11:04, 9 лютого 2019 р.
Надійне джерело
Адвокат родини Левченків пояснив, навіщо наклали арешт на майно Наталії Саєнко
Загибель полтавського школяра Артема Левченка ось вже кілька місяців у центрі уваги громадськості. Нагадаємо, хлопця збив позашляховик, за кермом якого перебувала місцева жителька Наталія Саєнко. Через два місяці перебування в комі юнак помер, а суд відправив водійку під домашній арешт.
Днями відбулося судове засідання, в ході якого на майно Саєнко теж наклали арешт. Адвокат родини Левченків Дмитро Семеха пояснив рішення суду так:
- В матеріалах даного кримінального впровадження Внаслідок дій Наталії Саєнко вся сім’я Левченків визнана потерпілими, і від кожного члена сім’ї Левченко заявлено цивільний позов. В рамках забезпечення цього цивільного позову, для того, щоб суд вирішував питання про відшкодування, накладено арешт на майно Саєнко.
Зі свого боку адвокат Наталії Саєнко Богдан Глядик на своїй сторінці Фейсбук теж поінформував про перебіг ведення справи:
Вчора ж Богдан Глядик повідомив, що родина Левченків подала позов на відшкодування у сумі 300 млн гривень.
За коментарем щодо цього ми звернулися до Дмитра Семехи. Він підтвердив наявність такого позову і пояснив, що це звичайна юридична практика. Цитуємо слова адвоката дослівно:
- Є кримінальне провадження, є стаття 286 частина друга , це ДТП. Вона передбачає кримінальну відповідальність від 3 до 8 років. Це за умови, що ми доведемо її провину. Сім*я потерпілих, як і будь – які здорового глузду люди, вважають, що якщо людина винна і вчинила таке правопорушення, наслідком якого стала смерть дитини, то вона повинна понести справедливе покарання. Зараз всіма шляхами вона ( Саєнко) ( – ред.) намагається уникнути покарання . Якщо ми це не дозволимо, суд буде призначати покарання в межах статті. А стаття, як я вже сказав, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років .
Також є альтернативні покарання . Це, зокрема, випробувальний термін та інші. Але, вірогідно, все ж таки, може бути випробувальний термін. Для того, що би суддя могла застосувати випробувальний термін, потрібна низка умов. Зокрема, це визнання своєї провини ( ми бачимо, що немає визнання провини) або відшкодування потерпілим . За такого цивільного позову потерпіла сторона сподівається, що вони не зможуть відшкодувати таку суму, передбачається, що у них немає такої суми і таким чином, вони не зможуть претендувати на пом*якшуючу обставину.Ось це найголовніше.
Дехто з людей питає – чому така велика сума? Комусь вона, навпаки, видається малою . По – перше, не можливо оцінити людське життя. Це взагалі не коректна тема. Суть не в цифрі, суть у тому, що для деяких людей покарання матеріальне є також не менш болюче, ніж будь яке інше. Тепер, якщо Саєнко захочеться уникнути відповідальності, то всі будуть оглядатися на цю цифру і не зможуть спілкуватися про якісь банальні цифри. Ми всі розуміємо, що не призначить суд відшкодування такої суми, буде в безліч разів менше." - сказав Дмитро Семеха.
Раніше ми розповідали Полтавський суд наклав арешт на майно Саєнко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Кератин для волосся: відновлення, захист і здоровий блиск
Новини компаній
14:34
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:01, 23 грудня 2024 р.
08:41, 3 січня
10:06, Вчора
08:07, 4 січня
live comments feed...