує Олександр Саєнко.
«Наша команда має три ключові елементи: візію, досвід, і головне – потужне бажання зробити Україну не просто місцем на карті», – зазначає Еміне Джапарова.

Отож, у команді Гройсмана – лідери найуспішніших змін в країні у сферах освіти, медицини, культури, економіки, фінансів, юстиції, врядування. Власне, саме це – ті зміни, впровадження яких гарантує гідний рівень життя українців. Чи не цього ми чекаємо?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:50, Сьогодні
41
18:55, 15 квітня
2
10:58, 19 квітня
10
09:48, Сьогодні
live comments feed...