![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20250210)
18:45, 8 листопада 2018 р.
Надійне джерело
Полтавські поліцейські оштрафували на 20 тисяч водія, який вдруге за рік п’яним сів за кермо
![Полтавські поліцейські оштрафували на 20 тисяч водія, який вдруге з... Полтавські поліцейські оштрафували на 20 тисяч водія, який вдруге за рік п’яним сів за кермо](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники патрульної поліції минулої доби задокументували 5 фактів керування автомобілями у нетверезому стані. Двоє водіїв скоїли ДТП, які, на щастя, обійшлися без потерпілих. Ще одного водія вже вдруге цього року зловили за кермом у нетверезому стані. Тепер чоловікові загрожує штраф у 20 тисяч 400 гривень та позбавлення прав на 3 роки.
На усіх порушників поліцейські склали адмінпротоколи за статтями 130 КУпАП (Керування у стані сп’яніння). Ті, хто стали винуватцями ДТП, отримають і протоколи за статтею 124 (Скоєння ДТП). Матеріали розглянуть у суді. Про це повідомляє патрульна поліції Полтавщини.
Раніше ми розповіли - на скільки збільшать штраф за керування автомобілем без ременя безпеки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:04, 28 січня
17:48, 7 лютого
15:04, 28 січня
21:35, 2 лютого
79
11:51, 29 січня
live comments feed...