• "Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу"
22:59, 7 жовтня 2018 р.
Надійне джерело

"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу"

7-го жовтня у рамках 11-го туру чемпіонату України полтавська "Ворскла" вдома приймала київський "Арсенал". Після десяти тисяч на "Спортінгу" трибуни виглядали фактично порожніми - лише на центральні прийшли кілька тисяч уболівальників.

"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу", фото-1

Тренер господарів Василь Сачко зробив кілька замін у складі команди - у центрі захисту з'явилися Гіоргадзе і Мартиненко, натомість, не вийшли на поле Даллку і Кравченко.

"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу", фото-2

Перший тайм гри пройшов за невеликої переваги "Ворскли". Після кутових ударів мали шанс для влучних ударів Чеснаков та Шарпар, проте спробу першого заблокували захисники, а удар другого перевів через поперечину воротар. Перший тайм - 0:0.

"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу", фото-3

У другому таймі Сачко провів кілька замін. Першу - вимушену. Травмованого Артура замінив Мисик. Потім замість Коломойця вийшов Карека, капітана Чеснакова замінив Одарюк. Втім і заміни не освіжили гри господарів. А от гості наприкінці матчу провели дві результативні атаки - на 72-ій та 79-ій хвилині голи забива Гринь. 0:2 - перемога "Арсеналу".

"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу", фото-4

На післяматчевій прес-конференції тренер "Арсеналу" В'ячеслав Грозний не приховував радості. Відзначив високий рівень "Ворскли", похвалив своїх підопічних за віддачу і пообіцяв кадрове підсилення для київської команди.

"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу", фото-5

Тренер "Ворскли" Василь Сачко поразку команди пояснив втомою, передусім - моральною, після важкої гри зі "Спортінгом". Сказав, що не має претензій до своїх гравців - вони старалися, але не вистачило сил.

"Ворскла" у Полтаві програла "Арсеналу", фото-6

Після цієї поразки "Ворскла" залишилася на четвертій сходинці турнірної таблиці, проте відставання від "Олександрії", яка йде третьою, зросло до чотирьох очок.

Повний фоторепортаж із гри дивіться у нашому фотозвіті із матчу.